zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zdecyduj się na kartę kredytową i odbierz Xiaomi Redmi 6A !

Bank Handlowy to chyba jedyny bank w Polsce który – można powiedzieć – rozpieszcza swoich klientów oferując im całą masę nagród, które możemy otrzymać tylko za to że zdecydujemy się na wzięcie ich karty kredytowej. Tak jest też w przypadku tej promocji o której chcę napisać, a uwierzcie, jest o czym.

A to dlatego że obecnie bank ten każdemu kto zechce używać karty kredytowej Citi Simplicity, oferuje nagrodę która jest obecnie bardzo na czasie – Smartfon Xiaomi Redmi 6A!

 

Citi Simplicity Xiaomi Redmi 6A promocja

 

Aparat 13MP, pamięć 2GB/16GB i przekątna ekranu 5,45” z pewnością zachęcą nie jedną osobę do tej promocji. Tym bardziej, że warunki jakie w niej musimy spełnić są naprawdę minimalne.

 

Ważne !

Z promocji tej nie możesz skorzystać jeśli posiadasz lub posiadałeś od 1.06.2015 roku jakąkolwiek kartę kredytową w Banku Handlowym lub jeśli nie masz ukończone 18 lat.

Każdy z pewnością chciałby wiedzieć co trzeba wykonać aby taki sprzęcik dostać. Otóż sprawa jest naprawdę nieskomplikowana:

  1. Wnioskujesz o kartę kredytową Citi Simplicity w terminie do 24.04.2019 roku (link do promocji na dole tego artykułu).
  2. W ciągu 3 miesięcy (nie licząc miesiąca w którym podpiszesz umowę z bankiem) musisz zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej banku Citi Mobile.
  3. W tym samym czasie musisz wydać swoją nową kartą kredytową kwotę min. 1500 zł

I to tyle! Jeśli to wykonasz to bank wyśle ci ZA DARMO nowiuśkiego smartfona Xiaomi Redmi 6A.

 

Tak oto przedstawia się nagroda w tej promocji:

Redmi 6a 16gb

 

Nie jest to może smartfon z najwyższych półek (warty jest on bowiem „tylko” 449 zł) ale patrząc na inne okazje bankowe w tym czasie, jest to obecnie najlepsza oferta wśród kart kredytowych, z jaką mamy do czynienia.

Więcej na temat samego smartfona Xiaomi Redmi 6A znajdziesz np. na stronie: tutaj.

Co nam daje taka karta kredytowa ?

Musisz wiedzieć że karta kredytowa to nie to samo co zwykła karta debetowa którą dostajesz od banku do każdego konta osobistego. Wydając pieniądze z tej karty tworzysz sobie niejako zadłużenie, które prędzej czy później będziesz musiał spłacić (w przypadku karty Citi Simplicity masz na spłatę maksymalnie 56 dni). Bank daje Tobie pewną kwotę pieniędzy udostępniając ją za pośrednictwem tej karty kredytowej. Możesz te pieniądze wydawać kiedy chcesz i na co chcesz. Jednak pamiętaj zawsze o terminowej spłacie zadłużenia – dzięki temu nie będziesz płacić żadnych odsetek.

A jeśli nawet zdarzy ci się spóźnić ze spłatą zadłużenia to też nie jest wielki dramat. Karta Citi Simplicity jest bowiem nisko oprocentowana – dokładnie 10% w skali roku. To naprawdę niewiele jak na bank.

 

karta kredytowa Citi Simplicity

 

Samym wydaniem tej karty a raczej opłatami za jej wydanie czy opłatami rocznymi za użytkowanie karty też nie musimy się martwić. Po prostu takich opłat nie ma! Kartę Citi Simplicity otrzymamy bezpłatnie i co miesiąc żadna opłata za kartę nas nie spotka.

Jak widać – z uwagi na atrakcyjność tej oferty kredytowej (bo karta kredytowa to niejako kredyt którego bank nam udziela) – promocja ta jest bardzo atrakcyjna. Darmowy smartfon Xiaomi i darmowa karta kredytowa to niezły duet. I tak przecież większość z nas co miesiąc wydaje minimum te 1500 zł, to czemuż by nie wziąć takiej karty i nie wydawać właśnie nią takiej kwoty ale nie w miesiąc a w 3 miesiące? Przecież to dla większości Polaków nie stanowi żadnego problemu. Aż dziwne trochę że bank za tak niewielkie wydatki nagrodzi nas tak fajnym prezentem.

Wszystkich chętnych na smartfonową promocję zapraszam do wypełnienia formularza na stronie Banku Handlowego (CitiBanku):

Citi Simplicity - Xiaomi Redmi 6A - strona promocji

 

Regulamin tej promocji o nazwie „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB”: tutaj

Taryfa opłat dla wspomnianej karty kredytowej: tutaj

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x