zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zakupy na Allegro za 200 zł za darmo – tylko w promocji banku PKO BP

Czy jesteś chętny na darmowe dwie stówki do wydania na popularnym portalu zakupowym? Jeśli tak to świetnie trafiłeś. Bo właśnie w tym artykule dowiesz się w jak prosty sposób można otrzymać właśnie 200 zł do wydania na zakupy na Allegro. Wystarczy poświęcić kilka minut na założenie darmowego konta bankowego w banku PKO BP, a po otrzymaniu karty debetowej kilka razy jej użyć do płacenia w sklepie. Wszystko jest bardzo proste i nie wymaga od nas posiadania żadnych konkretnych dochodów. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami promocji bankowej „Tak Mamy” w PKO BP.

Tak Mamy - promocja w PKO BP

„Tak Mamy” to promocja dla osób pełnoletnich, które od początku 2019 roku nie posiadają konta osobistego w banku PKO BP. Ilość wniosków promocyjnych to 6000 sztuk, czyli bardzo duża ilość, a w razie potrzeby bank może podjąć decyzję o zwiększeniu tej puli. Raczej więc starczy nagród dla wszystkich.

Cała promocja jest niebywale prosta i w porównaniu z podobnymi tego typu promocjami w innych bankach, nie wymaga od uczestników wydawanie nie wiadomo jakich pieniędzy. „Tak Mamy” stawia bardziej na to, abyśmy na początku naszej przygody z bankiem nauczyli się nie tylko posługiwać kartą, ale także inną formą płatności, jaką jest BLIK, czyli usługa wspomagająca płatności przy użyciu smartfona. Tak, tym razem to właśnie smartfon będzie Ci niezbędny, aby spełnić wszystkie wymagane warunki do otrzymania nagrody.

Allegro karta podarunkowa 200 zł

Jeśli więc chcesz otrzymać od banku PKO BP 200 zł w formie kodu do wykorzystania w serwisie Allegro, wykonaj wszystkie poniższe punkty:

  1. Złóż wniosek o konto bankowe w terminie do 18.12.2020. Do wyboru masz PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych (gdy jesteś w wieku 18-26 lat).
  2. Podczas składania wniosku (lub w dowolnym innym momencie, np. w aplikacji iPKO) wyraź zgodę marketingową na rzecz banku.
  3. W tym samym terminie (do 18 grudnia) zarejestruj się na stronie promocyjnej pod adresem: https://www.pkobp.pl/lpk/takmamy
  4. Po założeniu konta oraz po otrzymaniu karty debetowej, w terminie do 15.01.2021 roku wykonaj:
    • 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową oraz
    • 3 transakcje płatnicze przy użyciu BLIK-a

To ostatnie, czyli płatność BLIK-iem, będziesz mógł wykonać jedynie, gdy zainstalujesz sobie na smartfonie aplikację mobilną banku iPKO. Gdy w sklepie zechcesz zapłacić na zakupy BLIK-iem, to przed płaceniem po prostu poinformuj sprzedawcę o chęci zapłacenia w ten sposób. Wtedy na smartfonie w aplikacji iPKO generujesz sobie taki kod BLIK i podajesz go na terminalu. Na końcu akceptujesz na smartfonie transakcję – i po zabawie. Proste? Pewnie że tak.

PKO Konto za Zero – opłaty

Teraz pewnie zastanawiasz się, ile takie konto w PKO BP będzie mnie kosztowało, jakie poniosę opłaty za używanie karty oraz czy muszę posiadać jakieś stałe źródło dochodów, aby nie ponosić kosztów prowadzenia konta. Otóż sprawa opłat związanych z Kontem za Zero jest prosta – co miesiąc wykonuj co najmniej 5 transakcji kartą (w sklepie lub przez internet), a opłaty na swoim koncie nie zobaczysz.

Jeszcze lepiej mają osoby, które w tej promocji założą sobie Konto dla Młodych (bo takie konto również bierze udział w promocji „Tak Mamy”). Gdy jesteś w wieku 18-26 lat i założysz sobie takie konto, to wystarczy że w każdym miesiącu wykonasz zaledwie 4 transakcje kartą lub BLIK-iem. Wtedy bank nie pobierze od Ciebie opłaty 5 zł za kartę.

Interesująca jest też sprawa opłat związanych z wypłatą gotówki z bankomatu. Jeśli pod nosem nie mamy bankomatu PKO BP to lepiej na wszelki wypadek do wypłaty użyj BLIK-a. Wtedy masz pewność, że wypłata taka będzie zawsze darmowa, niezależnie od firmy czy banku do której należy bankomat.

Chętnych na zdobycie 200 zł na Allegro zapraszam do odwiedzenia strony banku PKO BP:

PKO BP - załóż konto w promocji "Tak Mamy"

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Tak Mamy”

Tabela z opłatami dla Konta za Zero w PKO BP

Tabela z opłatami dla Konta dla Młodych w PKO BP

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x