zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Świąteczna promocja w Banku BGŻ BNP Paribas – otrzymaj 200 zł za aktywność na koncie osobistym

Ruszyła właśnie najnowsza odsłona promocji z darmowym Kontem Optymalnym w Banku BGŻ BNP Paribas. Na nowych klientów banku chcących założyć konto osobiste czeka 200 zł. Wystarczy aktywnie korzystać z konta bankowego przez najbliższe 4 miesiące. Pospiesz się – wniosków do tej promocji jest zaledwie 1500!

 

optymalnie radosne święta - Konto na zakupy

 

„Konto na Zakupy”

Pod taką właśnie nazwą promocji Bank BGŻ BNP Paribas promuje swoje Konto Optymalne. Jeśli od 24 miesięcy nie posiadałeś i nie posiadasz żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i jednocześnie masz ukończone 18 lat, to nic nie stoi na przeszkodzie aby zgarnąć 200 zł.

Premia ta jest podzielona na 4 mniejsze premie (po 50 zł każda), a każdą z nich otrzymamy osobno na nasze konto.

Aby wziąć udział w tej promocji należy wypełnić formularz promocyjny znajdujący się na stronie: https://www.kontonazakupy.pl w terminie do 31.12.2018 roku. Rejestrujemy się tam podając swoje podstawowe dane.

 

Pamiętaj!

W promocji tej jest tylko 1500 wniosków promocyjnych, więc jeśli ta pula się skończy przed 31.12.2018, to nie weźmiesz udziału w tej promocji. Obowiązuje zasada: Kto pierwszy ten lepszy…

 

Po rejestracji należy założyć sobie Konto Optymalne (wraz z darmową kartą debetową). Robimy to kontynuując niejako rejestrację w promocji. Otwieramy konto bankowe klikając w link który nam się pojawi lub który otrzymamy na email. Musimy podpisać umowę z bankiem najpóźniej do 15 stycznia 2019. Potem, jeszcze w styczniu, trzeba wykonać minimum 3 transakcje kartą w sklepach spożywczych oraz dokonać aktywacji aplikacji mobilnej banku – Gomobile.

Jeśli to wszystko wykonamy to otrzymamy pierwszą z nagród – pierwsze 50 zł.

Kolejne pięćdziesiątki (3 x 50 zł) otrzymywać będziemy za kolejne 3 miesiące w których wykonamy podobne zadanie co wyżej. W każdym z miesięcy: luty, marzec i kwiecień 2019 musimy wykonać poniższe czynności aby za każdy taki miesiąc otrzymać kolejne 50 zł:

  • dokonać 5 transakcji kartą w sklepach spożywczych
  • otrzymać wpływ na swoje nowe konto w kwocie min. 1000 zł

Nie są to jakieś wygórowane warunki, jednak trzeba pilnować aby powyższe czynności wykonywać w każdym miesiącu (od lutego do kwietnia 2019). Jeśli w którymś z tych miesięcy nie wykonamy powyższego, to nie dość że nie otrzymamy za ten miesiąc nagrody 50 zł, to jeszcze (jak mówi regulamin) stracimy prawo do kolejnych nagród w kolejnych miesiącach.

Jeśli zaś damy radę powyższe zadanie wykonać w całości, to czeka nas fajna nagroda – wzbogacimy się o całe 200 zł.

 

Konto na zakupy promocja

 

Jeśli więc jeszcze z bankiem BGŻ BNP Paribas nie miałeś do czynienia (przynajmniej od 2 lat) to spokojnie możesz do tej promocji przystąpić. Link do strony promocyjnej podaję poniżej:

 

200 zł w promocji "Konto na zakupy" - formularz

 

Konto Optymalne to naprawdę fajny produkt bankowy, tym bardziej że konto, jakie musimy założyć w tej promocji (Konto Optymalne) jest pozbawione jakichkolwiek opłat za samo utrzymanie konta i karty debetowej. Chcąc korzystać z niego warto, abyśmy mieli pełną świadomość tego, za co ewentualnie byłyby pobierane opłaty. Skrócona tabela z pewnością przybliży wam zalety (no i wady) tego konta:

 

 

 

Regulamin powyższej promocji „Konto na Zakupy” znajdziecie: tutaj

Tabela opłat dla Konta Optymalnego dostępna jest na stronie banku: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x