zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż konto i „Rusz po 200 zł” – akcja promocyjna Banku Millennium

Od czasu do czasu mamy możliwość uczestniczenia w akcji promocyjnej zorganizowanej przez Bank Millennium. I właśnie teraz rusza kolejna edycja promocji, w której za założenie darmowego konta w tym banku możemy otrzymać profity w postaci gotówki na nasze konto. Załóż więc takie Konto 360° (również w wersji Student gdy masz mniej niż 26 lat) i ciesz się z nagrody – 200 zł – które bank przekaże na twój rachunek.

 

Bank Millennium Rusz po 200 zł

 

W akcji tej możesz wziąć udział pod warunkiem, że nigdy wcześniej jeszcze nie korzystałeś z podobnej promocji w Banku Millennium. Masz ukończone 18 lat? To do dzieła…

Promocja „Rusz po 200 zł” jest bardzo prosta. Zakładamy sobie konto przez internet i przez 3 miesiące z rzędu co miesiąc płacimy kartą w sklepach i zapewniamy wpływ na konto. Co, ile i jak dużo transakcji należy wykonać kartą, przedstawiam w poniższych punktach. Wykonanie ich gwarantuje otrzymanie premii 200 zł, które bank wypłaci tobie na konto do końca stycznia 2020 roku. Dlaczego tak późno? Otóż jest to wynikiem właśnie tego, co i kiedy musimy wykonać w tej promocji.

Chcąc zatem wziąć udział i zdobyć nagrodę należy:

  1. Zawnioskować o Konto 360° lub o Konto 360° Student wraz z kartą debetową do tego konta. Musimy to zrobić najpóźniej do 25.09.2019, wykorzystując wniosek znajdujący się na stronie promocyjnej:

Bank Millennium - Rusz po 200 zł - strona promocyjna

  1. Do dnia 30.09.2019 należy podpisać umowę o prowadzenie konta oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium
  2. W każdym z miesięcy: październik, listopad i grudzień 219 należy zapewnić wpływ środków na nowe konto w kwocie min. 1000 zł oraz wykonać przynajmniej jedną płatność kartą lub za pomocą BLIK-a.

Jak widać całe zadanie skończy się jeszcze w tym roku, jednak na pieniądze, czyli nagrodę od banku (200 zł) musimy poczekać do stycznia 2020 roku. Jak do tego czasu konta bankowego nie zlikwidujemy to taką premię właśnie otrzymamy (do 31.01.2020).

 

Ważne!

W promocji tej jest 9000 wniosków promocyjnych. Tylko pierwsze 9000 osób które spełnią warunki promocji otrzyma wspomniana nagrodę 200 zł.

 

Rusz po 200 zł

 

Konto 360° w tej promocji – czy warto takie konto zakładać?

No cóż, odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna – pewnie że warto! Bank daje tobie zarówno konto jak i kartę całkowicie za darmo. Warunkiem jest tutaj jedynie jedna płatność w miesiącu kartą lub BLIK-iem oraz w przypadku Konta 360° jeszcze dodatkowo trzeba zasilić to konto kwotą 1000 zł (co miesiąc). Dzięki temu możesz zapomnieć o jakichkolwiek opłatach związanych np. z wypłatą pieniędzy z dowolnego bankomatu na całym świecie!

Dla zobrazowania i porównania obu kont osobistych (Konta Student i zwykłego) przedstawiam poniższą tabelkę. Widać tam dokładnie zarys ogólny opłat związanych z wybranym kontem.

 

 

Bank Millennium - Rusz po 200 zł - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Rusz po 200 zł”

Tabela opłat dla kont w Banku Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x