Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zniżki do 50% taniej dla posiadaczy konta i karty w Nest Banku

Nest Bank już od samego początku rozpieszcza swoich klientów dając im darmowe konto bankowe z bezpłatną kartą debetową (bez żadnych warunków). Jakby tego było mało, przygotował dla nich miłą niespodziankę. Za niektóre zakupy w niektórych miejscach zapłacą nawet 50% taniej. A o jakie zakupy tutaj chodzi? Już tłumaczę…

 

Visa oferty - zniżki dla posiadaczy Nest Konta

 

Visaoferty – tak nazywa się program lojalnościowy oferujący zwrot za zakupy u partnerów tego programu. Posiadając kartę debetową lub kredytową Visa w banku który współpracuje z Visą i która to bierze udział w tym programie, można zapisać się do tego programu na stronie www.visaoferty.pl, zarejestrować tam swoją kartę i wziąć udział w tym programie, w którym otrzymujemy zwrot za zakupy wydane tą kartą.

 

Visa Oferty logo

 

Pobierz aplikację Visa Oferty na Androida:

Visa Oferty
Visa Oferty
Developer: Visa Europe
Price: Free

Pobierz aplikację Visa Oferty na system iOS:

‎Visa Oferty
‎Visa Oferty
Developer: Visa Europe LTD
Price: Free

 

 

Tak też jest w przypadku karty płatniczej wydawanej do Nest Konta w Nest Banku. Posiadając ją a następnie rejestrując ją do Visaoferty klient Nest Banku może skorzystać ze zwrotów za zakupy w następujących miejscach:

  1. Drogeria Natura (lub na stronie drogerienatura.pl) – można zyskać do 40 zł zwrotu robiąc zakupy o wartości min. 80 zł
  2. Kawiarnia Costa Coffee – otrzymamy 10 zł zwrotu przy zamówieniach 20 zł i powyżej
  3. Restauracja Telepizza (i na stronie telepizza.pl) – tutaj otrzymamy aż 25 zł zwrotu przy zamówieniach za min. 50 zł

Powyższe zwroty dostaniemy jedynie gdy oczywiście będziemy posiadaczami karty płatniczej Visa, którą otrzymamy m.in. zakładając konto w Nest Banku. Poza tym taką kartę musimy najpierw zarejestrować na stronie www.visaoferty.pl lub w aplikacji mobilnej i przystąpić do programu zniżkowego.

Ważne

Jeśli chcesz otrzymać zniżkę, przed zrobieniem zakupów w Naturze, Costa Coffee, Telepizza czy innych firmach, zaloguj się na www.visaoferty.pl a dopiero potem zapłać kartą

 

Po zrobieniu zakupów odpowiednia zniżka, zwrot za zakupy, zostanie nam zwrócona na konto (w przypadku Nest Banku będzie to Nest Konto) w ciągu 5 dni roboczych od wykonania tej transakcji.

Nest Konto w Nest Banku – więcej informacji o koncie: tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany/a takimi zniżkami a jeszcze nie masz całkowicie darmowego konta w Nest Banku – możesz założyć je tutaj:

 

Nest Bank - załóż Nest Konto

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o