zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Zakładaj konto w BNP Paribas teraz – rekordowo wysoka nagroda czeka

Konto Otwarte na Ciebie – czyli rachunek bankowy w banku BNP Paribas, nie raz już był przeze mnie opisywany przy okazji przeróżnych promocji bankowych. Tym razem jednak naprawdę jest o czym mówić, gdyż w obecnej promocji „Premia na Lato” na nowych klientów którzy zdecydują się teraz założyć konto osobiste czeka niezwykle interesująca nagroda – całe 300 zł w formie gotówki. Proste do spełnienia warunki promocji i wysoka nagroda z pewnością przyczyni się do szybkiego osiągnięcia limitu wniosków określonych w regulaminie.

 

Premia na lato z bankiem BNP Paribas

 

Uważaj !

W promocji tej jest 2000 wniosków promocyjnych. Wysoka nagroda – 300 zł – może spowodować przedterminowe jej zakończenie. Pośpiesz się.

Konto w tej promocji jest całkowicie darmowe, a jak masz mniej niż 26 lat, to kartę debetową będziesz mieć też zawsze bez opłat.

 

Promocja „Premia na Lato” skierowana jest do osób pełnoletnich, które od minimum 12 miesięcy nie posiadają żadnego konta bankowego w banku BNP Paribas (dawniej BGŻ BNP Paribas). W promocji tej będziesz zakładać sobie darmowe Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową. Do tego będzie ci potrzebny jeszcze dowód osobisty.

W nagrodę otrzymasz 300 zł, a właściwie dwa razy po 150 zł. Wystarczy że wykonasz poniższe zadanie:

  1. W okresie między 3.06.2019 a 23.06.2019 należy zawnioskować o konto osobiste „Konto Otwarte na Ciebie” wraz z kartą debetową. Wniosek promocyjny znajduje się na stronie poniżej na której najpierw się rejestrujemy, a następnie zakładamy konto już na stronie banku:

"Premia na lato" - strona promocyjna

  1. Do dnia 9.07.2019 należy podpisać z bankiem BNP Paribas umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

 

Pamiętaj

Aby cała operacja się udała, zarówno podczas rejestracji jak i podczas zakładania konta bankowego podaj ten sam swój adres email.

 

BNP Paribas premia 300 zł

 

Pierwsza część nagrody – 150 zł – wpadnie ci na nowe konto bankowe, jeśli:

  1. Do końca lipca 2019 zainstalujesz i aktywujesz aplikację mobilną banku BNP Paribas – GOmobile.
  2. W lipcu 2019 dokonaj płatności kartą (lub za pomocą Google Pay lub Apple Pay) na łączną kwotę min. 200 zł oraz wykonaj przynajmniej 2 przelewy ze swojego konta. Mogą to być też przelewy w aplikacji GOmobile.

Druga nagroda, czyli kolejne 150 zł, będzie tobie przyznana, jeśli również w sierpniu 2019 wykonasz kolejne dwa przelewy ze swojego konta i zapłacisz kartą na kwotę min. 200 zł.

Pamiętaj tylko o wspomnianym wyżej limicie 2000 wniosków promocyjnych. Niby to dużo, ale biorąc pod uwagę wysoką nagrodę 300 zł (w porównaniu do poprzednich promocji związanych z tym bankiem) może się zdarzyć, że termin 23 czerwca nie będzie tutaj miał większego znaczenia, bo limit wniosków zostanie osiągnięty wcześniej.

Dla nie będących w temacie kont bankowych poniżej przedstawiam tabelę z opłatami na jakie możemy natrafić mając założone wspomniane wyżej Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową w tej promocji.

 

 

"Premia na lato" - strona promocyjna

 

Regulamin promocji „Premia na Lato”: tutaj

Tabela opłat dla kont w BNP Paribas: tutaj

 

Aktualizacja 7.06.2019

Promocja zakończona – limit wniosków został osiągnięty.

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x