Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż Nest Konto i otrzymaj Bon 100 zł do wydania w Biedronce

Nest Bank wspólnie z Biedronką organizują promocję o nazwie “Nest Konto – Witaj Szkoło” w której za założenie konta bankowego otrzymasz 100 zł do wydania na zakupy w Biedronce. Trzeba tylko się pośpieszyć gdyż ilość nagród jest ograniczona a cała ta akcja zaczyna się już dziś czyli 23 sierpnia 2017.

 

Nest Bank - promocja 100 zł do Biedronki

Jak otrzymać 100 zł ?

Nagroda w formie elektronicznej przyjdzie na e-mail w postaci 13-cyfrowego kodu. Będzie to bon o wartości 100 zł który będzie można wykorzystać tylko na zakupy w Biedronce. Otrzyma go każdy kto:

  1. do tej pory nie miał konta w Nest Banku (lub dawnym Smart Banku) i zawnioskuje na stronie promocyjnej o takie Nest Konto razem z kartą bankomatową w okresie od 23.08 do 30.09.2017 roku
  2. zgodzi się podczas składania wniosku na wszystkie zgody marketingowe
  3. dokona transakcji kartą (wydaną do wnioskowanego konta) na łączną kwotę min. 250 zł w czasie 60 dni (od dnia zawarcia umowy z bankiem na prowadzenie Nest Konta)

Wiadomo, nikt z nas nie robi zakupów w sklepie spożywczym na okrągłe 100 zł i dlatego także ten bon o wartości 100 zł jest mocno elastyczny. Gdy wydamy w Biedronce mniej jak 100 zł to pozostałą kwotę nagrody będziemy mogli wykorzystać przy kolejnych zakupach. Natomiast gdy nasze zakupy przewyższą kwotę 100 zł to resztę będziemy spokojnie mogli dopłacić gotówką bądź kartą płatniczą z własnych pieniędzy.

Zapraszamy zatem do zakładania Nest Konta – im szybciej to zrobimy tym większe szanse że ten bon będzie nam przyznany gdyż takich nagród promocyjnych bank przewidział 1000 sztuk.

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o