bo jak zakładać konto osobiste

to tylko w promocji !

Zakupy w Biedronce do kwoty 350 zł zupełnie za darmo – w promocji z bankiem BNP Paribas

Darmowe bony do biedronki i to w wysokości aż 350 zł – tego można oczekiwać od najnowszej oferty promocyjnej banku BNP Paribas. Wystarczy złożyć wniosek o nowe konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – w terminie do 10.03.2021 i spełniać określone warunki przez kolejne 3 miesiące. Najlepsze jest to, że zarówno konto jak i karta debetowa w tym banku są zupełnie za darmo, jeśli tylko wykonamy zaledwie jedną transakcję płatniczą w każdym miesiącu.

Promocja Premia na zakupy BNP Paribas

Promocja tutaj opisywana to „Premia na zakupy” i skierowana jest do osób pełnoletnich, które od co najmniej 12 miesięcy nie posiadają konta osobistego w banku BNP Paribas.

W promocji „Premia na zakupy” na nowo zakładających konto bankowe czekają łącznie 3 bony do Biedronki: bon 50 zł i dwa bony po 150 zł. Każdy taki bon można otrzymać za wykonanie określonego zadania. I tak:

 1. Pierwszy bon – 50 zł. Otrzymasz go gdy:
  • do dnia 10.03.2021 roku zarejestrujesz się na stronie promocyjnej (link do strony tej promocji znajduje się na końcu artykułu)
  • bezpośrednio po rejestracji należy złożyć wniosek o konto bankowe – Konto Otwarte na Ciebie – w banku BNP Paribas
  • mając już założone takie konto należy jeszcze podpisać umowę o prowadzenie konta oraz nadać PIN do karty debetowej – to wszystko do dnia 24.03.2021
  • w marcu wykonaj jeden dowolny przelew ze swojego konta
 2. Drugi bon to już całe 150 zł. Należy tylko zrobić zadanie w kwietniu 2021:
  • Otrzymać wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z innego banku po prostu)
  • Wykonać 1 dowolny przelew
  • Wykonać min. 4 transakcje płatnicze przy użyciu BLIK-a
 3. Ostatni bon to również 150 zł. Ten otrzymamy za wykonanie zadania w maju 2021. Zadanie polega dokładnie na tym samym co zadanie kwietniowe, czyli:
  • Wpływ na konto w wysokości 1000 zł
  • Przelew z konta – jeden dowolny
  • 4 transakcje BLIK-iem

Jeśli chodzi o zadania w tej promocji, to są one już wszystkie. Po ich wykonaniu czekamy tylko na gwarantowane bony do Biedronki, które przyjdą w postaci elektronicznej. Będą to kody cyfrowe, które okazuje się w kasie sklepu przy okazji płacenia za zakupy.

Premia na zakupy w Biedronce

Bank BNP Paribas daje nam możliwość wyboru karty debetowej. Są 3 rodzaje kart i każda ma inną zaletę:

 1. Karta Otwarta na Dzisiaj – jest to podstawowa karta wydawana klientom banku. Ma ona jedną szczególną zaletę – jest całkowicie pozbawiona opłaty miesięcznej, jeśli tą kartą w każdym miesiącu wykonamy przynajmniej jedną transakcję. Transakcja może być wykonana na dowolną kwotę i w dowolny sposób – w sklepie stacjonarnym lub przez internet.
 2. Karta Otwarta na eŚwiat – to karta z opłatą miesięczną 6 zł. Jednak plusem jest tutaj już możliwość wypłaty gotówki z dowolnego bankomatu bez kosztów. Do karty bank daje nam bezpłatne ubezpieczenie „Cyber Pomoc”, dzięki któremu jesteśmy ubezpieczeni od następstw internetowej kradzieży tożsamości, kradzieży pieniędzy z konta dokonanego np. przez hakerów, niekompletnego otrzymania towaru zakupionego przez internet czy nawet od awarii naszego prywatnego komputera powodującej utratę danych.
 3. Ostatnia karta to Karta Otwarta na Świat. Jest ona najdroższa (10 zł miesięcznie), jednak tutaj poza darmową wypłatą gotówki z każdego bankomatu, bank daje nam poczucie bezpieczeństwa w przypadku podróży, a właściwie to w przypadku jej rezygnacji. Gdy z niespodziewanych względów nasza zaplanowana podróż się nie odbędzie, chroni nas „Rezygnacja z Podróży” i istnieje możliwość zwrotu poniesionych już kosztów nawet do kwoty 40000 zł na jedną osobę podróżującą. Przyda się to każdemu, kto planuje w bliższej lub dalszej przyszłości jakąkolwiek wyprawę – samemu bądź z rodziną.

Konto Otwarte na Ciebie - porównanie kart debetowych
Rodzaj czynności Karta Otwarta na Dzisiaj Karta Otwarta na eŚwiat Karta Otwarta na Świat
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł 6 zł 10 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł 6 zł 10 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł 0 zł 0 zł
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł 0 zł 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł 10 zł 5 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł 5 zł 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł 0 zł 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł 1 zł 1 zł

Jeśli więc Konto Otwarte na Ciebie i któraś z tych kart debetowych ciebie szczególnie zainteresowała i chciałbyś przy okazji zakładania konta skorzystać z promocji, w której zrobisz sobie darmowe zakupy w Biedronce, zapraszam do odwiedzenia strony bezpośrednio oferującej taką promocję:

"Premia na zakupy" - strona promocyjna BNP Paribas

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Premia na zakupy”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

Warunki Ubezpieczenia „Rezygnacja z Podróży” w BNP Paribas

Warunki Ubezpieczenia „Cyber Pomoc” w BNP Paribas

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x