zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Voucher 20 zł na Pyszne.pl i 200 zł w gotówce za założenie Konta 360° w Banku Millennium

W Banku Millennium pojawiła się promocja „200 zł z kontem online” z nagrodą bardzo na czasie. Za założenie konta i spełnienie odpowiednich warunków otrzymasz teraz 200 zł, a do tego voucher o wartości 20 zł który wydasz na jedzenie na portalu Pyszne.pl. Jeśli więc korzystasz z usług tego dostawcy jedzenia lub chciałbyś wypróbować jak działa takie zamawianie dań z dostawą do domu, to zapraszam do założenia Konta 360° w tej edycji promocji bankowej z Bankiem Millennium.

 

Bank Millennium z kontem online 200 zł

 

Promocja „200 zł z kontem online” skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie uczestniczyły jeszcze nigdy w promocji Banku Millennium i które nie posiadają obecnie żadnego rachunku bankowego w tym banku.

 

200 zł za założenie konta i spełnienie warunków

Aby otrzymać od banku nagrodę 200 zł należy:

  1. Złożyć wniosek o Konto 360° lub o Konto 360° Student w terminie do 27.04.2020 roku korzystając ze strony promocyjnej:

"200 zł z kontem online" - strona promocyjna Banku Millennium

  1. Wnioskując należy wyrazić zgodę na działania marketingowe oraz do 30.04.2020 podpisać umowę z bankiem o prowadzenie tego rachunku bankowego.
  2. W każdym z kolejnych 3 miesięcy, czyli w maju, w czerwcu i w lipcu 2020 roku należy:
    • Zasilić swoje konto kwotą min. 1000 zł (np. przelewając taką kwotę z innego banku lub z tytułu wynagrodzenia czy innego świadczenia)
    • Wykonać co najmniej jedną płatność kartą debetową lub za pomocą BLIKa

 

Te powyższe 3 punkty wystarczy wykonać, aby zakwalifikować się do otrzymania wspomnianej nagrody – 200 zł. Nie są one jakoś specjalnie trudne do wykonania, nie wymagają też od nas wydawania konkretnej kwoty pieniędzy, co jest dużym plusem tej akcji. Jedynie przelew/zasilenie 1000 zł w niektórych przypadkach może być dla niektórych problemem, nie każdy bowiem ma takie stałe dochody miesięczne czy ewentualnie dostęp do takich pieniędzy co miesiąc, ale z tym to już musimy sobie jakoś poradzić, coś wykombinować.

 

Pyszne.pl logo

 

Premia dodatkowa – 20 zł na Pyszne.pl

Jeśli cały proces zakładania konta zostanie przez Ciebie wykonany całkowicie online, czyli bez konieczności wizyty w banku, to otrzymasz dodatkową nagrodę – voucher 20 zł do wykorzystania na stronie lub aplikacji mobilnej Pyszne.pl. Weryfikując swoją osobę poprzez wykonanie zdjęcia selfie oraz zdjęcia dowodu osobistego, możemy cały proces zakładania konta wykonać nie ruszając się w ogóle z domu.

Takie właśnie podejście do zakładania kont ma obecnie coraz więcej banków w Polsce. Jest ono całkowicie bezpieczne i w dodatku najbardziej wygodne dla nas. Pracownik banku po otrzymaniu zdjęcia, weryfikuje poprawność wprowadzonych danych z tym właśnie zdjęciem i dzięki temu takie zakładanie trwa bardzo krótko i po kilkunastu minutach już możemy cieszyć się z dostępu do bankowości internetowej i mobilnej danego banku. Tak też właśnie jest i w Banku Millennium.

W nagrodę za bycie mobilnym, za założenie konta online przy pomocy smartfona i zrobienie sobie zdjęcia i za to że nie zawracamy głowy pracownikom banku w placówkach lokalnych, otrzymujesz teraz premię – voucher na Pyszne.pl. 20 zł w formie kodu otrzymasz do 20.05.2020 roku, o ile oczywiście nie rozwiążesz umowy o konto z bankiem wcześniej.

 

z kontem online

 

Konto 360° i Konto 360° Student – dwie opcje do wyboru

Ludzie młodzi mają lepiej! Taka zasada jest w wielu bankach, również i w Banku Millennium. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze 26 lat to warto wybrać Konto w wersji Student. Dzięki temu nie musisz martwić się o stałe comiesięczne wpływy na swoje konto, aby utrzymać je bez opłat. Wystarczy zrobić jedną płatność w miesiącu, aby konto i kartę mieć co miesiąc za darmo.

Osoby powyżej 26 lat „muszą” zadowolić się Kontem 360° w wersji „Standard”. Tutaj trzeba co miesiąc zasilić swój rachunek kwotą 1000 zł aby utrzymać to konto bez żadnych opłat. Oczywiście standardowo trzeba też wykonać tą jedną płatność w miesiącu, bez tego ani rusz.

Skrócona tabela z opłatami dla obu kont w tej promocji poniżej:

 

 

Zachęcam więc wszystkich którzy nie mieli jeszcze okazji do udziału w żadnej promocji Banku Millennium – „200 zł z kontem online” jest dla Was.

"200 zł z kontem online" - strona promocyjna Banku Millennium

 

Przydatne dokumenty

Regulamin promocji „200 zł z kontem online”

Tabela opłat dla kont bankowych w Banku Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x