Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

“Zyskownie w koncie” z Kontem Optymalnym

Promocje w Banku BGŻ BNP Paribas związane z otwarciem konta osobistego to już norma. Bank ten już od dłuższego czasu zachęca swoimi atrakcyjnymi ofertami. Ledwo co zakończyła się promocja „Korzystnie w koncie” a już na podobnych warunkach staruje kolejna. Tym razem otrzymała ona nazwę „Zyskownie w koncie” i jak nazwa wskazuje – zyskujemy tutaj gotówkę – i to całe 200 zł !

 

Zyskownie w koncie - promocja

 

Pieniądze te otrzymamy za założenie Konta Optymalnego i spełnienie prostych warunków tej promocji. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i nie posiadać konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas od 24 miesięcy.

W promocji tej możemy otrzymać dwie nagrody po 100 zł każda. Pierwszą stówkę otrzymamy, jeśli:

  1. Założymy sobie Konto Optymalne (wraz z kartą debetową) korzystając z formularza promocyjnego dostępnego na stronie zyskowniewkoncie.pl. Musimy to zrobić między 18.10.2018 a 25.11.2018 roku. Jednak pamiętaj:

 

Ważne !

W promocji tej jest 1000 wniosków promocyjnych, więc pula wniosków może skończyć się wcześniej niż 25.11.2018 roku. Jeśli zatem jesteś zainteresowany tą promocją to lepiej się pośpiesz i wypełnij formularz jak najszybciej.

 

  1. Podpiszemy umowę o prowadzenie konta do 12.12.2018 roku.
  2. Aktywujemy aplikację mobilną banku (GOmobile) do dnia 31.12.2018 roku.
  3. W każdym z miesięcy: grudzień 2018 i styczeń 2019 należy wykonać:
    • minimum 3 przelewy ze swojego konta (obojętnie czy zrobimy to przez bankowość internetową czy przez aplikację GOmobile) oraz
    • otrzymać wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł

 


Wykonując powyższe otrzymasz 100 zł nagrody


 

Druga stówka czeka na tych, którzy poza powyższym wykonają dodatkowo w każdym z miesięcy luty i marzec 2019:

  1. 3 przelewy ze swojego konta (kwota dowolna i jak wyżej obojętnie czy przez bankowość internetową czy mobilną)
  2. Otrzymają wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł

 


Teraz dopiero otrzymasz drugie 100 zł


 

W wielkim skrócie: załóż Konto Optymalne i przez 4 kolejne miesiące wykonuj 3 przelewy i zapewnij sobie wpływ na konto 1000 zł, a otrzymasz od banku BGŻ BNP Paribas nagrodę 200 zł. Proste? Chyba tak…

 

Zyskownie w koncie - co wykonać aby otrzymać premię

 

Najlepsze w tej promocji jest to, że nie wymaga ona od nas w ogóle wydawania pieniędzy! Robimy tylko przelewy i zapewniamy wpływy (może to być wpływ z innego naszego konta w innym banku). To wszystko. Żadnych transakcji kartą, żadnych płatności telefonem czy BLIkiem, nic takiego. Po prostu same przelewy.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby dalej z tego konta korzystać. Jest bowiem ono jednym z najtańszych (żeby nie używać znowu słowa „darmowe”) konto osobistych w Polsce. Posiadanie i używanie w sklepach karty debetowej nic nie kosztuje. Dopiero chęć wypłaty z obcych bankomatów jest płatna. Jeśli jednak znajdziemy obok nas bankomat banku BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash to problem ten również zostanie zażegnany. Przypatrz się poniższej tabeli i sam zdecyduj czy warto mieć takie konto czy nie:

 

 

Jeśli więc chcesz wziąć udział w tej promocji to:

 

Przejdź na stronę www.zyskowniewkoncie.pl

 

Regulamin tej promocji „Zyskownie w koncie”: tutaj

 

 

Promocja “Zyskownie w koncie” kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o