Konto bankowe za darmo

… przecież Twoje konto też może być darmowe !

Zapłać BLIKiem za parking i komunikację miejską o 50% taniej

Ruszyła kolejna promocja związana z płatnościami BLIK. Tym razem jest ona związana z aplikacją mobilną moBILET, która to umożliwia płatności za parkowanie, komunikację miejską i komunikację dalekobieżną. Płacąc BLIKiem w tej aplikacji otrzymamy zwrot 50% ceny biletu.

 

Promocja w mobilet - 50 procent taniej płacąc BLIKiem

 

Promocja ta, jak to bywa w promocjach, ma swoje ograniczenia, które najprościej zobrazuję w następujących punktach:

  • dotyczy tylko biletów zakupionych w aplikacji moBILET w okresie od 05.03.2018 do 01.07.2018 roku (aplikacja za darmo na Androida, iOS, Windows Phone do pobrania niżej)
  • bilety te muszą być kupione przy pomocy usługi BLIK
  • dostępne tylko dla klientów banków Alior Bank S.A., Bank Millennium S.A., BZWBK S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., PKO Bank Polski S.A, których to aplikacja bankowa umożliwia płatności BLIK bez przepisywania kodu
  • maksymalna kwota zwrotu za pojedynczy bilet wynosi 15 zł
  • liczą się zakupy biletów na kwotę min. 1 zł

 

Pobierz moBILET na Androida:

[appbox googleplay pl.mobilet.app]

 

Pobierz moBILET na iOS:

[appbox appstore 400426247]

 

Pobierz moBILET na Windows Phone:

[appbox windowsstore 9nblggh0b0g4]

 

Jeśli zatem mieszkasz w miejscowości w której usługa moBILET działa, to jest świetna okazja do zaoszczędzenia sobie na biletach.

 

Ważne

Nie wiesz czy moBILET działa na twoim terenie? Sprawdź to na stronie: zasięg usługi moBILET

 

Nie ważne czy kupisz bilet parkingowy, czy komunikacji miejskiej, czy też na pociąg – w każdym przypadku otrzymasz zwrot 50% ceny danego biletu. Nie trzeba się nigdzie wypełniać żadnego formularza związanego z promocją. Wystarczy że zarejestrujesz się na stronie www.mobilet.pl pobierzesz aplikację moBILET na swój smartfon, uzupełnisz w niej swoje dane i ustawisz BLIKa jako źródło płatności. Od tego momentu każda płatność w aplikacji powyżej 1 zł zaowocuje zwrotem 50% (maksymalnie oczywiście 15 zł).

 

mobilet logo

 

Niestety, aby nie było tak kolorowo, organizator tej promocji przewidział ograniczoną pulę środków na zwroty cen biletów w tej promocji w wysokości 50.000 zł. Jak pula ta się wyczerpie to nastąpi koniec tej akcji. Więc znowu – kto pierwszy ten leszy.

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

Oceń tę stronę

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Udostępnij