bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Zgarnij 300 zł za konto – z premią i z bonusem w Banku Millennium

Jako, że można już zacząć składać nowe wnioski w programie “Rodzina 500+”, Bank Millennium wychodzi do klientów z promocją która bezpośrednio wiąże się z tym programem socjalnym. Za założenie Konta 360° i spełnienie określonych warunków w przeciągu 4 miesięcy, można otrzymać od banku 200 zł. Dodatkowe 100 zł otrzyma ta osoba, która za pośrednictwem banku dokona zgłoszenia o nowe świadczenie “Rodzina 500+”. Jest to więc idealny moment na to, aby wraz z założeniem konta w Banku Millennium zarobić sobie niezłą sumkę, którą przeznaczymy na dowolnie wybrany cel.

Bank Millennium Konto 360 i 300 zł z plusem

Promocja „Konto 360° i 300 zł z plusem” skierowana jest do osób, które nie posiadają w Banku Millennium żadnego produktu bankowego (np. konto, lokata, karta kredytowa) oraz nigdy wcześniej nie brały udziału w żadnej akcji promocyjnej związanej z założenie konta bankowego w tym banku.

Aby wziąć udział w promocji „Konto 360° i 300 zł z plusem” należy:

  1. Złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student za pośrednictwem strony promocyjnej (link poniżej) w terminie do 1.03.2021 roku. Do konta należy też zawnioskować o kartę debetową:

"Konto 360° i 300 zł z plusem" - strona promocyjna banku

  1. W tym samym czasie należy podpisać umowę z bankiem o prowadzenie rachunku i wyrazić zgodę na marketing od strony banku.
  2. Zainstalować i aktywować aplikację mobilną Banku Millennium – w terminie do 30.06.2021 roku.
  3. Teraz zadanie do wykonania. W każdym z miesięcy: marzec, kwiecień, maj i czerwiec 2021 należy:
    1. Zasilić swój rachunek bankowy kwotą min. 1000 zł (może to być np. zasilenie z tytułu wynagrodzenia, ale też nie jest zabroniony przelew ze swojego konta w innym banku)
    2. Wykonać min. jedną płatność (kartą debetową lub BLIK-iem)

Zadanie powyższe wydaje się być bardzo proste. Po wykonaniu powyższego, na nasze konto wpłynie nagroda – 200 zł.

Kolejne 100 zł, czyli dodatkowy bonus, jest już niestety nie dla każdego. Trzeba bowiem mieć dzieci (co najmniej jedno) i na te dzieci złożyć wniosek za pośrednictwem Millenetu (strony Banku Millennium) o świadczenie “Rodzina 500+” w terminie do 30.06.2021 roku. Wniosek musi zostać złożony na okres 1 roku (od 01.06.2021 do 31.05.2022). Gdy to zrobisz, bonus 100 zł trafi na twoje konto jeszcze w lipcu 2021 roku.

konto 360° z najlepszą aplikacją mobilną

Konto 360° – jak to jest z opłatami?

Promocja – promocją, a koszty prowadzenia konta swoją drogą. Również w Banku Millennium trzeba pamiętać o pewnych zasadach, aby czasami nie zdziwić się, gdy na koncie zobaczymy opłatę. Aby tak się nie stało musimy wiedzieć, że Konto 360° jest i będzie kontem całkowicie darmowym, pod dwoma warunkami:

  1. Comiesięczny wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł oraz
  2. Minimum 1 dowolna transakcja kartą lub BLIK-iem

Jeśli jednej z powyższych czynności przypadkiem zabraknie, bank naliczy nam opłatę – i to nie małą, bo aż 15 zł (8 zł za konto i 7 zł za obsługę karty).

W promocji tej możesz również wnioskować o konto typu Student zamiast konta standardowego. Warunkiem jest nie przekroczenie wieku 26 lat. Wtedy bank nie naliczy Tobie opłaty za prowadzenie konta, jednak za kartę taka opłata może już być pobrana (4 zł), gdy w miesiącu na twoim koncie nie będzie żadnej transakcji płatniczej. Warto więc trochę tego pilnować i jednak swojej karty czasami używać.

Niebywałą zaletą posiadania Konta 360° w Banku Millennium jest fakt, iż wszystkie wypłaty z każdego bankomatu realizowane są bez żadnych opłat. Dzięki temu nie musimy zastanawiać się nad tym, czy dany bankomat należy do tego czy innego banku. Widząc każdy bankomat możemy podejść do niego i wypłacić pieniądze nie patrząc na koszty. CashBack też jest darmowy, więc zabranie gotówki przy okazji płacenia kartą w sklepie to również nie problem.

Wszystkich chętnych zapraszam do zapoznania się z regulaminem opisywanej tutaj promocji (link poniżej) oraz do wzięcia w niej udziału:

"Konto 360° i 300 zł z plusem" - strona promocyjna banku

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Konto 360° i 300 zł z plusem”

Tabela opłat dla kont osobistych w Banku Millennium

Tabela opłat dla kart płatniczych w Banku Millennium

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x