zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zgarnij premię 120 zł z kontem firmowym w Alior Banku – 4 edycja

Tak, to już 4 edycja tej promocji organizowanej przez firmę Bonnier Business Polska sp. z o.o., w której każdy zakładający iKonto Biznes w Alior Banku otrzymać może 120 zł w gotówce, a kolejne 1500 zł czeka na Ciebie w ciągle kontynuowanej promocji „1500 zł dla firm”. Do tego prezent w postaci półrocznej prenumeraty Pulsu Biznesu – to może się co niektórym właścicielom firm naprawdę spodobać.

 

Alior Bank zgarnij premię 4 edycja

 

Zasady tej promocji są naprawdę proste: zakładasz konto firmowe iKonto Biznes korzystając z formularza promocyjnego dostępnego na stronie:

 

Zgarnij Premię z iKontem Biznes - formularz promocyjny

 

Musisz to zrobić do końca 2018 roku. Następnie podpisujesz umowę o konto, dokonujesz wpłaty 500 zł na to konto i już premia 120 zł jest Twoja – to tak w skrócie wygląda. Dokładny harmonogram co i do kiedy trzeba wykonać przedstawiam poniżej:

 1. DO 31.12.2018 – zarejestruj się w promocji na stronie https://aliorbank4.zgarnijpremie.pl
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji podpisz umowę o prowadzenie iKonta Biznes
 3. W ciągu 60 dni wpłać na konto 500 zł (najpóźniej do 31.03.2019)
 4. Gdy otrzymasz powiadomienie o przyznaniu premii 120 zł to w ciągu 5 dni roboczych przekaż organizatorowi wymagane dane niezbędne do przekazania Tobie tej premii (wytyczne jak to zrobić otrzymasz na email)

I to wszystko – 120 zł masz na koncie. Dodatkowo otrzymasz bonus w formie elektronicznej prenumeraty Pulsu Biznesu. To tak ekstra – abyś miał co czytać. Zresztą może ta prenumerata Cię zainteresuje i będziesz chciał ją kontynuować – nigdy nie wiadomo…

 

jak otrzymać 120 zł w promocji

 

Nie wspomniałem jeszcze o najważniejszym – kto może wziąć udział w tej promocji? Otóż jeśli masz firmę i nie posiadasz i nie posiadałeś nigdy wcześniej konta firmowego w Alior Banku zarejestrowanego na dany NIP, to ta promocja jest właśnie dla Ciebie.

Żadnych innych warunków nie trzeba spełniać. Żadnych transakcji kartą, płatności do ZUS czy comiesięcznych stałych wpływów na konto. Premię 120 zł dostaniesz gdy spełnisz tylko te 4 powyższe punkty.

Dodatkowo mając to iKonto Biznes będziesz też otrzymywać premie uczestnicząc w kolejnej promocji:

 

1500 zł dla firm – premie dla aktywnych

Rejestrując się w ww. promocji „Zgarnij premię z iKonto Biznes Alior Banku – 4 edycja” będziemy też objęci promocją która już trwa w tym banku od dłuższego czasu. Będziemy – pod warunkiem że prowadzimy jednoosobową działalność gospodarczą.

W promocji tej Alior Bank będzie przekazywać na nasze konto premie (max. 125 zł miesięcznie) za czynności, które przedstawia poniższa tabela:

1500 zł dla firm - lista aktywności

 

Premie za powyższe będziemy otrzymywać przez kolejnych 12 miesięcy. Łącznie więc możemy otrzymać nawet 1500 zł (12 x 125 zł). Myślę że to fajna sprawa dla tych którzy często korzystają ze swojego konta i to w różnoraki sposób.

 

Darmowe iKonto Biznes w Alior Banku

Konto które będzie zakładane w tej promocji jest niezwykle atrakcyjne pod względem opłat. Do najciekawszych opcji tego konta należą:

 • 0 zł za założenie konta i jego prowadzenie co miesiąc
 • 0 zł za wszystkie przelewy internetowe krajowe (w tym do ZUS i US)
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Alior Banku
 • 0 zł za 5 wypłat w miesiącu z pozostałych bankomatów w Polsce
 • 0 zł za 5 wpłat w miesiącu we wpłatomatach Planet Cash
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 0 zł za 5 pierwszych przelewów natychmiastowych w miesiącu

Samą kartę debetową którą otrzymasz do tego konta również możesz mieć za darmo (bez opłaty miesięcznej za kartę) jeśli wykonasz nią minimum 4 płatności w miesiącu. Jeśli tego nie zrobisz czeka cię opłata 8 zł za korzystanie z niej.

I to by było tyle na temat tej promocji. Widać że jest to ciekawa oferta, szczególnie dla tych którzy sami prowadzą swoją firmę (działalność jednoosobowa). Konto jest praktycznie za darmo a możliwość zarobienia na nim tylko jeszcze bardziej zachęca do jego założenia.

 

Zgarnij Premię z iKontem Biznes - formularz promocyjny

 

Taryfa opłat dla iKonta Biznes: tutaj

Regulamin opisywanej promocji „Zgarnij premię z iKonto Biznes Alior Banku – 4 edycja”: tutaj

Regulamin promocji „1500 zł dla firm”: tutaj

 

Promocja ta skończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x