Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

QUIZ – odpowiedz na pytania i wygraj kupon 200 zł do InterSport

Szybki, bo dwudniowy quiz zorganizowany przez PKO Bank Polski SA, w którym do wygrania są kupony o wartości 200 zł do sklepu InterSport. Wykaż się pomysłowością podczas odpowiadania a nagroda może być Twoja.

 

QUIZ - wygraj 200 zł

 

Quiz ten ma na celu popularyzację kart płatniczych Mastercard i to z nimi są związane pytania konkursowe. Nie ważne czy masz taką kratę czy nie, czy masz konto w PKO BP czy nie – odpowiedz na 3 pytania do 12 grudnia 2017 roku na stronie Bankomania banku PKO BP i zgarnij nagrodę.

 

QUIZ - odpowiedz na 3 pytania i wygraj 200 zł

 

Niestety na chwilę obecną bank nie podaje na swojej stronie ile takich najlepszych odpowiedzi nagrodzi w tym quizie. Jedynie z informacji zawartej w regulaminie można wywnioskować, że takich nagród będzie od 3 do 10 sztuk, a najlepsze odpowiedzi komisja konkursowa będzie wyłaniać w ciągu 5 dni roboczych od zakończenia. Czyli do 19 grudnia 2017 roku dowiesz się czy wygrałeś czy nie.

 

Bankomania logo

 

Aktualizacja 14.12.2017

Promocja została właśnie zakończona o czym informuje organizator na stronie konkursowej. Jak widać nagrody otrzymało nie żadne 3 czy 10 osób ale nagrodzono aż 860 osób! To się nazywa Świąteczna Niespodzianka! Czyżby nagroda także trafiła do Ciebie? Pochwal się w komentarzu… 🙂

 

Promocja zakończona:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Alicja
Alicja
2 lat temu

Hehe, dostałam kody! Myślałam tylko że będzie jeden za 200 zł a są 4 po 50 zł

1
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x