Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Wnioskuj o Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i zdobądź 6 biletów do Multikina

Nie miałeś konta osobistego w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 6 miesięcy? Jeśli NIE to promocja “Filmowe Konto” jest właśnie dla Ciebie. Zakładając sobie teraz konto osobiste w tym banku możesz otrzymać aż 6 biletów do Multikina.

 


BGZ BNP Paribas - Filmowe Konto

Zasady przyznawania biletów

Po pierwsze – musimy wnioskować o Konto Optymalne w okresie od 01.09.2017 do 29.09.2017.
Po drugie – wnioskujemy o konto bankowe TYLKO ze strony promocyjnej.

Link do strony promocyjnej banku:

Spełniając powyższe warunki będziemy co miesiąc otrzymywać po 2 kody które będziemy mogli wymienić na prawdziwe bilety do Multikina. I tak:

  1. Jeśli w październiku 2017 będziemy mieli wpływ na konto minimum 1000 zł i również w październiku wydamy kartą do konta kwotę łączną minimum 300 zł to otrzymamy 2 bilety do kina.
  2. Jeśli w listopadzie 2017 uda nam się zrobić to samo co wyżej czyli wpływ na konto minimum 1000 zł i 300 zł wydatków kartą to otrzymamy kolejne 2 bilety do Multikina.
  3. Ostatnie 2 bilety otrzymamy jeśli to co wyżej wykonamy również w grudniu 2017 – czyli wpływ 1000 i 300 zł wydatków kartą.

Jak widać łącznie biletów (a raczej kodów umożliwiających ich wymianę na bilet) jest 6 sztuk. Będziemy mogli je wykorzystać aż do 30.06.2018 roku więc z pewnością uda nam się trafić w repertuar odpowiadający naszym zainteresowaniom. Do wyboru będziemy mieli filmy wyświetlane w technologii 2D w sieci kin Multikino i Silver Screen.

Pamiętać jednak należy że takich nagród (6-cio biletowych zestawów) jest 1000 sztuk i będą te nagrody przyznane wg kolejności zakładanych kont w promocji. Śpieszmy się zatem jeśli chcemy brać udział w tej promocji.

Link do strony promocyjnej banku:

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o