Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Voucher 200 zł do Rossmanna za otwarcie konta bankowego w BGŻ BNP Paribas

Kolejna promocja Konta Optymalnego w banku BGŻ BNP Paribas. Tym razem otrzymamy 200 zł do wydania w sieci sklepów Rossmann. W promocji “Atrakcyjne konto 2” wystarczy założyć konto i spełnić proste warunki, a voucher na zakupy będzie Twój.

BGŻ BNP Paribas - promocja Atrakcyjne konto 2

 

Tak jak w poprzedniej promocji, w której bank oferował karnety sportowe, tak i teraz, aby skorzystać z tej okazji nie możemy być posiadaczami konta bankowego w BGŻ BNP Paribas od 3 lat oraz musimy mieć już ukończone 18 lat.

A oto co trzeba zrobić aby otrzymać nagrodę w postaci vouchera do Rossmanna:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej www.atrakcyjnekonto2.pl do dnia 15.04.2018 roku.

 

Uwaga !

Promocja trwa do osiągnięcia 1000 rejestracji – więc im szybciej tym lepiej

 

  1. W kolejnym kroku (potwierdzając link wysłany na email) założyć Konto Optymalne wraz z kartą debetową (umowa musi zostać podpisana do końca kwietnia 2018).
  2. W każdym z miesięcy od maja do lipca 2018 należy:
    • zapewnić wpływ na nowo otwarte konto w kwocie min. 1000 zł (nie musi to być wpływ z tytułu wynagrodzenia)
    • wykonać transakcje kartą na kwotę łączną min. 200 zł
    • dokonać min. 1 przelewu przy pomocy aplikacji GOmobile (aplikacja mobilna banku)

Wykonując powyższe czynności otrzymamy voucher o wartości 100 zł (o przyznaniu tej nagrody dowiemy się do 17.08.2018). Kolejny voucher z kolejną kwotą 100 zł otrzymamy, jeśli powyższe 3 czynności (wpływ 1000 zł, transakcje 200 zł i 1 przelew w GOmobile) wykonamy w każdym z miesięcy od sierpnia do października 2018. O przyznaniu tego drugiego vouchera dowiemy się do dnia 14 listopada 2018 roku. Za każdym razem będziemy informowani o nagrodzie na naszego emaila.

No niestety, nie jest to nagroda którą otrzymujemy za jednym zamachem (200 zł) tylko jest podzielona na dwie mniejsze i aby ją otrzymać, trzeba przez 6 miesięcy spełniać warunki promocji. Niemniej jak już otrzymamy te vouchery to będziemy mogli je wykorzystać aż do 01.07.2019 roku w każdym punkcie sieci Rossmann. Na dodatek nie trzeba wykorzystywać kuponów od razu. Zakupy mogą być podzielone na mniejsze, aż do całkowitego ich wykorzystania.

Regulamin tej promocji znajdziecie tutaj: link

BGŻ BNP Paribas - Atrakcyjne konto 2 - formularz

 

Na temat Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas sporo rzeczy można się dowiedzieć na naszej stronie: Konto Optymalne. Niemniej najważniejsze opłaty z nim związane przedstawia poniższa tabela:

 

 

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x