zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zapłać zbliżeniowo telefonem i weź udział w akcji “Pomaganie przez zbliżanie”

Akcje charytatywne zawsze cieszyły się dużą popularnością. Szczególnie takie jaką właśnie rozpoczął bank PKO BP pod nazwą „Pomaganie przez zbliżanie”, gdzie możemy pomóc wykonując płatności za codzienne zakupy poprzez zbliżenie naszego smartfona lub smartwatcha do czytnika zamiast karty debetowej. Każda taka płatność to 50 groszy na cel charytatywny, a łączna suma jaką możemy uzbierać w tej akcji to całe pół miliona złotych!

 

 

W akcji tej może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat, posiada konto osobiste w PKO BP i urządzenie którym jest w stanie płacić zbliżeniowo (np. smartfon z technologią NFC lub zegarek Garmin z płatnościami Garmin Pay).

Mając powyższe należy jeszcze tylko zarejestrować się w tej promocji w terminie między 5.11.2018 a 31.12.2018 roku na stronie: https://www.pkobp.pl/milionzblizen.

Posiadając smartfona z systemem Android należy pobrać aplikację banku PKO BP o nazwie IKO i tam podłączyć swoją kartę płatniczą (kartę debetową otrzymaną do konta). Jeśli zaś mamy iPhone’a to swoją kartę podłączamy w aplikacji Apple Pay. Alternatywnie możemy też w tej akcji używać zegarka Garmin posiadającego możliwość płatności zbliżeniowych. W tym przypadku do płatności użyjemy Garmin Pay.

 

Garmin Pay - płatność zbliżeniowa zegarkiem

 

Od teraz każda płatność zbliżeniowa naszym urządzeniem będzie brała udział w tej akcji i spowoduje, że bank PKO BP za każdą taką transakcję przekaże 50 groszy na charytatywny cel jakim jest pomoc wychowankom domów dziecka opuszczającym te placówki. Pieniądze te zostaną przekazane na wyprawki dla tych osób. Dzięki temu młodzież ta będzie miała łatwiejszy start i otrzyma pomoc w początkowej fazie bycia niezależnym.

 

 

Maksymalna kwota jaką bank chce przeznaczyć w tej akcji to 500.000 zł. Jednak jak można wyczytać z regulaminu tej akcji (Rozdział 5, pkt. 3), kwota ta może nawet zostać powiększona jeśli owe 500000 zł zostanie osiągnięte przez końcem roku. Warto więc pomagać! Tym bardziej że nic na tym nie tracimy.

 


Po prostu zmieńmy formę płatności na płatność smartfonem.

Płacenie urządzeniem jest tak samo proste jak płacenie zbliżeniowo kartą płatniczą.


 

A jeśli nie posiadasz konta bankowego w PKO BP to też nic straconego. Możesz przecież takie konto założyć sobie bezpłatnie. Konto za Zero pozbawione jest opłaty za prowadzenie konta jeśli masz kartę do niego, a sama karta też może być bezpłatna jeśli wykonasz nią w miesiącu transakcje na kwotę min. 300 zł.

Jeśli jesteś w wieku 18-26 lat to zakładasz Konto dla Młodych, gdzie przy 4 transakcjach miesięcznie twoje konto i karta płatnicza również będą bezpłatne.

Poniżej krótkie porównanie obu kont osobistych w banku PKO BP:

 

Jeśli więc chciałbyś przyłączyć się do tej akcji „Pomaganie przez zbliżanie” to zarejestruj się na stronie:

 

https://www.pkobp.pl/milionzblizen

 

A jeśli nie masz jeszcze Konta w PKO BP a chciałbyś również wziąć udział i pomóc wychowankom domu dziecka Fundacji PKO Banku Polskiego, to w prosty sposób takie konto założysz bez wychodzenia z domu, przez internet:

 

PKO BP - załóż Konto dla Młodych

lub

PKO BP - załóż Konto za Zero

 

Regulamin akcji “Pomaganie przez zbliżanie”: tutaj

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x