zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż Konto Przekorzystne, zgarnij 100 zł i wygraj elektryczne BMW i3

Promocja i loteria, takie dwa w jednym. Tym razem mam dla Was ekstra wiadomość. Za założenie konta osobistego w banku PEKAO S.A., nie dość że otrzymasz 100 zł za spełnienie bardzo prostego warunku, to dodatkowo możesz wygrać bardzo atrakcyjne auto – elektryczne BMW i3!

Każda płatność kartą wydaną do rachunku lub smartfonem to 2 losy w loterii z cennymi nagrodami, więc nic, tylko założyć sobie teraz Konto Przekorzystne i często używać karty debetowej do płacenia za zakupy. Może akurat to Tobie uda się wygrać super samochód o wartości aż 169 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z warunkami obu akcji promocyjnych dostępnych teraz w banku PEKAO S.A.

PEKAO loteria BMW i3

100 zł za założenie Konta Przekorzystnego

Pierwsza promocja – „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja III” –  jest niejako przedłużeniem istniejącej już jakiś czas promocji dla nowych klientów. Aby wziąć w niej udział należy mieć ukończone 18 lat oraz nie posiadać żadnego rachunku bankowego w PEKAO S.A. od co najmniej 1.01.2019 roku.

Na początek należy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne. Musimy to zrobić w okresie od 01.10.2020 do 31.10.2020. Musimy też zgodzić się na otrzymanie karty debetowej oraz na dostęp do aplikacji mobilnej banku PeoPay.

Samo założenie konta powinno nastąpić online, czyli przez stronę internetową lub przez aplikację mobilną banku – PeoPay. Jeśli jednak z jakiegoś powodu podczas procesu zakładania konta nie uda się zweryfikować Twojej tożsamości i będziesz zmuszony podejść do banku osobiście, to taka ewentualność również jest akceptowalna w tej promocji.

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

Otrzymasz od banku PEKAO S.A. 100 zł na swoje konto pod warunkiem, że w każdym z miesięcy: od listopada 2020 do lutego 2021, co miesiąc będziesz spełniać trzy poniższe warunki:

  1. Zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku – PeoPay.
  2. Zapłacisz co najmniej jeden raz kartą lub w aplikacji mobilnej PeoPay (dowolna kwota transakcji)
  3. Otrzymasz wpływ w wysokości min. 500 zł (przelew z innego konta w innym banku)

Te trzy czynności wykonywane co miesiąc, do lutego 2021 włącznie, gwarantują otrzymanie nagrody – 100 zł.

Jednak najciekawsze dopiero przed nami – LOTERIA! A w niej do wygrania samochód – i to nie byle jaki. Zresztą zobaczcie sami…

BMW i3

Loteria „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”

Masz ochotę na swoje własne BMW? Pewnie, każdy by takie chciał. Tym bardziej że chodzi o bardzo nowoczesne, ekologiczne i jednocześnie na czasie – BMW i3, w pełni elektryczne auto osobowe, o wartości aż 169 000 zł. Nagrodami dodatkowymi (nagrody II stopnia) są karty podarunkowe Allegro o wartości 50 zł, a takich w tej promocji jest aż 3220 sztuk (codziennie 35 kart do rozdania). Jest więc o co walczyć.

Aby takie nagrody zdobyć należy posiadać dowolną kartę płatniczą Mastercard lub Maestro wydaną przez bank PEKAO S.A. Każda płatność taką kartą to 2 losy (w przypadku płatności kartą debetową lub przez aplikację mobilną PeoPay) lub 4 losy (w przypadku płatności kartą kredytową) w losowaniu:

  1. Nagrody głównej na koniec loterii – elektryczne BMW i3 o wartości 169 000 zł
  2. 35 nagród dziennych – kart podarunkowych Allegro – o wartości 50 zł każda

Rejestracji do promocji należy dokonać na stronie promocyjnej banku pod adresem: https://pekaoloteria.pl w terminie od 01.10.2020 do 31.12.2020. Transakcje płatnicze natomiast, które będą brały udział w losowaniu, można wykonywać w okresie od 02.10.2020 do 01.01.2021 włącznie. Ale pamiętaj, w losowaniu będą brały udział tylko transakcje wykonane w okresie od dnia następującego po dniu zgłoszenia się do loterii.

Jeśli wiec zarejestrujesz się do loterii dzisiaj, to dopiero otrzymasz losy za transakcje kartą wykonane od jutra do 01.01.2021.

Jak widać loteria ta nie jest skomplikowana. Wystarczy się raz zarejestrować, a potem tylko płacić, i płacić, i płacić. Bank sam będzie sobie zliczał każdą taką transakcję. Losy będą dodawane do twojego konta automatycznie.

Karta podarunkowa 50 zł do Allegro

Dodatkowo – nawet 200 losów na start!

I tutaj niespodzianka. Możesz otrzymać dodatkowe 200 losów w losowaniu nagrody głównej – samochodu BMW i3:

  1. 100 losów otrzymasz, jeśli zarejestrujesz się (lub jesteś już zarejestrowany) w programie Bezcenne Chwile.
  2. 100 dodatkowych losów otrzymasz jeśli spełnisz jednocześnie dwa warunki: posiadasz kartę kredytową banku PEKAO S.A. oraz w czasie promocji podpiszesz nową umowę o Pożyczkę Ekspresową

Wiem, nie każdy chce się pchać w jakieś kredytówki czy kredyty, wiec ta druga opcja pewnie nie jest zbyt atrakcyjna. Po prostu o tym chciałem wspomnieć aby nie było.

Jednak warto wziąć pod uwagę program Bezcenne Chwile (jeśli jeszcze nie jesteś w tym programie). Zarejestrowanie się do tego programu nic nie kosztuje, a w zamian za transakcje kartą można tutaj uzbierać sobie dodatkowe punkty, które później można wymienić na atrakcyjne nagrody, jak np. bilety do kina czy vouchery do znanych sklepów w Polsce. Wybór nagród jest naprawdę imponujący, warto więc dokonać tam rejestracji. Bezcenne Chwile jest dla każdego, kto posiada kartę Mastercard. Więcej na ten temat można sobie poczytać na stronie samego programu: https://bezcennechwile.mastercard.pl.

Jeśli więc perspektywa otrzymania gwarantowanego 100 zł oraz możliwość wygrania 50 zł do Allegro, czy nawet BMW i3 Ciebie interesuje, to zapraszam do założenia konta w banku PEKAO S.A.

Skróconą tabelę z opłatami dla Konta Przekorzystnego podaję poniżej, aby zobrazować najważniejsze informacje na temat opłat, jakie mogą wystąpić podczas używania konta osobistego.

Jeśli jeszcze nie masz konta w tym banku to zapraszam na stronę promocyjną:

Przejdź na stronę PEKAO S.A. i załóż Konto Przekorzystne

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja III”

Regulamin loterii „Wygraj BMW i3. Bądź EKO z Pekao!”

Tabela opłat dla kont osobistych w PEKAO S.A.

 

 

Do końca loterii pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x