Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Załóż bezpłatne konto bankowe i trenuj za darmo dwa razy w tygodniu

BGŻ BNP Paribas postanowił w nietypowy sposób przyciągnąć do siebie klientów szukających bezpłatnych kont bankowych. Teraz za otwarcie Konta Optymalnego i spełnianie co miesiąc prostego warunku możemy otrzymać karnety uprawniające do korzystania z obiektów sportowych w całej Polsce – i to w 25 dyscyplinach.

 

BGŻ BNP Paribas - trenuj za darmo z Kontem Optymalnym

 

Nagrody

W promocji tej o nazwie “W formie z kontem” otrzymamy karnet dzięki któremu będziemy mogli korzystać z przeróżnych obiektów typu siłownie, fitness, pływalnie, różne szkółki sportowe, szkoły tańca czy nawet place zabaw dla dzieci. Karnet ten jest organizowany przez OK System, firmę która specjalizuje się w udostępnianiu obiektów sportowych w całej Polsce. A jest w czym wybierać gdyż w ofercie jest już ponad 3500 obiektów rozmieszczonych w całym kraju.

Pełna lista obiektów sportowych biorących udział w promocji znajduje się tutaj.

 

 

Dzięki takiemu karnetowi wejdziesz na dowolny obiekt sportowy dwa razy w tygodniu. Spełniając warunki tej promocji karnet ten będzie odnawiał się co miesiąc przez 12 kolejnych miesięcy.

Jeśli zatem czujesz się na siłach i potrzebujesz takiego sportowego doładowania dla siebie to jest teraz idealny na to moment. Klikając w poniższy przycisk (do końca marca 2018 roku) możesz wziąć udział w tej promocji. Trzeba tylko pamiętać że ilość takich pakietów sportowych jest ograniczona do 1500 sztuk. Jednak uwzględniając to, że z promocji tej mogą skorzystać jedynie osoby które nie miały konta w BGŻ BNP Paribas od 3 lat, prawdopodobieństwo zakończenia promocji przed czasem jest całkiem małe.

 

BGŻ BNP Paribas - w formie z Kontem

 

Pamiętaj !

Z promocji tej skorzystasz jeśli:

 • masz ukończone 18 lat
 • nie miałeś konta w banku BGŻ BNP Paribas od 36 miesięcy

 

Kolejnym argumentem za tym aby skorzystać z tej promocji jest fakt, że równolegle z nią mamy możliwość skorzystania z kolejnej promocji tego banku o nazwie “Mobilna Premia 2” dzięki której mamy możliwość otrzymania zwrotu do 300 zł rocznie za zakupy kartą. Szerzej o niej pisaliśmy w artykule na naszej stronie: link.

 

Warunki promocji

 1. Rejestrujemy się w promocji na specjalnej stronie www.wformiezkontem.pl uzupełniając tam wszystkie niezbędne pola łącznie z wszystkimi zgodami w terminie od 13.03.2018 do 31.03.2018 roku.
 2. Podpisujemy umowę o konto bankowe wraz z kartą debetową do 13.04.2018 roku.
 3. Otrzymujesz karnet elektroniczny na korzystanie z obiektów sportowych za każdy miesiąc (przez 12 kolejnych miesięcy) w którym:
  • Zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł (nie musi to być wypłata wynagrodzenia, wystarczy przelew z innego banku) oraz
  • Dokonasz transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł
  • Wykonasz min. 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej banku o nazwie GOMobile

Aby to trochę rozjaśnić wyjaśnię, że karnet będziemy otrzymywali za miesiące od kwietnia 2018 do lutego 2019 roku (11 sztuk), czyli powyższe warunki musimy spełniać dopiero począwszy od kwietnia 2018 roku.

Pierwszy karnet otrzymamy do 16.04.2018 praktycznie za samo założenie Konta Optymalnego wraz z kartą debetową do niego.

Kolejne karnety będziemy otrzymywali do 18 każdego miesiąca jeśli spełnimy warunki (wpływ 1000 zł, transakcje 200 zł i 1 przelew w GOMobile) w poprzednim miesiącu. I tak aż do lutego 2019.

Łącznie maksymalnie możemy otrzymać 12 karnetów (pierwszy za przystąpienie do promocji i założenie konta, a kolejne 11 za spełnienie warunków promocji).

 

Wartość pojedynczego karnetu to 63 zł. Łączna wartość karnetów w tej promocji to 756 zł.

 

Jeśli zdarzy nam się nie spełnić tych 3 warunków w którymś miesiącu to po prostu nie otrzymamy karnetu za ten miesiąc. Spełniając warunki w kolejnym miesiącu otrzymamy kolejny karnet do 18 dnia następnego miesiąca. Przerwa w spełnianiu warunków nie powoduje zakończenia promocji.

 

BGŻ BNP Paribas - trenuj za darmo z Kontem Optymalnym

 

Promocja ta jak widać nie jest skomplikowana. Ważne aby rozpocząć od zarejestrowania się na stronie promocji (zielony przycisk poniżej) i postępować wg kolejnych wskazówek które otrzymamy na email.

Biorącym udział w tej promocji życzymy powodzenia i sukcesów sportowych.

Więcej na temat Konta Optymalnego na stronie: BGŻ BNP Paribas – Konto Optymalne.

Regulamin promocji “W formie z kontem”: tutaj

 

BGŻ BNP Paribas - w formie z Kontem

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Marzena
Marzena
2 lat temu

Ciekawa promocja, może się skuszę 🙂

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x