zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż Konto Optymalne i otrzymaj 200 zł na modne ciuchy

Bank BGŻ BNP Paribas zdaje się nie mieć końca swoich promocji związanych z kontem osobistym – Kontem Optymalnym. Dopiero co zakończona wczoraj “Promocja sportowa” a już mamy nową – tym razem zakupową promocję o nazwie “Moda na konto”. Zakładając konto możemy otrzymać nawet 200 zł do wydania na stronie internetowej www.answear.com. Więc jeśli jeszcze masz miejsce w szafie to śmiało skorzystaj z tej oferty.

BGŻ BNP Paribas - promocja Moda na konto

 

Modna promocja dla nowych klientów

No tak, jak to zazwyczaj bywa w tego typu akcjach promocyjnych, aby skorzystać z tej promocji musimy być nowym klientem banku BGŻ BNP Paribas. A nowy klient w tej promocji to taki, który nie ma i nie miał konta osobistego w tym banku od co najmniej 3 lat. Jeśli mieścisz się w tych warunkach i masz ukończone 18 lat to ta promocja jest dla Ciebie.

Jak otrzymać 200 zł ?

Po pierwsze – musimy zarejestrować się na stronie promocyjnej (do 10.05.2018 roku) pod adresem www.modanakonto.pl.  Po wypełnieniu wymaganych pól i zaznaczając wszystkie zgody przechodzimy z tego formularza do zakładania Konta Optymalnego wraz z kartą debetową.

 

BGŻ BNP Paribas - "Moda na konto" - formularz

 

Ważne

Promocja ta trwa od 20.04.2018 do 10.05.2018 roku i w tym czasie musimy się w niej zarejestrować. W promocji jest 1000 nagród więc otrzyma je 1000 pierwszych osób które spełnią warunki opisane niżej.

Umowę o to konto musimy podpisać z bankiem najpóźniej do dnia 25 maja 2018 roku. Natomiast, gdy już będziemy posiadaczami tego konta, to teraz pozostaje nam jeszcze spełnienie określonych warunków – w celu otrzymania nagrody. A nagrodą jak już wiadomo jest 200 zł w formie karty podarunkowej. Jednak aby nie było tak łatwo, otrzymać możemy ją jedynie w dwóch częściach, czyli dwa razy po 100 zł.

I tak:

Pierwszą część nagrody – kartę podarunkową 100 zł do answear.com otrzymamy jeśli w każdym z miesięcy czerwiec-sierpień 2018 spełnimy poniższe warunki:

  • otrzymamy wpływ na konto w kwocie minimum 1000 zł (może to być dowolny wpływ z innego banku, nawet z innego swojego konta) oraz
  • wydamy kartą płatniczą kwotę łączną co najmniej 200 zł oraz
  • wykonamy minimum 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile

Druga część nagrody, czyli drugie 100 zł do answear.com będzie nam przysługiwało, jeśli te same podpunkty wymienione wyżej spełnimy w kolejnych trzech miesiącach czyli od września do listopada 2018 roku.

 

answear.com - logo

 

Jak widać promocja ta nie jest skomplikowana, a karencja 36 miesięcy powoduje że prawdopodobnie promocja ta będzie dotyczyła wszystkich którzy się na nią zdecydują. Zapraszam zatem do uczestnictwa w niej i życzę wszystkim uczestnikom zdobycia całej kwoty 200 zł.

 

Konto Optymalne – całkowicie za darmo

Konto bankowe nie zawsze jest darmowe – wie o tym każdy kto kiedykolwiek szukał konta dla siebie lub rodziny. W tym przypadku jednak możemy być pewni, że ta promocja nie wpakuje nas w jakieś niespodziewane opłaty które często wynikają z obsługi karty debetowej czy z powodu płatnych smsów potwierdzających przelew. Konto Optymalne jest darmowe, bez względu na to czy cokolwiek z nim robimy czy też nie. Wyjątkiem jest tutaj opłata gdy chcemy wypłacić kartą pieniądze z obcych bankomatów w Polsce i za granicą. Wtedy lepiej poszukać bankomatów BGŻ BNP Paribas lub Planet Cash.

Skrócona tabela pokazuje nam jak to jest z opłatami w przypadku tego konta.

 

 

Regulamin tej promocji “Moda na konto”: tutaj

 

BGŻ BNP Paribas - "Moda na konto" - formularz

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Michał Pakuła
Michał Pakuła
2 lat temu

Ostatnio robiliśmy u siebie zestawienie najlepszych darmowych kont osobistych i wśród nich znalazło się właśnie Konto Optymalne. Jeśli ktoś myśli o zmianie konta to na pewno warto rozważyć propozycję BNP Paribas, tym bardziej że możemy załapać się na dodatkową promocję.

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x