Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Rekordowa „Premia na jesień” – 350 zł – z Kontem Otwartym na Ciebie

BNP Paribas od pewnego czasu bije rekordy jeśli chodzi o wysokość nagród za założenie konta osobistego. W najnowszej jesiennej promocji mamy bowiem możliwość otrzymania aż 350 zł tylko za to, że założymy sobie konto w banku i będziemy z niego korzystać aktywnie przez 2 miesiące – a jak się konto spodoba to i dłużej oczywiście 🙂

 

BNP Paribas Premia na jesień

 

Chciałbym tutaj przedstawić opis promocji “Premia na jesień” w której to za założenie Konta Otwartego na Ciebie otrzymamy łącznie 350 zł – w gotówce. Zorganizowała ją firma Ad Astra sp. z o.o., która już wielokrotnie tego typu akcje przeprowadzała, a sama promocja nie jest skomplikowana i z jej zrozumieniem poradzi sobie każdy.

 

Na początek UWAGA !

Najnowsza promocja “Premia na jesień” może „pomieścić” jedynie 3000 uczestników! Oznacza to że tylko pierwsze 3000 osób które się zarejestrują w tej promocji otrzyma wspomnianą nagrodę.

Masz skończone 18 lat i od 9 miesięcy nie posiadałeś konta bankowego w BNP Paribas? Jeśli to się zgadza to ta promocja jest też dla Ciebie!

 

Aby zgarnąć nagrodę – 350 zł w gotówce – musisz zastosować się do poniższych kilku punktów:

  1. W okresie między 1.10.2019 a 15.10.2019 zarejestruj się na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - Premia na jesień - formularz promocyjny

  1. Po rejestracji złóż wniosek o konto osobiste w BNP Paribas. Link promocyjny do założenia konta otrzymasz na email, a także pojawi się on zaraz po rejestracji. W promocji tej będziesz zakładać całkowicie darmowe Konto Otwarte na Ciebie. Wraz z kontem musisz zawnioskować też o kartę debetową.

 

To, którą kartę wybierzesz zależy tylko od ciebie. Tylko jedna bowiem karta debetowa w ofercie banku może być całkowicie darmowa – Karta Otwarta na Dzisiaj – jeśli spełnisz warunek: nie ukończone 26 lat lub 1 płatność kartą w miesiącu. Pozostałe karty posiadają opłaty miesięczne – stałe, bezwarunkowe. Pomocna w wyborze karty do konta może okazać się poniższa tabela, która pokazuje jakie są opłaty w związku z konkretnymi wersjami kart płatniczych.

 

 

  1. Do 20.10.2019 podpisz umowę z bankiem o prowadzenie konta osobistego.
  2. W październiku 2019 roku wykonaj przynajmniej 2 przelewy ze swojego nowego konta – to zagwarantuje Tobie pierwszą część nagrody – 150 zł.
  3. Kolejne 200 zł otrzymasz dopiero wtedy, gdy wykonasz w kolejnym miesiącu, czyli w listopadzie 2019 dwa następne zadania:
    • wydasz kartą kwotę łączną min. 300 zł oraz
    • otrzymasz wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł

 

Wpływem może być np. przelew z twojego innego konta w innym banku, lub z konta od innej osoby. Nie będą natomiast zaliczane do wpływów wpłaty gotówkowe np. we wpłatomacie czy w kasie jakiegokolwiek banku.

 

 

Jak widać z powyższego, ostatnie zadanie jakie trzeba będzie wykonać, musi być wykonane w listopadzie jeszcze tego roku. Promocja „Premia na jesień” nie jest zatem promocją rozległą w czasie i całe zadanie zamyka się zaledwie w dwa miesiące. Również na nagrody nie trzeba będzie długo czekać, bo już do 20 grudnia 2019 dowiesz się o przyznaniu obu premii (150 i 200 zł).

Jak więc lubisz szybkie i nieskomplikowane promocje, a przy okazji lubisz zgarniać niemałe sumki do swojej kieszeni – to ta właśnie promocja jest jedną z takich. Jak masz na nią chęć to zapraszam do rejestracji na promocyjnej stronie:

 

BNP Paribas - Premia na jesień - formularz promocyjny

 

Regulamin promocji „Premia na jesień”

Więcej na temat samego Konta Otwartego na Ciebie

Tabela z opłatami dla kont bankowych w BNP Paribas

 

 

Promocja zakończona – osiągnięty limit wniosków

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o