zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zyskaj 290 zł z Kontem 360° w Banku Millennium

Czy brałeś już kiedyś udział w promocji konta osobistego w Banku Millennium? Jeśli nie to jest teraz dobry moment na wypróbowanie Konta 360°, jako że razem z kontem można zyskać nawet 290 zł. Nagrodę taką otrzymasz, jeśli masz dziecko w wieku do 18 lat i razem założycie sobie takie konto, po czym spełnicie określone zadania związane z jego obsługą. Dla osób nie posiadających dzieci przewidziana jest nagroda nieco mniejsza, bo 220 zł, jednak spełnienie wymagań do jej otrzymania nikomu nie powinno sprawić problemu.

Jak wykorzystać okazję i zarobić sobie trochę kasy od banku, dowiesz się z poniższego artykułu.

 

Bank Millennium promocja 290 zł premii

 

W promocji o nazwie „220 zł z Kontem 360” możemy wziąć udział pod warunkiem, że nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z podobnych promocji bankowych związanych z założeniem konta osobistego w Banku Millennium. Trzeba też mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód osobisty.

 

220 zł premii na początek

Pierwszą nagrodą o której chcę wspomnieć to nagroda jaką można otrzymać za samo założenie Konta 360° oraz za spełnienie warunków. 200 zł otrzymasz tutaj w gotówce, a kolejne 20 zł w formie doładowania Twojego konta Goodie. Jak nie masz takiego konta to nie szkodzi, możesz założyć je w dowolnym momencie, o czym zresztą zostaniesz poinformowany w trakcie całego procesu przyznawania nagród.

Premia gotówkowa – 200 zł – zostanie Tobie przyznana pod warunkiem wykonania poniższego zadania:

  1. Złożyć wniosek o darmowe konto bankowe – Konto 360° (gdy masz 26 lat lub więcej) lub Konto 360° Student (gdy masz mniej niż 26 lat) w Banku Millennium oraz podpisać umowę z bankiem o prowadzenie rachunku w terminie do 5.10.2020 roku.

Jeśli do założenia konta użyjesz foto weryfikacji, to dodatkowo musisz podejść do Oddziału banku i tam się zweryfikować (do 31.12.2020).

Wniosek o konto należy złożyć za pośrednictwem strony internetowej banku:

"220 zł z Kontem 360" - strona promocyjna Banku Millennium

  1. Podczas składania wniosku należy wyrazić zgodę na marketing od strony banku.
  2. Do 31.12.2020 roku zainstalować i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium
  3. W każdym z miesięcy: październik, listopad i grudzień 2020:
    1. Zapłacić kartą debetową lub BLIK-iem co najmniej 1 raz
    2. Dokonać zasilenia rachunku kwotą min. 1000 zł

Przy czym kwota zasilenia nie musi pochodzić z tytułu wynagrodzenia. Może to być dowolny przelew z innego banku, np. od innej osoby lub z innego twojego konta w obcym banku.

 

290 zł za konto w Banku Millennium

 

 

Bonus 20 zł na konto Goodie

Dodatkowy bonus – 20 zł – zostanie Tobie przekazany na konto Goodie, a z tąd będziesz mógł sobie to wypłacić na swoje konto bankowe po przekroczeniu kwoty 21 zł. Bonus ten otrzymasz, jeśli w terminie do końca roku 2020 zapłacisz choćby raz zbliżeniowo smartfonem, z użyciem aplikacji mobilnej Banku Millennium i swojego smartfona.

Zarówno sama premia gotówkowa 200 zł jak i bonus 20 zł otrzymasz najpóźniej do 29.01.2021 roku.

Premia 70 zł z Kontem Junior – jak otrzymać?

Bank Millennium poza promocją „220 zł z Kontem 360” równolegle organizuje promocją dodatkową – „Powrót do szkoły z Kontem 360 Junior” – związaną tym razem z założeniem konta juniorskiego, czyli takiego które można założyć swojemu dziecku. Warunkiem jest aby miało ono nie więcej niż 17 lat.

Gdy mamy dziecko w wieku do 12 lat, to konto takie może nie jest jeszcze zbyt bogate w możliwości, ale gdy trochę podrośnie i gdy ma już ukończone 13 lat, to do konta dziecko otrzymuje już swoją pierwszą kartę debetową oraz możliwość płacenia drobnych kwot smartfonem (zbliżeniowo). Dzięki temu nauczyć się może podstawowej obsługi konta bankowego oraz rozpocząć swoją przygodę z bankiem i płaceniem kartą w sklepie.

 

Bank Millennium aplikacja mobilna

 

Założenie takiego Konta 360° Junior z pewnością przyniesie radość i uśmiech Twojemu dziecku, a przy okazji da możliwość otrzymania dodatkowej nagrody w promocji „Powrót do szkoły z Kontem 360 Junior” – 70 zł na konto Goodie.

Jeśli w terminie do 31.10.2020 założysz swojemu dziecku takie konto Junior, a następnie:

  1. W przypadku założenia konta dziecku w wieku do 13 lat – zasilisz to konto kwotą min. 100 zł, lub
  2. W przypadku założenia konta dziecku w wieku 13-17 lat – zasilisz to konto kwotą min. 100 zł oraz dziecko wykona kartą lub blikiem min. 3 transakcje płatnicze (do 30.11.2020)

To otrzymasz pierwszą nagrodę – 50 zł w formie eKarty podarunkowej Goodie.

Kolejne 20 zł w formie doładowania konta Goodie otrzymasz, jeśli Twoje dziecko w wieku 13-17 lat wykona przynajmniej jedną płatność zbliżeniowo smartfonem, przy użyciu aplikacji mobilnej banku.

Promocja ta związana z kontem Junior, ograniczona została ilością wniosków promocyjnych – 5000 sztuk. Nie wydaje mi się jednak aby limit ten został przekroczony w wyznaczonym czasie, więc z założeniem konta juniorskiego nie musimy się aż tak bardzo spieszyć. Można to zrobić na spokojnie, zarówno poprzez stronę internetową banku, jak i później, mając już konto osobiste i dostęp do aplikacji mobilnej banku, poprzez tę właśnie aplikację.

 

Opłaty związane z Kontem 360°

Brak opłat za samą obsługę konta oraz brak opłaty za kartę debetową, gdy aktywnie korzystamy z konta (patrz poniższa tabela) – tak ogólnie można przedstawić koszty prowadzenia Konta 360°. Mając kartę płatniczą musimy pamiętać o tym, aby co miesiąc tą kartą zapłacić przynajmniej raz. Ewentualnie możemy to zrobić BLIK-iem lub smartfonem, jeśli posiadamy w nim taką funkcjonalność (HCE).

Dużym atutem każdej wersji Konta 360° jest możliwość bezpłatnego wypłacania pieniędzy z dowolnego bankomatu w Polsce, o ile aktywnie będziemy z tego konta korzystać.

 

Rodzaj czynności Konto 360 Stopni Konto 360 Stopni Student i Junior
jeśli aktywnie* korzystasz z konta jeśli nie korzystasz z konta aktywnie* jeśli aktywnie* korzystasz z konta jeśli nie korzystasz z konta aktywnie*
prowadzenie konta 0 zł 8 zł 0 zł
wydanie karty debetowej 0 zł 0 zł
opłata miesięczna za kartę debetową 0 zł 7 zł 0 zł 4 zł
wypłata z bankomatów Banku Millennium 0 zł 0 zł
Santander Bank Polska i Planet Cash 0 zł 1 zł 0 zł 1 zł
pozostałych bankomatów w Polsce 0 zł 5 zł 0 zł 5 zł
za granicą 0 zł 2,5% min. 9 zł 0 zł 2,5% min. 9 zł
przelewy internetowe 0 zł 0 zł
przelew natychmiastowy 5 zł 5 zł
usługa Cash Back 0 zł 0 zł
* Aktywne korzystanie z konta w przypadku Konta 360 Stopni - zewnętrzny wpływ na konto min. 1000 zł i jedna płatność bezgotówkowa w miesiącu
* Aktywne korzystanie z konta w przypadku Konta 360 Stopni Student i Junior - jedna płatność bezgotówkowa w miesiącu

 

Chętnych na założenie takiego konta w promocji zapraszam do odwiedzenia strony bankowej:

"220 zł z Kontem 360" - strona promocyjna Banku Millennium

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „220 zł z Kontem 360”

Regulamin promocji „Powrót do szkoły z Kontem 360 Junior”

Tabela opłat dla kont osobistych w Banku Millennium

Tabela opłat dla kart płatniczych w banku Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x