zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż iKonto Biznes w Alior Banku z bonusem 120 zł i kolejne 1500 zł premii za aktywne korzystanie z konta

Rozpoczęła się właśnie trzecia już edycja promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku” i tak jak poprzednio daje nam zarobić 120 zł jeśli tylko zechcemy założyć konto firmowe iKonto Biznes w Alior Banku. Do tego w nadal trwającej promocji „1500 zł dla firm” do zdobycia aż 1500 zł dla tych co chcą aktywnie korzystać z konta firmowego.

 

Zgarnij Premię z iKontem Biznes 3 edycja

 

Ważne

W promocji tej mogą wziąć udział wyłącznie właściciele firm na których NIP nigdy wcześniej nie było zarejestrowane konto firmowe w Alior Banku

 

Chcąc wziąć udział w tej promocji i zdobyć 120 zł należy:

  1. W terminie od 11.09.2018 do 15.10.2018 zarejestrować się na stronie promocyjnej https://aliorbank3.zgarnijpremie.pl podając swój email
  2. W kolejnym kroku zawnioskować i założyć iKonto Biznes w Alior Banku
  3. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta
  4. W ciągu 60 dni od założenia konta należy dokonać wpływu środków na to konto w łącznej kwocie minimum 500 zł (nie później niż do 15.01.2019 roku)

Wykonując te cztery punkty otrzymamy na nasze konto nagrodę w wysokości 120 zł, o czym zostaniemy powiadomieni najpóźniej do końca lutego 2019 roku, a sama nagroda wpłynie na nasze konto w ciągu kolejnych 14 dni roboczych.

Jak widać warunek otrzymania premii w tej promocji nie jest trudny do spełnienia. Wystarczy przelew na konto i premia jest nasza.

 

Zgarnij Premię z iKontem Biznes - formularz promocyjny

 

“1500 zł dla firm” jako kolejny bonus

Na tych którzy zechcą utrzymać konto firmowe w Alior Banku nieco dłużej czeka miła niespodzianka, bowiem już od prawie roku w tym banku trwa promocja „1500 zł dla firm” w której to co miesiąc można otrzymywać kolejne bonusy za aktywne korzystanie i używanie tego konta. Maksymalna kwota jaką każdy właściciel takiego konta może zgarnąć to 125 zł – i tak co miesiąc przez kolejne 12 miesięcy.

Dokładne zestawienie nagradzanych operacji bankowych przedstawia nam poniższa tabela:

1500 zł dla firm - lista aktywności

 

Wychodzi na to że teraz w Alior Banku łączna pula nagród jaką można zdobyć w promocji iKonta Biznes to aż 1620 zł i jak na razie jest to rekord jakiego jeszcze nie osiągnął żaden inny bank w swoich promocjach związanych z kontami dla firm.

 

iKonto Biznes w Alior Banku

Posiadanie samego konta firmowego nie wiąże się z żadnymi opłatami podstawowymi. Trzeba jedynie pamiętać aby wykonać co miesiąc minimum 4 operacje kartą gdyż jeśli tego nie zrobimy to czeka nas opłata za kartę debetową w wysokości 8 zł. Z kolei do najważniejszych zalet tego konta firmowego zaliczyć trzeba:

  • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta
  • brak opłat za wypłaty z bankomatów Alior Banku
  • 5 pierwszych wypłat w miesiącu z pozostałych bankomatów również za darmo
  • 5 pierwszych przelewów krajowych i 5 pierwszych przelewów transgranicznych jest darmowe
  • darmowe zlecenia stałe i polecenia zapłaty przez internet

Jeśli więc kusi cię ta promocja i nie miałeś jeszcze w Alior Banku konta firmowego, to zapraszam do odwiedzenia strony promocyjnej:

 

Zgarnij Premię z iKontem Biznes - formularz promocyjny

 

Regulamin 3 edycji promocji „Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku”: tutaj

Regulamin promocji „1500 zł dla firm”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x