Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

TurboKARTA – karta VISA ze zwrotem 30 zł co miesiąc

Cashback w kartach płatniczych nie jest niczym nowym, jednak często działa on przez określony czas i prędzej czy później się kończy. Jeśli jednak szukasz karty kredytowej dzięki której dostawałbyś zwrot za zakupy przez czas nieokreślony i to całe 30 zł co miesiąc, to może byłbyś zainteresowany kartą kredytową Santander Consumer Banku o nazwie TurboKARTA oraz promocją “Zakupy do pełna”. Co roku całe 360 zł może wrócić na twoje konto.

Santander Consumer Bank - promocja TurboKARTA

 

Santander Consumer Bank – ma dla swoich klientów ciekawą propozycję. A przecież niedługo święta i niektórzy z nas z pewnością będą wydawać więcej. Dlaczego by na tych zakupach w końcu nie zarabiać? Przecież tak czy siak większość z nas płaci jakąś kartą płatniczą. Jest to wygodne i coraz bardziej bezpieczne. Z pewnością też lepiej nie trzymać przy sobie sporej ilości pieniędzy idąc na zakupy. Czyż nie lepiej zaopatrzyć się w jakąś kartę płatniczą? A czyż nie jeszcze lepiej, kiedy ta karta zarabia dla Ciebie pieniądze?

 

Karta Kredytowa która zarabia – czy to możliwe ?

 

Jeśli Twoje przemyślenia są podobne, to może zainteresuj się wyrobieniem karty kredytowej która posiada takie możliwości. TurboKARTA – karta VISA wydana przez Santander Consumer Bank – to jest to czego Ci trzeba! I nie ważne czy jesteś kierowcą samochodu czy też nie, ta karta jest dla każdego – wystarczy że masz ukończone 18 lat i odpowiednią zdolność kredytową.

TurboKARTA

 

TurboKARTA – karta kredytowa zazwyczaj bez opłat

Patrząc na taryfę opłat kart kredytowych w Santander Banku można spokojnie powiedzieć, że TurboKARTA jest naprawdę fajną kartą kredytową. Jej wydanie oraz każdorazowe odnowienie mamy bezpłatne. Również za darmo dostajemy karty dodatkowe, na wypadek gdybyśmy chcieli z jednego rachunku karty korzystać np. z małżonkiem. Co prawda „grozi” nam opłata za obsługę karty kredytowej, ale wydając kartą co miesiąc minimum 1000 zł, możemy spokojnie się tej opłaty pozbyć. Zresztą w poniższej tabeli podałem co i jak z tą opłatą za kartę:

 

 

TurboKARTA – opłaty za obsługę karty kredytowej

Twoje wydatki TurboKARTĄ w miesiącu są:
mniejsze niż 1000 zł 1000 zł lub większe
Opłata za obsługę karty kredytowej Gdy chcemy mieć zestawienie transakcji w formie pisemnej 5,90 zł 0 zł
Gdy nie chcemy mieć zestawienia transakcji w formie pisemnej 4,90 zł 0 zł

 

 

Kolejna sprawa to koszty jakie bank nam policzy kiedy nie spłacimy karty w terminie. Grozi nam za to opłata RRSO 14,99% (w stosunku rocznym) od kwoty naszych zakupów czyli od wydanych pieniędzy z karty. Jednak pamiętać trzeba że okres bezodsetkowy to aż 54 dni (maksymalnie), więc mamy sporo czasu na spłatę zadłużenia i tym samym u większości z nas opłata ta nie będzie pobierana wcale – wystarczy że będziemy regularnie ją spłacać w terminie.

Santander Bank - TurboKARTA - formularz

 

Co zyskujemy mając TurboKARTĘ?

No właśnie teraz to co najważniejsze, czyli ile kasy dostaniemy w tej promocji i za co? Otóż sprawa tego całego cashbacku, czyli zwrotu za zakupy kartą, ma się następująco:

  1. Otrzymujemy 3% zwrotu od zakupów dokonywanych kartą na stacjach paliw
  2. Otrzymujemy 1% zwrotu od pozostałych zakupów przy pomocy karty kredytowej
  3. Maksymalna kwota zwrotu w każdym miesiącu wynosi 30 zł

I chyba to jest dosyć jasne. Robimy zakupy kartą a w kolejnym miesiącu otrzymamy zwrot. Im więcej wydamy tym więcej dostaniemy zwrotu.

Niestety miesięczny limit tego zwrotu wynosi 30 zł i o tym tylko musimy pamiętać. Jednak w skali całego roku robi się to już kwota 360 zł, a to jak na zarobek z karty kredytowej jest niemałą kwotą. Tym bardziej że na razie nie widać aby bank miał zakańczać tę promocję w najbliższym czasie, więc możliwe że niejednemu z was do kieszeni wpadnie wielokrotność tej kwoty – w całym okresie trwania tej promocji.

 


30 zł co miesiąc = 360 zł rocznie !


 

Jakby tego było mało, na posiadaczy tej karty kredytowej czeka miła niespodzianka. Każdy bowiem, kto ją posiada, w pakiecie razem z nią otrzymuje:

  • bezpłatny pakiet Car Assistance – ubezpieczenie w czasie podróży po Polsce i w wielu krajach Europy
  • możliwość skorzystania z Visa Oferty – część z wydanych pieniędzy u partnerów programu dodatkowo wraca na twoje konto

Jeśli zaś nie będzie cię kiedyś stać na spłatę całego zadłużenia na karcie, to spokojnie będziesz mógł je rozłożyć na wygodne raty, które również nie będą wysoko oprocentowane, bo zaledwie 10% w skali roku. Każdą bowiem płatność powyżej 200 zł możesz zgłosić do planu spłat ratalnych i zdecydować o okresie na jaki będziesz chciał rozłożyć zaległość z karty. Do dyspozycji masz 3, 6, 10, 12, 18 i 24 raty.

 

Santander Consumer Bank - promocja TurboKARTA

 

Mając TurboKARTĘ otrzymamy też dostęp do bankowości internetowej. Dzięki temu przez 24h/dobę będziemy mogli sobie sprawdzać, ile jeszcze środków nam pozostało na karcie i na ile jeszcze możemy sobie pozwolić robiąc zakupy.

Kartą tą mamy możliwość robienia zakupów zarówno przez internet, jak i w każdym sklepie stacjonarnym. Dla ułatwienia jest ona wyposażona w chipa umożliwiającego płatności zbliżeniowe.

A jak już naprawdę będziemy potrzebować gotówkę, to sobie będziemy mogli ją wypłacić z bankomatu. Opcja ta jednak jest płatna i kosztować nas to będzie 6% wypłaconej w ten sposób kwoty (min. 10 zł). Jednak kto tak naprawdę wypłaca kartą kredytową pieniądze? Pewnie niewielu, jednak warto wiedzieć i o tej możliwości TurboKARTY.

Jeśli zatem zainteresowałeś się tą ofertą, tą kartą kredytową i tą możliwością cashbacku, zapraszam do odwiedzenia strony banku. Wypełnij formularz i załóż TurboKARTĘ:

 

Santander Bank - TurboKARTA - formularz

 

 

Najważniejsze dokumenty w tej promocji:

Regulamin “Zakupy do pełna”: tutaj

Tabela opłat karty kredytowej TurboKARTA: tutaj

Car Assistance – warunki ubezpieczenia: tutaj

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o