Konto bankowe za darmo

… bo jak zakładać konto to tylko w promocji !

Złap 200 zł zakładając sobie Konto 360° w Banku Millennium

Bank Millennium po raz kolejny startuje z promocją swojego Konta 360°. Tym razem 200 zł daje każdemu kto założy konto osobiste i przez 2 miesiące będzie aktywnie z niego korzystał. Tym razem jednak warunki są bardzo niewygórowane.

 

Bank Millennium - Złap 200 zł w jesiennej promocji

 

Ważne !

W promocji tej możesz wziąć udział jeśli masz ukończone 18 lat i nigdy przedtem nie uczestniczyłeś w tego typu promocji organizowanej przez Bank Millennium.

 

Aby móc zgarnąć 200 zł które bank przewidział w tej promocji należy:

  1. Złożyć w wniosek o konto bankowe (Konto 360° lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową w terminie między 5.10.2018 a 26.11.2018 roku, korzystając ze strony promocyjnej banku: https://www.bankmillennium.pl/zlap-200
  2. Podpisać umowę z bankiem o prowadzenie rachunku do dnia 30.11.2018 roku.
  3. Do 5.12.2018 roku należy aktywować aplikację mobilną Banku Millennium.
  4. Następnie w kolejnych dwóch miesiącach czyli w grudniu 2018 i w styczniu 2019 roku należy:
    • zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w kwocie min. 1000 zł oraz
    • wykonać minimum jedną transakcję kartą lub BLIK-iem

…i to wszystko, teraz wystarczy poczekać aż bank przeleje na nasze konto obiecaną nagrodę (a zrobi to najpóźniej do 15.02.2019 roku).

Pamiętać jeszcze trzeba aby nie rozwiązywać umowy z bankiem przynajmniej do czasu otrzymania nagrody – no ale to chyba wydaje się logiczne. Poza tym podczas składania wniosku o konto bankowe należy zaznaczyć zgody na marketing.

 

Złap 200 zł - co wykonać

 

Konto 360° – które wybrać ?

Patrząc na parametry obu kont, odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia to powinieneś wybrać Konto 360° Student. Omija cię wtedy wymóg stałego wpływu na konto co miesiąc. Co prawda jest to tylko 1000 zł ale dla młodych bez stałego dochodu to również będzie problem. Tak więc zerknij na tabelę poniżej i sam zdecyduj, które konto jest lepsze dla ciebie.

 

 

Zapraszam zatem wszystkich którzy jeszcze nie mieli okazji zarobić w promocji Banku Millennium – zakładajcie konta i zgarniajcie dwie stówki. Nie ma tu żadnych limitów dotyczących ilości klientów korzystających z tej promocji. Po prostu zawnioskuj o konto do 26 listopada włącznie.

Regulamin tej promocji “Złap 200 zł”: tutaj

 

Bank Millennium - przejdź na stronę promocji

 

 

Tyle czasu pozostało na założenie konta w tej promocji:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o