zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Używasz aplikacji IKO? 1000 zł oraz inne nagrody mogą być Twoje!

Tym razem bank PKO BP S.A. przygotował mały konkurs dla swoich klientów, którzy mają coś do powiedzenia na temat aplikacji mobilnej tego banku o nazwie IKO. Jeśli masz konto w PKO BP lub Inteligo – możesz wziąć udział w konkursie “Tysiak z IKO” i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Odpowiedz na jedno pytanie, a 1000 zł lub powerbank może być twój.

 

Tysiak z IKO - powerbank do wygrania

 

Konkurs ten trwa od 8.12.2017 do 22.12.2017 roku i przystępując do niego musimy być posiadaczami konta bankowego w PKO BP (w tym Inteligo).

Kolejna sprawa to IKO. No niestety, osoby które mają takie konto a nie używają IKO również nie wezmą w tej akcji udziału, gdyż wymagana tu będzie przynajmniej jedna operacja za pomocą tej aplikacji mobilnej.

Nie masz jeszcze IKO? Nic straconego. Poniżej link do tej aplikacji dla trzech systemów. Pobierz ten właściwy dla swojego smartfona.

 

IKO dla Androida

IKO
IKO
Developer: PKO Bank Polski SA
Price: Free

 

IKO dla iOS

‎IKO
‎IKO
Developer: PKO BP S.A.
Price: Free

 

IKO dla Windows Phone

IKO
IKO
Developer: ‪PKO BP SA‬
Price: Bezpłatna

 

Tysiak z IKO – zasady są proste

  1. Upewnij się że wyraziłeś zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym. Jeśli tego nie zrobiłeś – zmień to.

 

Uwaga

To czy wyraziłeś kiedyś zgodę czy też nie możesz sprawdzić i zmienić logując się do serwisu internetowego banku PKO BP (w zakładce Ustawienia) lub Inteligo (w zakładce Dane i ustawienia)

 

  1. W czasie trwania konkursu wykonaj jedną operację na kwotę min. 50 zł za pośrednictwem aplikacji IKO. Może to być:
  • transakcja z użyciem BLIKa
  • płatność zbliżeniowa
  • przelew na telefon lub inne konto bankowe
  • doładowanie telefonu
  1. Wypełnij formularz konkursowy dostępny na stronie bankomania.pkobp.pl/tysiak_z_iko odpowiadając na proste pytanie “Za co uwielbiasz IKO” oraz podając swoje dane.

 

Nagrody w konkursie

Trochę wysiłku przy odpowiadaniu na pytanie konkursowe, a jedna z poniższych nagród może być Twoja. A jest o co walczyć, bowiem bank w tej promocji przewidział:

  • 5 nagród I stopnia – każda 1000 zł
  • 10 nagród II stopnia – każda 500 zł
  • 30 nagród III stopnia – każda to powerbank XIAOMI 5000 mAh

Jak widać suma tych 45 nagród jest bardzo duża i przewyższa 10000 zł. Natomiast patrząc na poziom skomplikowania tego konkursu wydaje mi się, że większość z posiadaczy kont bankowych jest w stanie sprostać zadaniu i mając konto w PKO BP lub Inteligo z powodzeniem jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia da radę wykonać operację za pomocą IKO za 50 zł i wziąć udział w tym konkursie.

Regulamin konkursu “Tysiak z IKO”: tutaj

 

Nie masz darmowego i mobilnego konta bankowego? Załóż konto Inteligo, pobierz aplikację IKO i zgarnij tysiaka jeszcze w tym konkursie.

 

Inteligo - załóż konto i weź udział w konkursie

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x