bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Załóż eKonto Standard i otrzymaj 100 zł do Zalando

To już trzecia edycja promocji “Same korzyści na Bank”. Tym razem firma Agora wspólnie z mBankiem zorganizowały akcję promocyjną konta bankowego eKonto Standard w której za jego założenie i spełnienie prostych warunków otrzymamy 100 zł do wydania w popularnym sklepie internetowym Zalando.

 

mBank - Same korzyści na Bank - 3 edycja

 

Promocja nie jest skomplikowana i możemy w niej wziąć udział jeśli nie mieliśmy konta w mBanku od 01.01.2016 roku. Aby zdobyć nagrodę w postaci karty upominkowej o wartości 100 zł musimy:

  1. Zarejestrować się na stronie promocji pod adresem https://samekorzysci3.zpremia.pl w czasie trwania tej akcji czyli od 10.04.2018 do 31.05.2018 roku
  2. W kolejnym kroku należy założyć konto bankowe eKonto Standard wraz z kartą debetową
  3. Następnie najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta należy wykonać minimum 5 transakcji, np.:
    • płatności kartą
    • przelew na konto w innym banku
    • płatności internetowe

 

Ważne

Jeśli założymy konto dopiero w czerwcu 2018 (bo np. zarejestrujemy się w promocji 31.05.2018) to czas na wykonanie tych 5 transakcji mamy i tak tylko do końca czerwca

 

Spełniając powyższe warunki otrzymamy nagrodę w postaci karty upominkowej do Zalando o wartości 100 zł najpóźniej do 25.07.2018 roku.

Karta ta nie będzie miała żadnego terminu ważności więc się nie przeterminuje.

W promocji tej nie przewiduje się ograniczonej puli nagród więc specjalnie śpieszyć się z rejestracją nie musimy. Ważne aby ją wykonać do końca maja 2018.

 

Lepiej z eKontem - IV edycja promocji mBanku

 

Dwie promocje za jednym razem

Konto w mBanku to również dodatkowe korzyści, gdyż biorąc udział w tej promocji można jednocześnie dodatkowo wziąć udział w promocji “Lepiej z eKontem” w której za wykonywanie transakcji możemy dodatkowo zyskać do 150 zł (30 zł co miesiąc przez 5 miesięcy). Szerszy opis tej promocji na stronie: tutaj.

Jeśli więc chcesz wziąć udział w obu promocjach – zacznij od rejestracji (przycisk poniżej), a następnie podczas zakładania konta bankowego potwierdzisz tylko chęć wzięcia udziału również w promocji “Lepiej z eKontem – IV edycja”.

 

Same korzyści na Bank - załóż eKonto Standard

 

Regulamin promocji “Same korzyści na Bank – edycja 3”: tutaj

Regulamin promocji “Lepiej z eKontem – IV edycja”: tutaj

 

Promocja kończy się za:

 

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x