zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Rewolucyjne CitiKonto z premią 150 zł – nowa promocja Banku Handlowego

Bank Handlowy jest nieco mniej popularnym bankiem w Polsce, jednak również tutaj pojawia się okazja na mały zarobek za otwarcie konta. Od 1.09.2020 nowy klient banku ma możliwość otrzymania nawet 150 zł. Wystarczy założyć sobie darmowe CitiKonto, z darmową kartą bankomatową i w ciągu 3 kolejnych miesięcy spełniać proste warunki promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja”.

 

Finansowa Rewolucja Citi Handlowy

 

Dużym atutem posiadania CitiKonta w Banku Handlowym jest to, iż konto takie daje nam naprawdę duży komfort, jeśli chodzi o opłaty, które mogą pojawić się na rachunku. W porównaniu z innymi bankami, nie musimy tutaj zapewniać stałych comiesięcznych wpływów na konto, ani wykonywać żadnych operacji kartą, aby utrzymać sobie saldo rachunku na poziomie 0 zł przez cały okres posiadania konta. Wszystkie ważne – z punktu widzenia klienta – operacje możemy mieć zupełnie za free, jeśli tylko używamy konta w standardowym zakresie.

Spójrzcie zresztą na tę tabelkę:

 

Rodzaj czynności CitiKonto - opłaty
prowadzenie konta 0 zł
wydanie karty debetowej 0 zł
opłata miesięczna za kartę debetową 0 zł
wypłata z bankomatów Banku Citi Handlowy 0 zł
Pierwsze 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce i za granicą 0 zł
Każda kolejna wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce i za granicą 8 zł
przelewy przez internet 0 zł
przelew natychmiastowy 3 pierwsze w miesiącu 0 zł
każdy kolejny 5 zł
zlecenia stałe 0 zł

 

Widać wyraźnie, że to co ważne mamy rzeczywiście za darmo.

Wracając jednak do samej promocji i do tego, jak otrzymać te wspomniane 150 zł.

 

CitiKonto promocja 150 zł

 

„CitiKonto. Finansowa Rewolucja”

Promocja w Banku Handlowym potrwa aż do 20.11.2020 roku. Jest ona ograniczona ilością 5000 wniosków. Jeśli jesteś osobą pełnoletnią i od 1.01.2020 roku nie posiadasz żadnego rachunku w Banku Handlowym, to ta promocja jest dla Ciebie.

  1. Pierwsza część nagrody – 50 zł – otrzymasz gdy złożysz wniosek o CitiKonto i podpiszesz umowę z bankiem o prowadzenie rachunku oraz do 20.11.2020 wykonasz:
    1. zalogujesz się do aplikacji mobilnej banku Citi Mobile i
    2. otrzymasz wpłatę na konto w wysokości min. 100 zł (może to być przelew z innego banku po prostu)
  2. Druga nagroda to kolejne 50 zł. Otrzymasz ją gdy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu w którym założysz konto, wykonasz transakcję płatniczą na kwotę min. 100 zł, przy użyciu smartfona i aplikacji Google Pay lub Apple Pay.
  3. Trzecie i ostatnie 50 zł – to nagroda za otrzymanie wynagrodzenia na swoje konto. Jeśli wpływ z tytułu wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł wpłynie najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu w którym otwarto konto, to ta nagroda również będzie Twoja.

I to koniec zadań związanych z promocją „CitiKonto. Finansowa Rewolucja”. Jeśli więc nie posiadasz konta osobistego w Banku Handlowym to zachęcam do założenia CitiKonta. Jest ono o tyle fajne, że nie musimy martwić się o żadne koszty związane tylko z samym posiadaniem konta i karty debetowej. Wszystko jest bezpłatne i to bez żadnych warunków, nie tak jak konkurencyjne banki, gdzie musimy co miesiąc wykonywać jakieś transakcje czy zapewniać wpływy. Po prostu zakładamy konto i zapominamy o opłatach – REWELACJA!

 

Bank Handlowy - załóż CitiKonto w promocji

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja”

Tabela opłat i prowizji związana z CitiKontem

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x