Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż darmowe Konto Optymalne i zgarnij nagrodę 300 zł

Dwukrotnie wyższa nagroda czeka teraz na zakładających Konto Optymalne w banku BGŻ BNP Paribas. Nie 150 zł (jak to jest w innej trwającej jeszcze zresztą promocji tego banku) ale aż 300 zł otrzyma nowy klient banku który zdecyduje się na założenie darmowego konta przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich warunków promocji. Jednak jak ją zdobyć i w jakiej formie jest wypłacana – dowiecie się w dalszej części tego artykułu.

Zyskowne konto - promocja banku BGŻ BNP Paribas

 

Promocja „Zyskowne konto” – dla kogo?

Regulamin tej promocji mówi jasno:

  1. Musisz mieć ukończone 18 lat
  2. Od 24 miesięcy nie możesz być posiadaczem (ani współposiadaczem) żadnego konta w banku BGŻ BNP Paribas

Jeśli więc kwalifikujesz się do powyższych punktów to możesz z powodzeniem wziąć udział w tej promocji.

Przystępujemy do promocji

W promocji tej bierze udział pierwsze 1500 rejestracji, więc wiadomo im szybciej tym lepiej. Musimy wejść na stronę promocyjną (link niżej) gdzie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zaznaczeniu wszystkich zgód, zakładamy konto bankowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas.

 

BGŻ BNP Paribas - Zyskowne konto - strona promocji

 

Ważne

Promocja trwa w okresie od 18.06.2018 do 08.07.2018 roku do osiągnięcia 1500 złożonych wniosków promocyjnych.

 

W samym formularzu należy zaznaczyć preferowany sklep, do którego chcemy otrzymać bony na zakupy które są częścią nagrody w tej promocji (o czym przeczytasz niżej).

zyskowne konto formularz

 

Nagrody – jakie, ile i za co?

Łączna wartość nagród jakie można otrzymać w tej promocji to 300 zł. Jednak żeby nie było to za proste, jest ona podzielona na mniejsze nagrody. Każdą z nich otrzymamy jeśli wykonamy określone czynności. Myślę, że najlepszym sposobem na zobrazowanie całego mechanizmu przyznawania nagród będzie poniższa tabelka:

 

 

Jak widać z powyższego, aby otrzymać kolejną nagrodę musimy postarać się o nagrodę poprzednią (za wyjątkiem tej pierwszej), więc zdobycie całej nagrody 300 zł zmusza nas do comiesięcznego wydawania kartą 300 zł, logowania się do bankowości internetowej oraz comiesięcznych wpływów w kwocie 1000 zł. Nie są to może jakieś wygórowane warunki, ale jednak do pewnych czynności nas będą zmuszać. Na całe szczęście potrwa to tylko 3 miesiące. Potem korzystamy z konta jak chcemy (a nawet w ostateczności możemy je zlikwidować).

Konto Optymalne – zalety posiadania

Dla tych, którzy jednak zdecydują się dale utrzymywać to konto do osobistych celów, mam dobre wieści. Konto to jest całkowicie darmowe, pozbawione jakichkolwiek opłat za prowadzenie czy za comiesięczne utrzymanie karty debetowej. Nie jest wymagany też stały, comiesięczny wpływ środków na konto aby to konto było bezpłatne.

Konto Optymalne to przede wszystkim:

  • 0 zł – otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas i Planet Cash w Polsce (pozostałe bankomaty opłata 5 zł)
  • 0 zł – sprawdzenie salda w bankomacie
  • 0 zł – zlecenia stałe

Regulamin promocji „Zyskowne konto”: tutaj

 

BGŻ BNP Paribas - Zyskowne konto - strona promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o