Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zgarnij 100 zł w promocji eKonta dla młodych w mBanku

Nowa promocja eKonta m – czyli konta dla osób młodych – w mBanku właśnie się rozpoczęła. Za założenie konta, wydatki kartą i niewielkie oszczędzanie otrzymasz od banku 100 zł na swoje konto. O tym czy ta promocja jest mocno skomplikowana czy nie, dowiesz się w dalszej części tego opisu.

mBank - eKonto dla Młodych w promocji

 

eKonto dla młodych w mBanku

Coraz częściej młodzież chce mieć swoje konto bankowe. Dobrze o tym wie mBank który już od dłuższego czasu prowadzi takie konta dopasowane właśnie dla osób młodych. Wystarczy że masz 13 lat a już możesz być posiadaczem takiego konta osobistego.

Najciekawszą rzeczą jaka przyciąga do siebie ta oferta jest fakt, że zakładając sobie takie konto mamy możliwość zdecydowania o wizerunku swojej przyszłej karty debetowej. Wybieramy zdjęcie jakie będzie widniało na karcie spośród gotowych wzorów, bądź też sami wgrywamy własne dowolne zdjęcie. Jest to niewątpliwie największa zaleta tego konta, poza oczywiście faktem, że do 20 roku życia otrzymujemy za darmo:

  • prowadzenie konta
  • miesięczną opłatę za kartę
  • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • przelewy przez internet

Niestety ta promocja nie obejmuje tej najmłodszej grupy osób, gdyż aby z niej skorzystać trzeba mieć ukończone 18 lat. Kolejnym warunkiem tej promocji jest fakt, iż nie można posiadać konta w mBanku od 01.01.2016 roku. Jeśli oba te warunki spełniasz i jednocześnie nie masz ukończone 25 lat, to ta promocja jest dla Ciebie.

 

Przykładowe wizerunki kart debetowych dla zakładających eKonto m

przykładowe wizerunki karty debetowej

 

Premia 100 zł – co musimy zrobić aby ją otrzymać

Najważniejsze to założyć eKonto dla młodych w czasie trwania tej promocji, czyli w okresie od 08.05.2018 do 27.08.2018 roku. Mając już konto musimy w kolejnych dwóch miesiącach (w każdym z nich) spełnić następujące dwa warunki:

  1. Zrobić minimum 5 transakcji kartą płatniczą
  2. Na koniec każdego miesiąca należy mieć aktywny cel oszczędnościowy w wysokości minimum 10 zł

Za każdy taki miesiąc w którym spełnimy powyższe warunki, otrzymamy 50 zł. A skoro tych miesięcy w których trzeba je spełnić, są dwa, więc łącznie możemy zyskać 100 zł.

 

Aby trochę rozjaśnić pojęcie „cel oszczędnościowy”

Bank ma tu na myśli konto oszczędnościowe, które jest powiązane z naszym rachunkiem i widnieje pod nazwą eMax lub eMax plus. Na to konto musimy przelać minimum te 10 zł aby spełnić warunki tej promocji. Najważniejsze tutaj jest, aby te 10 zł widniało na tym rachunku na koniec każdego z kolejnych dwóch miesięcy następujących po miesiącu w którym otworzymy eKonto. W ten sposób zapewnimy sobie spełnienie drugiego warunku trzymania premii (pierwszy warunek to 5 transakcji kartą).

eKonto m – najważniejsze opłaty

eKonto m - opłaty

 

Promocja ta nie jest skomplikowana jeśli chodzi o samo zrozumienie zasad. Jednak dla niektórych z nas problemem może być spełnienie warunku pierwszego, czyli te 5 transakcji kartą co miesiąc. Aby to spełnić, trzeba będzie pamiętać aby wszędzie gdzie tylko się da, płacić kartą płatniczą, przynajmniej przez pierwsze dwa miesiące.

Regulamin tej promocji “Karta i odkładanie w Twoim stylu”: tutaj

 

mBank - załóż eKonto m w promocji

Promocja kończy się za:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o