zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż darmowe konto i zgarnij rekordowe 400 zł w promocji „Premia dla Ciebie”

Co prawda promocja „Na stacji korzyści” jeszcze trwa, a w banku BNP Paribas pojawiła się równolegle już kolejna tego typu atrakcja z Kontem Otwartym na Ciebie, z jeszcze wyższą nagrodą gotówkową, w której do zdobycie jest łącznie aż 400 zł! Jeśli od co najmniej roku nie posiadasz konta w tym banku, to promocja „Premia dla Ciebie” jest właśnie dla Ciebie i to Ty możesz zdobyć taką oto nagrodę. Jak to zrobić? – o tym właśnie dowiesz się w dalszej części artykułu.

 

BNP Paribas Premia dla Ciebie

 

„Premia dla Ciebie” to promocja dla osób które ukończyły 18 lat i od co najmniej roku nie posiadają konta bankowego w banku BNP Paribas.

 

Chcąc wziąć udział w promocji „Premia dla Ciebie” najpierw należy się do niej zarejestrować. W tym celu na stronie promocyjnej…

BNP Paribas - "Premia dla Ciebie" - strona promocyjna

…należy podać swoje podstawowe dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, telefon i pesel. Po tej czynności otrzymamy informację o objęciu nas promocją. Teraz należy założyć sobie konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – w banku BNP Paribas. Można to zrobić przechodząc od razu z formularza, bądź też klikając w link otrzymany emailem.

 

Premia dla Ciebie formularz rejestracyny

 

Na rejestrację mamy czas do 28.06.2020 (lub do wcześniejszego osiągnięcia limitu 3000 wniosków), a na podpisanie umowy o prowadzenie konta – do 19.07.2020. W tym też czasie należy nadać sobie PIN do karty debetowej, która otrzymamy od banku.

 

Nagrody w promocji

W tej promocji organizator postanowił całą premię podzielić na trzy mniejsze części. Każdą z nich otrzymamy za wykonanie jednego zadania. I tak:

 1. Nagroda pierwsza – 150 zł w gotówce. Otrzymasz ją, gdy w lipcu 2020 wykonasz:
  1. Zasilisz konto kwotą min. 500 zł (może to być przelew z innego banku, również z innego twojego konta w obcym banku)
  2. Dokonasz min. 5 płatności przy użyciu Google Pay lub Apple Pay (czyli płatność zbliżeniowa smartfonem lub przy użyciu przeglądarki Safari i Aplikacji Wallet w przypadku Apple Pay)
 2. Nagroda druga – 200 zł w gotówce. Ta nagroda będzie twoja, kiedy poza lipcowym zadaniem wykonasz jeszcze zadanie w sierpniu 2020:
  1. Zasilisz konto kwotą min. 500 zł
  2. Wykonasz 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay
  3. Wykonasz min. 2 przelewy z twojego konta (przy użyciu aplikacji mobilnej banku GOmobile lub przez bankowość internetową)
 3. Ostatnia nagroda to e-kod do Biedronki o wartości 50 zł. Będzie on ważny ponad rok czasu (do 31.10.2021) a otrzymasz go pod warunkiem, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy: wrzesień, październik i listopad 2020 wykonasz 5 transakcji Apple Pay lub Google Pay.

W tych trzech miesiącach nie jest już wymagane konkretne zasilenie rachunku, jak to było w poprzednich miesiącach.

 

Premia dla Ciebie promocja w BNP Paribas

 

Konto osobiste i jaką kartę wybrać?

Biorąc udział w tej promocji bankowej, na całe szczęście nie trzeba obawiać się opłat związanych z kontem czy z kartą debetową – jeśli tylko wybierzesz odpowiednią kartę i co miesiąc wykonasz nią przynajmniej jedną dowolną płatność. Konto Otwarte na Ciebie jest bowiem kontem całkowicie darmowym, a wybierając do konta Kartę Otwartą na Dzisiaj również można mieć ją za darmo. Bank co prawda ma w swojej ofercie szerszy wachlarz kart płatniczych, jednak z pozostałymi kartami wiążą się opłaty stałe, co miesiąc 6 zł (w przypadku Karty Otwartej na eŚwiat) lub 10 zł (za Kartę Otwartą na Świat). Mają one co prawda inne dodatkowe atuty, jak np. darmowe ubezpieczenie turystyczne „Rezygnacja z podróży” czy „Cyber Pomoc”, gdzie możesz poczuć większy komfort i bezpieczeństwo przy korzystaniu z sieci czy robiąc zakupy przez internet, jednak tylko Karta Otwarta na Dzisiaj spełni Twoje oczekiwania, jeśli szukasz karty pozbawionej comiesięcznych opłat.

 

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

 

Więcej informacji na temat samego konta jak i kart debetowych znajdziesz na stronie: Konto Otwarte na Ciebie – opis konta.

Jeśli więc masz odpowiedni smartfon z możliwością płacenia zbliżeniowo (technologia NFC) i wiesz już co to jest Google Pay lub Apple Pay, lub chciałbyś dopiero zacząć używać tej funkcjonalności w swoim smartfonie, to zapraszam do rejestracji na stronie promocyjnej „Premia dla Ciebie”. Sam zobaczysz, że zgarnięcie 400 zł wcale nie musi być takie trudne, a obsługa darmowego Konta Otwartego na Ciebie z aplikacją mobilną GOmobile jest niezwykle prosta i całkiem możliwe, że z kontem tym pozostaniesz na dłużej, niż tylko na czas promocji.

 

BNP Paribas - "Premia dla Ciebie" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Premia dla Ciebie”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

5 1 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x