zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż eKonto w mBanku i zdobądź 300 zł w dwóch promocjach na raz

Firma Bonnier Business Polska organizuje promocję bankową dla zakładających konto osobiste w mBanku. Za założenie konta i spełnienie prostego warunku firma oferuje 150 zł. Jeśli do tego dodamy kolejne 150 zł jakie daje klientom sam mBank (w promocji „eKonto z Premią – II edycja” opisywanej wcześniej) to daje nam już niezłą nagrodę w wysokości aż 300 zł. A to już jest naprawdę niezły powód do zakładania teraz eKonta w mBanku.

mBank - zgarnij premię z eKontem - 3 edycja

 

Zgarnij premię z eKontem – III edycja

Z promocji tej możemy skorzystać jeśli mamy ukończone już 18 lat i od początku 2016 roku nie mieliśmy i nadal nie mamy osobistego konta w mBanku (mam tu na myśli eKonta Standard oraz eKonta Plus).

Wystarczy że w czasie trwania tej promocji (od 11.09.2018 do 21.10.2018) zarejestrujemy się na stronie promocyjnej https://ekonto3.zgarnijpremie.pl (podając tam swój email) a następnie potwierdzając swój udział (klikając na link otrzymany na skrzynkę email) złożymy wniosek o otwarcie eKonta Standard lub eKonta Plus.

 

mBank - Zgarnij Premię z eKontem - III edycja

 

Pamiętaj

Podczas składania wniosku zaznacz wszystkie zgody marketingowe

 

W przeciągu miesiąca od złożenia wniosku należy zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Następnie mając już konto założone należy jeszcze tylko zrobić jedną rzecz. Otóż w miesiącu w którym otworzymy konto bankowe (lub w miesiącu kolejnym) musimy wykonać minimum 5 transakcji bezgotówkowych. Wliczane tutaj są zarówno transakcje kartą, BLIKiem, jak i przelewy zewnętrzne z rachunku bankowego.

Wykonując powyższe czynności (wykonaj transakcje nie później niż do 21.01.2019) otrzymamy na nasze konto nagrodę w wysokości 150 zł. O przyznaniu nagrody dowiemy się emailem najpóźniej do końca lutego 2019 roku. Jak już wspomniałem na wstępie, nagrodę tą oferuje nam firma Bonnier Business Polska.

 

Ważne

Do czasu otrzymania tej nagrody nie możesz likwidować tego konta bankowego

Kolejne 150 zł od mBanku

Równolegle do opisanej wyżej promocji, również mBank ma dla nas nagrodę. Tutaj za transakcje kartą co miesiąc można otrzymać maksymalnie 30 zł. Pięć takich promocyjnych miesięcy może nam dać w sumie kolejne 150 zł. Szerzej na ten temat dowiecie się w artykule „eKonto z premią do 150 zł w II edycji promocji mBanku” do przeczytania którego serdecznie zapraszam.

 

eKonto Standard czy eKonto Plus

To, jakie konto wybierzesz w tej promocji powinno zależeć od tego jakie regularne comiesięczne wpływy na konto przewidujesz. Jeśli jest to kwota poniżej 1000 zł to zapewne lepszym wyjściem będzie założenie eKonta Standard. W przeciwnym wypadku eKonto Plus wydaje się być lepszą propozycją mBanku, gdyż wówczas mamy do dyspozycji bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie, a to jak wiadomo jest dla wielu z nas priorytetem w poszukiwaniach dobrego kona bankowego. Krótkie poniższe porównanie opłat poszczególnych kont bankowych z pewnością pomoże przy podejmowaniu decyzji wyboru konta.

 

Rodzaj czynności eKonto Standard eKonto Plus
opłata za prowadzenie konta gdy miesięczny wpływ na konto >= 1000 zł 0 zł 0 zł
gdy miesięczny wpływ na konto < 1000 zł 0 zł 5 zł
przelewy przez internet 0 zł 0 zł
opłata za kartę >= 5 transakcji kartą miesięcznie 0 zł 0 zł
< 5 transakcji kartą miesięcznie 4 zł 4 zł
bankomaty mBanku, Sieci Euronet, Planet Cash oraz BZ WBK wypłata do 100 zł 1.30 zł 1.30 zł
wypłata co najmniej 100 zł 0 zł 0 zł
pozostałe bankomaty w Polsce wypłata do 100 zł 7 zł 1.30 zł
wypłata co najmniej 100 zł 7 zł 0 zł
bankomaty za granicą 10 zł 0 zł

 

mBank - Zgarnij Premię z eKontem - III edycja

 

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z eKontem – III edycja”: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x