zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zostań w domu z bankiem BNP Paribas i zgarnij 200 zł

Pojawiła się najnowsza odsłona promocji bankowej związanej z Kontem Otwartym na Ciebie od banku BNP Paribas. Pod sloganem „Zostań w domu” ma ona zachęcić do otwierania rachunku bankowego całkowicie online bez wychodzenia z domu (z wiadomych przyczyn) i do zgarnięcia nagrody pieniężnej w wysokości 200 zł na bardzo prostych warunkach – a to wszystko bez robienia jakichkolwiek wydatków ze swojego konta.

 

Zostań w domu

 

Promocja „Zostań w domu” jak zwykle przeznaczona jest dla osób pełnoletnich, posiadających dowód osobisty, które co najmniej od 9 miesięcy nie posiadają konta osobistego w banku BNP Paribas.

 

200 zł w gotówce – jak otrzymać?

Jako, że cała ta premia 200 zł podzielona została na dwie równie części, nie otrzymamy tej nagrody w jednym kawałku. Każde 100 zł zostanie Ci przekazane na konto w osobnym terminie i każde 100 zł otrzymasz za wykonanie innego zadania. I tak:

Pierwsze 100 zł otrzymasz gdy:

  1. Zarejestrujesz się na specjalnie utworzonej stronie promocyjnej:

BNP Paribas - Zostań w domu - strona promocyjna

Na rejestrację masz czas do 6.04.2020 lub do wyczerpania puli 4000 wniosków promocyjnych.

  1. Bezpośrednio po rejestracji otrzymasz możliwość otwarcia konta bankowego. Zrób to. Promocja ta wymaga założenia Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową. Samo konto jest bezpłatne a jak wybierzesz do tego konta podstawową Kartę Otwartą na Dzisiaj i zadbasz co miesiąc o co najmniej jedną płatność tą kartą, to również nie zobaczysz żadnej opłaty za kartę – wszystko będzie bezpłatne.
  2. Podpisz umowę o prowadzenie konta – masz na to czas do 27.04.2020.
  3. W kwietniu 2020 wykonaj dwa zadania:
    • Zasil swoje konto kwotą min. 500 zł oraz
    • Wykonaj dwa dowolne zwykłe przelewy ze swojego konta (sposób przelewania jest dowolny – aplikacja mobilna lub na komputerze w bankowości internetowej)

I to na tyle jeśli chodzi o warunki jakie trzeba spełnić aby zarobić pierwszą stówkę.

Drugie 100 zł będzie Twoje gdy dodatkowo w maju 2020 wykonasz:

  1. Dwa dowolne przelewy ze swojego konta (podobnie jak w kwietniu)
  2. Zasilisz konto kwotą min. 1000 zł

I to byłby koniec wszystkich warunków tej promocji. Teraz tylko oczekuj emaila od organizatora, gdzie będzie trzeba podać swój numer rachunku bankowego, w celu odebrania całej nagrody – 200 zł (2 razy po 100 zł).

 

BNP Paribas promocja zostań w domu

 

Podczas składania wniosku o konto w banku BNP Paribas jest oczywiście możliwość wyboru innej karty debetowej niż ta standardowa Karta Otwarta na Dzisiaj. Mamy opcję wzięcia Karty Otwartej na Świat oraz Karty Otwartej na eŚwiat, jednak poza specyficznymi zaletami każdej z tych kart (po więcej informacji na temat kart debetowych zapraszam na stronę: tutaj) jest jedna ich wada – comiesięczna opłata stała, bez możliwości jej obniżenia.

 

 

Jeśli więc szukasz konta bankowego w promocji ale nie chcesz płacić za kartę debetową, to niestety ale pozostaje Ci tylko jedna opcja – wziąć Kartę Otwartą na Dzisiaj i wykonywać co miesiąc co najmniej jedną transakcję płatniczą tą kartą. W idealnym położeniu są tutaj dodatkowo osoby które nie ukończyły 26 lat – dla nich ta karta debetowa jest bezpłatna i to bez żadnych warunków! Nie muszą one wykonywać nawet tej jednej transakcji w miesiącu.

Zapraszam więc do rejestracji w promocji „Zostań w domu” – załóż konto i bez wytykania nosa zza swoich czterech ścian, zdobądź całe 200 zł w gotówce.

 

BNP Paribas - Zostań w domu - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Zostań w domu”

Tabela opłat dla kont w banku BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x