Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż Konto Jakie Chcę i zgarnij 100 zł na Allegro

BZWBK - 100 zł na Allegro

Jeśli szukasz okazji do otrzymania profitu przy okazji zakładania atrakcyjnego konta bankowego to świetnie trafiłeś, gdyż właśnie teraz Bank Zachodni BZ WBK organizuje krótko trwającą promocję o nazwie “Zyskaj z Kontem Jakie Chcę – edycja I”. Za założenie sobie konta osobistego “Konto Jakie Chcę” otrzymasz 100 zł do wydania w serwisie Allegro.

Konto takie musimy założyć poprzez formularz promocyjny dostępny na stronie:

BZ WBK - konto z Voucherem 100 zł do Allegro

 

Niestety czasu na założenie takiego konta z bonusem mamy tylko do 22 grudnia 2017 roku, więc zbyt wile dni już nie zostało, a sama promocja też nie trwa długo bo zaledwie od 2 grudnia 2017 roku. Aczkolwiek bank przygotował aż 1000 sztuk takich nagród w postaci elektronicznych bonów na zakupy na Allegro, więc jest jeszcze duża szansa “załapania się” na nią.

Warunki dodatkowe w tej promocji

No, żeby nie było to takie proste, oprócz założenia samego konta musimy jeszcze spełnić 3 warunki:

  • na dzień 01.12.2017 roku nie możemy być posiadaczami jakiegokolwiek konta w Banku Zachodnim WBK
  • do 31.12.2017 roku musimy otrzymać od banku informację o aktywacji konta i zalogować się do bankowości elektronicznej BZWBK24, oraz
  • do 31.12.2017 roku zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 500 zł

Jeśli spełnimy powyższe warunki, elektroniczny kod otrzymamy do 15 stycznia 2018 roku na adres email podany podczas zakładania tego konta.

 

bzwbk-konto-jakie-chce-baner-600

 

Konto Jakie Chcę w BZ WBK to flagowy produkt banku BZ WBK. Jest idealnym kontem dla wszystkich poszukujących taniego i mobilnego konta osobistego. Samo prowadzenie tego konta jest zawsze darmowe a o innych jego zaletach warto poczytać na naszej stronie: BZ WBK – Konto Jakie Chcę

BZ WBK - konto z Voucherem 100 zł do Allegro

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o