zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zgarnij premię 250 zł z Kontem Otwartym na Ciebie – ciąg dalszy promocji w BNP Paribas

Dopiero co zakończyła się „Szansa na bonus” a już wyrosła następna promocja w banku BNP Paribas – „Zgarnij premię”. Jest jednak o tyle fajniejsza od poprzedniej, że tym razem uczestnicząc w niej możemy zyskać wyższą kwotę premii – 250 zł. Zasady podobne do poprzednich: załóż konto, otrzymuj wpływ i wydawaj niewielkie sumy przez dwa miesiące, a nagroda będzie twoja.

 

BNP Paribas Zgarnij Premię

 

W promocji możesz wziąć udział gdy masz ukończone 18 lat, jesteś obywatelem Rzeczpospolitej Polskiej i od 12 miesięcy nie posiadasz żadnego konta w banku BNP Paribas. W promocji tej jest 1500 wniosków promocyjnych objętych nagrodą.

 

W promocji tej możesz zgarnąć te 250 zł, jednak nagroda ta podzielona jest na dwie mniejsze: 150 zł i 100 zł. Aby jednak je zdobyć musisz najpierw:

  1. Do dnia 9.06.2019 roku zarejestruj się na stronie promocyjnej:

"Zgarnij Premię" - strona promocyjna

  1. Po rejestracji zakładasz tam darmowe konto bankowe w BNP Paribas o nazwie „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową za pośrednictwem dostępnego tam linka promocyjnego (zaraz po rejestracji).
  2. Do dnia 30.06.2019 podpisujesz umowę z bankiem o prowadzenie konta.

Po tych czynnościach dopiero będziesz mógł otrzymać ww. premie. Pierwszą kwotę – 150 zł otrzymasz gdy w miesiącu lipcu 2019:

  1. Otrzymasz na swoje konto wpływ w kwocie min. 1000 zł (np. dowolny przelew z innego konta w innym banku)
  2. Wydasz kartą min. 300 zł (transakcje poprzez Google Pay i Apple Pay również się zaliczają)

Druga część nagrody – 100 zł – zostanie Tobie przyznana, jeśli to co w lipcu, wykonasz również w sierpniu 2019, czyli wpływ 1000 zł i kolejne 300 zł należy wykonać w kolejnym miesiącu (w sierpniu) również.

Jak te dwie proste czynności wykonasz w tych dwóch miesiącach, to całe 250 zł trafi na twoje nowe konto w banku. Pamiętać należy tylko, aby konto pozostało aktywne przynajmniej do czasu otrzymania nagrody.

Jak napisałem wyżej, firma organizująca tę promocję – AD Astra sp. z o.o. – przewidziała jedynie 1500 takich nagród i przyzna je tym osobom które jako pierwsze się zarejestrują.

 

BNP Paribas otwórz konto w promocji

 

Konto Otwarte na Ciebie

Z pewnością każdy zadaje sobie teraz pytanie, ile mnie będzie takie konto kosztowało co miesiąc? Jakie są opłaty za samo konto a jakie za używanie karty debetowej? Otóż muszę tutaj wszystkich uspokoić. Samo konto nie generuje żadnych miesięcznych opłat. Zakładamy je bezpłatnie i nie ponosimy żadnych kosztów jego prowadzenia.

Jedynie Karta Otwarta na Dzisiaj – czyli karta debetowa otrzymywana w tej promocji do tego konta może nas kosztować. Jednak opłata ta – 3 zł co miesiąc – może być zniesiona, jeśli tylko w danym miesiącu wykonamy nią przynajmniej jedną płatność (na dowolną kwotę). Osoby do 26 lat taką kartę mają za darmo bezwarunkowo.

Pomocna w tym temacie będzie poniższa tabela:

 

 

Osoby chętne do przystąpienia do promocji „Zgarnij premię” zapraszam do rejestracji na promocyjnej stronie:

 

"Zgarnij Premię" - strona promocyjna

 

Regulamin promocji “Zgarnij premię”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Otwartego na Ciebie: tutaj

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x