zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż eKonto w mBanku a 100 zł do Decathlona może być Twoje

Premie za założenie kont bankowych są ostatnio bardzo popularne wśród banków. Również mBank ma dla swoich nowych klientów miłą niespodziankę. 100 zł w postaci bonu do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon – tyle otrzymamy w najnowszej promocji “Zgarnij Premię z eKontem – II edycja” za założenie eKonta w mBanku. Warunek który trzeba spełnić jest bardzo prosty – 5 transakcji (kartą lub przelew bankowy) w ciągu miesiąca.

 

zgarnij premię z ekontem 2 edycja - baner

 

Premia – dla kogo ?

MBank mówi jasno – weźmiesz udział w tej promocji jeśli:

  • obecnie nie jesteś posiadaczem konta w mBanku
  • obecnie nie jesteś w trakcie załatwiania konta w mBanku
  • nie miałeś konta w mBanku od 01.01.2016 roku

Jeżeli nie kwalifikujesz się do żadnego z powyższych punktów – możesz założyć sobie eKonto i zdobyć bon do Decathlona. Jak dokładnie to zrobić? Już wyjaśniam:

  1. Najpierw rejestrujemy się na stronie promocyjnej (link niżej lub na dole tego artykułu). Mamy na to czas od 23.01.2018 do 28.02.2018 roku.

mBank - Zgarnij Premię z eKontem - II edycja

Podajemy tutaj tylko swój adres email. Na pocztę dostaniemy link, klikamy w niego i dopiero teraz na stronie promocji wnioskujemy o konto bankowe w mBanku podając wszystkie niezbędne dane łącznie ze zgodami na marketing i przetwarzanie danych osobowych.

  1. Od tego momentu mamy 1 miesiąc (nie później niż do 31.03.2018) na zawarcie z bankiem umowy o konto bankowe.
  2. W miesiącu w którym otworzymy konto lub w miesiącu następnym należy zrealizować 5 transakcji. Pod pojęciem transakcji mam na myśli albo transakcje bezgotówkowe kartą (lub BLIKiem) albo transakcje typu przelew międzybankowy (do innego banku). To, jaki typ transakcji wykonamy, zależy od nas. Po prostu ma ich być co najmniej 5 w jednym miesiącu.

Wykonując te trzy punkty otrzymamy na email e-Kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon na terenie całego kraju lub na stronie internetowej www.decathlon.pl. Nagrodę tę otrzymamy najpóźniej do 30.06.2018 roku.

 

Pamiętaj

Do czasu otrzymania nagrody nie rezygnuj z konta bankowego które właśnie założyłeś i nie wycofuj do tego czasu żadnych zgód marketingowych.

 

Jak widać jest to świetna okazja akurat na ten zimowy czas, kiedy to większości z nas przydałby się taki prezent, zważywszy że zbliżają się ferie zimowe i co za tym idzie, wydatki z tym związane. Taka stówka nie jednemu z nas przecież mogłaby się przydać przy okazji sportowych zakupów.

 

mBank: eKonto Standard i eKonto Plus

Zakładając w tej promocji konto bankowe, mamy do wyboru dwa różne i jednocześnie mocno podobne do siebie konta. Obydwa mają swoje wady i zalety. Aby je przybliżyć proszę zerknij na tabelę poniżej. Starałem się je przedstawić w jasny sposób. To, które konto wybierzesz, zależy od Ciebie i od tego na czym Tobie bardziej zależy.

 

 

Dwie pieczenie na jednym ogniu

Mając takie konto bankowe można wziąć dodatkowo i jednocześnie udział w innej promocji organizowanej przez mBank o nazwie “Lepiej z eKontem – III edycja” gdzie do zdobycia czeka dodatkowe 650 zł. Mając eKonto, przez kolejne 5 miesięcy co miesiąc możemy otrzymywać do 130 zł zwrotu za zakupy. Więcej o tej promocji przeczytać możecie w moim poprzednim artykule na tej stronie:

Zgarnij 650 zł w ciągu 5 miesięcy w III edycji promocji “Lepiej z eKontem”

 

Warto więc teraz założyć konto w mBanku gdyż najpierw otrzymamy za to 100 zł do Decathlona, a oprócz tego przez kolejne miesiące po 130 zł. W sumie można na tym zyskać nawet 750 zł! Czyż to nie zachęca do zakładania konta bankowego?

Regulamin promocji “Zgarnij Premię z eKontem – II edycja”: tutaj

 

mBank - Zgarnij Premię z eKontem - II edycja

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x