Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Wygraj Samsung Galaxy S9, smartwatcha lub zgarnij 550 zł w promocjach Raiffeisen Polbank

Gratka dla miłośników wszelkich konkursów i promocji bankowych. Tym razem do wygrania jest aż 25 sztuk najnowszych smartfonów Samsunga – Galaxy S9 oraz dodatkowo 150 smartwatchy Polar M200. Bardzo proste zasady konkursu „Złap kontakt z miastem” a co najważniejsze – jest dla wszystkich posiadających kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Raiffeisen Polbank.

Kolejne 550 zł jako nagroda gotówkowa dla aktywnych posiadaczy konta osobistego może skutecznie przyciągnąć uwagę nowych klientów.

 

Raiffeisen Polbank - wygraj Samsng Galaxy S9

 

„Złap kontakt z miastem”

Konkurs ten trwa od 27.08.2018 do 23.09.2018 roku. W tym czasie musimy wykonać dwa zadania. Oto one:

 1. Odpowiedz na pytanie konkursowe „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?” wypełniając odpowiedni formularz na stronie https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/zlapkontakt
 2. Wykonaj transakcje kartą płatniczą (debetową lub kredytową) Mastercard wydaną przez bank Raiffeisen Polbank na łączna kwotę min. 100 zł

Jeśli nie posiadasz takiej karty to nic straconego. Zakładając sobie darmowe Konto Wymarzone w Raiffeisen Polbank otrzymasz do niego taką kartę Mastercard, dzięki której będziesz mógł wziąć udział w tym konkursie.

 

Raiffeisen Polbank - strona promocyjna

 

Nie ma znaczenia, czy najpierw wypełnisz formularz, czy też zrobisz transakcje kartą – kolejność dowolna. Ważne, aby obie czynności wykonać w czasie trwania konkursu czyli do 23 września.

 

A jest o co walczyć…

…bo aż 25 sztuk najnowszych smartfonów Galaxy S9 z pamięcią 64M (o wartości 2600 zł każdy) jest do zgarnięcia. Zostaną one przyznane tym, którzy wykażą się największa wyobraźnią podczas odpowiadania na pytanie konkursowe. Kolejne 150 osób otrzyma wart 450 zł smartwatch firmy Polar (model M200) z systemem GPS – idealne dla osób aktywnie spędzających czas.

 

Samsung Galaxy S9 i smartwatch do wygrania w konkursie

 

Darmowe Wymarzone Konto Osobiste – krótko i na temat

Jeśli nie posiadasz konta bankowego w Raiffeisen Polbank a chciałbyś wziąć udział w tym konkursie – nic straconego. Zakładasz takie konto w 5 minut (do 48h trwa cała procedura łącznie z dostarczeniem przez kuriera) poprzez wypełnienie formularza internetowego. Kurier dostarczy do ciebie umowę oraz kartę debetową Mastercard a ty będziesz mógł korzystać z takich przywilejów jak:

 • 0 zł – otwarcie i prowadzenie Konta Wymarzonego
 • 0 zł – za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (kartą Mastercard)
 • 0 zł – za polecenie przelewu przez internet
 • oprocentowanie wszystkich środków na koncie (nie jest wysokie bo zaledwie od 0,225% do 0,525% ale zawsze coś)
 • bezpłatne ubezpieczenie „CYBER pomoc”
 • 6 zł – opłata miesięczna za kartę debetową Mastercard (to niestety nie jest przywilej)

No niestety, ale w opcji „konkursowej” jest właśnie jedna opłata której nie uda się przeskoczyć, czyli 6 zł co miesiąc za obsługę karty debetowej Mastercard. Jest oczywiście możliwość zamówienia karty Visa (podczas zakładania konta) która posiada opłatę 3 zł co miesiąc (z możliwością zejścia do 0 zł przy min. 1 płatności kartą w miesiącu) ale niestety karta ta nie bierze udziału w tym konkursie „Złap kontakt z miastem” i chcąc wziąć w nim udział musimy liczyć się z opłatą właśnie tych 6 zł miesięcznie.

 

Raiffeisen Polbank Konto Wymarzone

 

Szansa na kolejne 550 zł nagrody

Nowi klienci, którzy zdecydują się na założenie Konta Wymarzonego mogą teraz liczyć na jeszcze więcej korzyści. Otóż wykonując poniższe czynności otrzymujemy dodatkowe nagrody pieniężne od banku. Łącznie do zgarnięcia jest aż 550 zł, z czego:

 1. na początku otrzymasz 50 zł, jeśli w ciągu 2 pierwszych miesięcy od założenia konta wykonasz transakcje kartą na łączną kwotę min. 200 zł
 2. od 3 do 8 miesiąca wykonuj min. jedną transakcję kartą (lub BLIK-em lub Cyfrowym Portfelem) a co miesiąc otrzymasz 3% (nie więcej niż 50 zł) od wartości tych wykonanych transakcji. Maksymalnie tutaj otrzymasz łącznie 300 zł.
 3. Od 3 do 8 miesiąca dokonuj co miesiąc poniższe dwie czynności a otrzymasz kolejne 150 zł:
  • wpływ na konto w kwocie min. 2000 zł oraz
  • wykonaj trzy polecenia przelewów krajowych w bankowości internetowej
 4. Od 9 do 12 miesiąca dokonuj co miesiąc transakcji kartą na kwotę łączną min. 200 zł, a otrzymasz ostatnią część nagrody w kwocie 50 zł.

Jak łatwo policzyć, razem mamy tych nagród na kwotę łączną 550 zł. Ostatnia z nich wpłynie nam na konto w 13 miesiącu posiadania konta bankowego. Mamy zatem cały rok na wykonywanie „płatnych” zadań. Do tej promocji o nazwie „ROKuj z nami” można przystąpić do dnia 31.10.2018 roku.

 

Uwaga !

W promocji „ROKuj z nami” jest ograniczona ilość wniosków (7000 sztuk) o otwarcie Wymarzonego Konta. Więc im prędzej zawnioskujesz tym lepiej.

 

Promocja „ROKuj z nami” przeznaczona jest dla nowych klientów Raiffeisen Polbank, którzy od 1.01.2016 roku nie posiadali żadnego produktu w tym banku, a podczas składania wniosku należy zaznaczyć zgody na marketing.

 

Konto Wymarzone - 550 zł premii

 

Jeśli zatem jesteś zainteresowany którąś z ww. promocji (lub każdą z nich) to proponuję zacząć już teraz. Załóż Konto Wymarzone, wypełnij formularz zgłoszeniowy i spełniaj warunki promocji. Może akurat Tobie uda się zgarnąć Samsunga Galaxy S9 czy smartwatcha lub przynajmniej część kwoty 550 zł z drugiej promocji bankowej.

 

Raiffeisen Polbank - strona promocyjna

 

Regulamin konkursu „Złap kontakt z miastem”: tutaj

Regulamin oferty specjalnej „ROKuj z nami”: tutaj

Tabela opłat i prowizji dla Konta Wymarzonego: tutaj

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o