Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zarabiaj 100 zł na każdym poleceniu konta lub karty kredytowej w BZ WBK

Bank Zachodni WBK S.A. właśnie postanowił przyciągnąć klienta do siebie poprzez promocję o nazwie “Polecam mój Bank”. Mając konto osobiste mamy możliwość teraz zarobienia na polecaniu konta bankowego lub karty kredytowej. Za każde polecenie otrzymamy 100 zł a do tego osoba polecona może zarobić do 200 zł. Na najlepszych polecających czeka nagroda – nawet 3000 zł. Jak to wszystko działa? O tym dalej.

BZ WBK - Polecam mój Bank - promocja

 

Promocja ta odbywa się w okresie od 9.03.2018 do 31.08.2018 roku.

Chcąc zarabiać na polecaniu musimy być posiadaczami konta bankowego w banku BZ WBK (jakiegokolwiek). Musimy mieć też dostęp do bankowości internetowej banku BZWBK24 lub jej odpowiednika mobilnego czyli BZWBK24 mobile. W bankowości tej należy też zaakceptować regulamin tej promocji.

 

Nie masz konta w BZ WBK? Nic straconego. Załóż darmowe Konto Jakie Chcę (link poniżej) i też weź udział w tej promocji polecając konto i kartę kredytową innym.

 

BZ WBK - załóż Konto Jakie Chcę z polecenia

 

Jeśli chodzi o osoby którym chcemy polecić produkt w tej promocji – musi to być osoba pełnoletnia i nie może posiadać konta lub karty kredytowej od 1 grudnia 2017 roku.

Jeśli powyższe warunki mamy spełnione, możemy wziąć udział w tej promocji. W bankowości internetowej generujemy specjalny Kod Polecający i przekazujemy go osobie którą polecamy i która to musi ten kod podać podczas składania wniosku o konto bankowe lub kartę kredytową. O ile wnioski o konto bankowe w tej promocji można składać przez internet za pomocą formularza, o tyle wnioski o kartę kredytową trzeba składać bezpośrednio w placówce banku lub telefonicznie przez infolinię. W każdym z tych przypadków trzeba podać Kod Promocyjny przy składaniu wniosku.

 

Pamiętaj !

Chcąc zarobić jako osoba polecona w tej promocji, zakładając konto bankowe musisz skorzystać z formularza który posiada pole na wpisanie Kodu Promocyjnego. Nie wszystkie formularze na stronie banku posiadają takie pole. Jeśli nie możesz znaleźć właściwego formularza – skorzystaj z linku na stronie tej promocji, czyli na www.bzwbk.pl/polecajbank. Nie masz Kodu Polecającego? Nic straconego. Kod Polecający znajdziesz w dalszej części artykułu.

Polecam mój Bank - pole na Kod Polecający

Tylko poprawne podanie Kodu Polecającego gwarantuje nagrodę Tobie oraz osobie od której otrzymasz kod.

Nagrody – ile i za co?

Teraz to co najciekawsze, czyli nagrody jakie można otrzymać. Na polecaniu konta bankowego lub karty kredytowej osoba polecająca otrzyma 100 zł za każde polecenie (ilość poleceń jest nieograniczona).

Informacje dla osób poleconych

Jako osoba polecona otrzymasz 50 zł jeśli:

 • z polecenia założysz kartę kredytową (telefonicznie lub w placówce banku) oraz
 • do końca kolejnego miesiąca po zawarciu umowy wykonasz transakcje tą kartą na łączną kwotę min. 200 zł

Natomiast zakładając z polecenia konto osobiste wraz z kartą debetową (lub kartą debetową mobilną) otrzymasz:

 • 50 zł – za założenie konta i do końca kolejnego miesiąca od momentu założenia konta zalogowanie się do BZWBK24 i wydanie kartą debetową (lub debetową mobilną) kwoty łącznej min. 200 zł
 • 100 zł – jako dodatkowa nagroda gdy w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy wpłynie na konto wynagrodzenie/emerytura/renta w jednorazowej kwocie min. 1000 zł (wcześniej należy złożyć odpowiednią dyspozycję przekazania wynagrodzenia na to konto)

Jak widać z powyższego, zakładając konto i kartę kredytową możemy zyskać razem nawet 200 zł. Do tego tyle samo (100 zł za kartę kredytową i 100 zł za konto z kartą debetową) otrzyma osoba polecająca.

Jeśli zatem masz kilku znajomych i wiesz że mógłbyś im polecić konto bankowe lub kartę kredytową z korzyścią dla obu stron to może warto wejść w taką promocję bankową i nawet na tym trochę zarobić.

Nagrody specjalne dla najlepszych

Bank przewidział również nagrody dla osób z największą ilością osób poleconych. Co 3 miesiące (I runda do końca maja 2018, II runda do końca sierpnia 2018) bank nagrodzi osoby którym uda się uzyskać największą liczbę osób poleconych. Nagrody w każdej rundzie będą trzy:

 • 3000 zł – za zajęcie I miejsca
 • 2000 zł – za zajęcie II miejsca
 • 1000 zł – za zajęcie III miejsca

 

Polecam mój Bank - nagrody specjalne

 

Kod Polecającego – skąd go wziąć?

Chcąc zgarnąć premię podczas zakładania Konta Jakie Chcę lub podczas składania wniosku o kartę kredytową trzeba:

 1. Posłużyć się specjalnym formularzem dostępnym po wejściu na stronę www.bzwbk.pl/polecajbank (chcąc założyć konto)
 2. W formularzu (lub podczas rozmowy z konsultantem) należy podać Kod Polecającego

Jako że Kod Polecającego jest dostępny dopiero po założeniu konta bankowego, więc standardowo go nie mamy. Dlatego właśnie poniżej na obrazku pokazany został Kod Polecającego który można użyć podczas składania wniosku i dzięki któremu zarobimy 50 zł (w przypadku wnioskowania o kartę kredytową) lub 150 zł (w przypadku wnioskowania o konto bankowe i przy założeniu spełnienia warunku otrzymania premii).

 

Polecam mój Bank - Kod Polecającego

 

Konto bankowe w BZ WBK – czy warto mieć ?

No właśnie, pytanie takie zapewne nasuwa się od samego początku czytania tego artykułu. Otóż Bank Zachodni WBK oferuje swoje Konto Jakie Chcę na bardzo atrakcyjnych warunkach. Samo prowadzenie konta jest zupełnie za darmo i to bez żadnych warunków.

Co do karty debetowej do tego konta to sprawa ma się następująco. Za kartę nie zapłacimy nic jeśli:

 • wydamy nią miesięcznie min. 500 zł lub
 • zrobimy nią miesięcznie min. 5 transakcji

W przeciwnym wypadku za obsługę karty zapłacimy 5 zł, chyba że zdecydujemy się na stałą opłatę za kartę co miesiąc 3 zł. Ale o tym to możemy zadecydować później w każdej chwili posiadania konta.

Ciekawostką jest fakt, że osoby które nie ukończyły 26 lat mają wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce za darmo.

O pozostałych zaletach Konta Jakie Chcę dowiesz się na naszej stronie: link.

Konto Jakie Chcę - baner

 

Karta kredytowa – zalety posiadania

Wzięcie zaś karty kredytowej w tej promocji to korzyść szczególnie finansowa, a to dlatego że płacąc taką kartą o nazwie „1|2|3” możemy dodatkowo zarobić, bowiem na nasze konto wróci część wydanych nią pieniędzy. I tak:

 • wraca na konto 1% od wszystkich wydatków w supermarketach spożywczych w Polsce
 • wraca na konto 2% od wszystkich wydatków na stacjach paliw w Polsce
 • wraca na konto 3% od wszystkich wydatków w restauracjach i fastfoodach w Polsce
 • dodatkowo do 30.09.2018 wraca na konto 4% od wydatków na stacjach paliw CircleK i Statoil

W ten sposób maksymalnie możemy otrzymać nawet 760 zł rocznie zwrotu płatności kartą kredytową 1|2|3.

 

BZ WBK - karta kredytowa 123

 

Wspólnie z bankiem ustalasz limit kredytowy na karcie (maksymalnie do 50000 zł) a wydane pieniądze są oprocentowane na 13,84% RRSO (stan na dzień 15.03.2018), gdzie niekoniecznie musisz tyle płacić, bo jeśli spłacisz kartę w odpowiednim czasie (max. 54 dni) to nie zapłacisz ani złotówki za wydane kartą pieniądze.

Warto też wspomnieć że roczna opłata za kartę zostanie zniesiona gdy wykonamy nią min. 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od otrzymania decyzji o wydaniu karty, a spełnienie tego warunku nie wydaje się być niczym skomplikowanym. Karta więc może też być darmowa, podobnie jak konto osobiste.

Regulamin tej promocji “Polecam mój Bank”: tutaj

Nie masz jeszcze konta w BZWBK? Załóż je, polecaj innym i zarabiaj na tym.

 

BZ WBK - załóż Konto Jakie Chcę z polecenia

 

Promocja kończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x