Konto bankowe za darmo – nowości i promocje 2019

… bo jak zakładać konto to tylko w promocji !

Terminal płatniczy za 0 zł i premia 100 zł gdy założysz konto firmowe w Nest Banku

Konto firmowe które jest pozbawione opłat to rzadkość. Z reguły kojarzą się te konta z pewnymi opłatami – choćby do ZUS czy Urzędu Skarbowego. W tej kwestii są jednak wyjątki, czego dowodem jest BIZnest Konto – czyli konto przeznaczone dla osób prowadzących własne biznesy i biznesiki. Poza tym że mając to konto nie zapłacisz ani grosza za jego prowadzenie i obsługę, to dodatkowo bank daje ci teraz na zachętę 100 zł w gotówce, a dodatkowo otrzymasz terminal płatniczy dzięki któremu przez 12 miesięcy również bez opłat będziesz z niego mógł korzystać.

 

BIZnest promocja z terminalem

 

Terminal płatniczy za 0 zł i stówka na start

Jak to otrzymać i co zrobić aby 100 zł zarobić? Otóż sprawa nie jest wcale skomplikowana. Musimy tylko posiadać swoją działalność, dla której to otworzymy sobie konto firmowe w Nest Banku. Podczas zakładania konta (lub tuż po tym) wyraź wszelkie zgody na marketing.

Nest Bank - załóż konto BIZnest w promocji

W samym formularzu już będzie opcja dzięki której musisz zamówić sobie terminal płatniczy First Data. W ramach oferty Polska Bezgotówkowa, otrzymasz go bez opłat przez pierwsze 12 miesięcy. Do tego w pakiecie dostaniesz:

  • dzierżawę terminala za 0 zł
  • instalację i aktywację terminala za 0 zł
  • brak opłat od każdej transakcji kartą przez terminal

 

BIZnest zyskaj terminal za 0 zł

 

Pamiętaj !

W promocji tej podpisujesz umowę na terminal na 12 miesięcy. Po tym czasie to od ciebie zależy czy dalej będziesz chciał z niego korzystać czy nie.

 

Po złożeniu wniosku o konto firmowe musisz:

  1. W ciągu 60 dni podpisać też umowę na terminal płatniczy z firmą First Data Polska S.A.
  2. W ciągu 90 dni otrzymać wpływ na swoje konto z tytułu rozliczania transakcji kartami płatniczymi (klient płaci tobie kartą a pieniądze trafiają na twoje konto)

Jak spełnisz te wszystkie warunki to otrzymasz w nagrodę te 100 zł od Nest Banku. Premia ta trafi na twoje konto w ciągu 30 dni od momentu spełnienia wszystkich warunków.

Zapraszam więc osoby zainteresowane nabyciem takiego terminala w celu ułatwienia klientom dokonywania płatności kartą – do wzięcia udziału w tej promocji z Nest Bankiem. Osobom którym taka promocja się podoba przedstawiam poniżej jeszcze tabelę z najważniejszymi kosztami posiadania takiego konta firmowego w Nest Banku.

 

 

Nest Bank - załóż konto BIZnest w promocji

 

Regulamin promocji „Terminal płatniczy z Nest Bankiem”: tutaj

Tabela opłat dla kont firmowych i kart płatniczych: tutaj

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o