Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Z okazji Dnia Kobiet – załóż Konto Otwarte na Ciebie i zdobądź nagrody o wartości 400 zł

Dzień Kobiet już niedługo i z tej okazji bank BNP Paribas przygotował miłą niespodziankę. Gwarantowane 200 zł w gotówce oraz możliwość wygrania vouchera o wartości 100 zł na warsztaty makijażu w perfumerii Douglas i kolejne 100 zł na zakupy również w tej samej sieci – takie właśnie nagrody czekają na tych którzy zechcą wypróbować darmowe konto osobiste w banku BNP Paribas. Dwie odrębne akcje promocyjne – konkurs oraz promocja „Dzień Kobiet z Bankiem”, do których to przystąpisz w prosty sposób wypełniając tylko jeden formularz rejestracyjny. Jeśli więc szukasz typowo kobiecego akcentu wśród promocji bankowych, to ta tutaj opisywana z pewnością przypadnie Tobie do gustu.

 

Dzień Kobiet z Bankiem BNP Paribas

 

Ważne

Promocja „Dzień Kobiet z Bankiem” skierowana jest od osób pełnoletnich, które od minimum 9 miesięcy nie posiadają w BNP Paribas żadnego konta osobistego.

 

„Dzień Kobiet z Bankiem” jest to akcja promocyjna która składa się z dwóch połączonych ze sobą promocji. Pierwsza – z nagrodą 200 zł w gotówce – gdzie po założeniu konta i spełnieniu warunków otrzymamy nagrodę na nasze konto w banku. Druga promocja natomiast to już jest konkurs i nagrody są przewidziane tylko dla 100 osób. Otrzymają je osoby które najciekawiej odpowiedzą na pytanie konkursowe i jednocześnie spełnią pewne warunki które są wymagane do otrzymania nagrody pierwszej. Jednak niewygórowane zadanie konkursowe i niskie wymagania co do spełnienia wszystkich zadań związanych z tą promocją z pewnością przyciągną uwagę wielu Pań, a może nawet i nie tylko ich.

 

Promocja z nagrodą gwarantowaną

Pierwsza akcja promocyjna skierowana jest nie tylko do Pań. A to dlatego że nagrodą w tej promocji są po prostu pieniądze – 200 zł. Pierwsza część nagrody – 100 zł – otrzymają osoby które:

  1. Zarejestrują się na stronie promocyjnej w terminie do 8.03.2020 roku, wyrażą zgody marketingowe, po czym złożą wniosek o konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie, wraz z kartą debetową. Link do wniosku jest tutaj:

BNP Paribas - Dzień Kobiet z Bankiem

  1. Do dnia 22.03.2020 należy podpisać umowę z bankiem o prowadzenie rachunku bankowego.
  2. W marcu 2020 należy wykonać co najmniej 5 transakcji przy użyciu karty płatniczej

 

Należy pamiętać, że organizator przewidział tylko 3000 sztuk wniosków promocyjnych. Tyle więc osób może maksymalnie wziąć udział w tej promocji. Tyle też nagród zostanie rozdanych na końcu.

 

Kolejne 100 zł będzie można otrzymać jeśli w kwietniu 2020 wykonasz:

  1. Minimum 5 transakcji płatniczych kartą oraz
  2. Zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł

Jak widać, łącznie na konto może wpłynąć nagroda 200 zł. Na całe szczęście nie trzeba przy tym wydawać dużych sum pieniędzy. Regulamin nie reguluje wysokości każdej transakcji płatniczej, więc każda nawet najmniejsza kwota zapłacona za pomocą karty debetowej bierze udział w tej promocji.

 

Dzień Kobiet z bankiem

 

Konkurs – czyli drugi etap tej promocji

Konkurs „Dzień Kobiet z Bankiem” jest ściśle powiązany z promocją opisywaną wyżej. Aby móc powalczyć o dodatkowe nagrody – voucher na warsztaty makijażu (wartość 100 zł) oraz dodatkowe 100 zł na zakupy w sieci sklepów Douglas – musisz podczas rejestracji zaznaczyć jedną dodatkową fajeczkę:

Chcę również wziąć udział w konkursie „Dzień Kobiet z Bankiem”

Pojawi się wówczas osobne pole w którym trzeba podać odpowiedź na pytanie konkursowe: Dlaczego „Konto Otwarte na Ciebie” jest idealne właśnie dla Ciebie. Odpowiedź ta powinna być pomysłowa i kreatywna, gdyż komisja konkursowa będzie wybierać najlepsze z nich i zaledwie 100 osób będzie nagrodzonych wyżej opisaną nagrodą do Douglasa.

 

Pamiętaj też!

Warunkiem koniecznym do uzyskania nagrody w konkursie z Douglasem jest spełnienie warunku do otrzymania pierwszej nagrody w promocji „Dzień Kobiet z Bankiem”, czyli założenie konta i 5 transakcji płatniczych w marcu 2020. Bez tego nawet najbardziej pomysłowa odpowiedź na pytanie konkursowe nie ma szans na zdobycie dodatkowych nagród do Douglasa.

 

Dodatkowym ograniczeniem jest też ilość wniosków konkursowych – 1000 sztuk. Nie dla wszystkich więc osób które wystartują do promocji (3000 osób) starczy wniosków konkursowych. Jest to dosyć nie fajna sytuacja, więc jeśli chcesz być pewien że starczy miejsca w konkursie dla Ciebie, to warto pośpieszyć się choćby z samą rejestracją.

Zapraszam więc osoby zainteresowane zdobyciem 200 zł w gotówce i kolejnych 200 zł do Douglasa do rejestracji na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - Dzień Kobiet z Bankiem

Konto Otwarte na Ciebie w tej promocji

Darmowe konto osobiste i darmowa karta debetowa – tego możemy się spodziewać zakładając tutaj w tej promocji konto bankowe. Ważne jest aby podczas zakładania wybrać kartę debetową o nazwie „Karta Otwarta na Dzisiaj”. Pilnując co miesiąc tego, aby co najmniej raz tą kartą zapłacić w sklepie w każdym miesiącu, unikniemy opłaty 3 zł. Nie jest to więc jakiś mocno wygórowany warunek posiadania darmowej karty debetowej. Z pewnością każdemu taki prosty warunek uda się spełnić.

 

p.s. a jak nie ukończyłeś 26 lat to masz to konto i kartę debetową za darmo bez żadnych warunków

 

W zamian dostaniesz dostęp do jednego z ciekawszych kont bankowych na rynku. Opcjonalnie można wybrać inną kartę debetową, jednak tutaj już musimy liczyć się ze stałymi opłatami z tytułu posiadania tej karty:

 

BNP Paribas - Dzień Kobiet z Bankiem

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Dzień Kobiet z Bankiem”

Regulamin konkursu „Dzień Kobiet z Bankiem”

Tabela opłat dla kont osobistych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o