zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Przedwiośnie z Kontem Otwartym na Ciebie – promocja w BNP Paribas i 250 zł premii

Pierwsze akcenty wiosenne w promocjach bankowych już się pojawiły. Jednym z nich jest też nowa promocja w banku BNP Paribas gdzie za spełnienie warunków w kolejnych dwóch miesiącach można otrzymać nawet 250 zł w gotówce. Sprawdźmy więc jakie są te warunki i co trzeba zrobić aby zasłużyć na taką nagrodę w promocji „Przedwiośnie z kontem”.

 

Przedwiośnie z kontem

 

Promocja „Przedwiośnie z kontem” skierowana jest do osób które kończyły 18 lat i jednocześnie od co najmniej 9 miesięcy nie posiadają konta w banku BNP Paribas

 

Nagroda w tej promocji to 250 zł w gotówce. Jednak aby nie było za łatwo, organizator podzielił tę kwotę na trzy mniejsze: 50 zł, 100 zł i 100 zł. Każdą z tych nagród otrzymasz gdy wykonasz kolejny punkt poniższej instrukcji:

 1. Pierwsze 50 zł nagrody – Zarejestruj się na stronie promocyjnej (link do strony na końcu artykułu) do 18.03.2020 (lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 wniosków). Po rejestracji kliknij w link który się pojawi – „Otwórz konto”. W ten sposób założysz konto osobiste – Konto Otwarte na Ciebie – wraz z kartą do konta. Umowę o prowadzenie konta podpisz do 31.03.2020.
 2. Druga nagroda 100 zł – Otrzymasz ją gdy w kwietniu 2020 wykonasz:
  • Co najmniej 5 transakcji kartą debetową (na dowolną kwotę) oraz
  • Zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł (np. przelew z innego banku)
 3. Trzecia i ostatnia nagroda – też 100 zł – tą otrzymasz, gdy w maju 2020 wykonasz:
  • Co najmniej 5 przelewów ze swojego konta (przelewy na dowolną kwotę)
  • Zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł (podobnie jak w kwietniu)

Jak widać nie jest to promocja skomplikowana, trzeba tylko pilnować terminów i tego co w każdym miesiącu zrobić. Zaledwie dwa miesiące takiego pilnowania zadań i 250 zł znajdzie się na Twoim koncie.

 

BNP Paribas Przedwiośnie z kontem

 

Konto Otwarte na Ciebie

Jeśli chodzi o samo konto osobiste, to na całe szczęście jest ono całkowicie pozbawione opłat. Nie trzeba spełniać żadnych tutaj warunków. Czy będziesz go używać w przyszłości czy nie – jest to nieistotne w sensie opłaty. Trochę gorzej jest z kartą debetową.

Do Konta Otwartego na Ciebie możemy dobrać sobie jedną z trzech kart płatniczych:

 • Karta Otwarta na Dzisiaj – gdzie opłata za nią wynosi 3 zł miesięcznie lub 0 zł gdy tą kartą co miesiąc wykonasz przynajmniej jedną transakcję
 • Karta Otwarta na eŚwiat – tutaj opłata jest stała i wynosi 6 zł
 • Karta Otwarta na Świat – z opłatą 10 zł co miesiąc

Możemy oczywiście wybrać sobie jedną z tych „płatnych” wersji kart (eŚwiat lub Świat) i otrzymać do nich dodatkowe profity (więcej na temat kart dowiesz się: tutaj) jednak proponuję wybrać ten pierwszy wariant karty debetowej – Kartę Otwartą na Dzisiaj. Z pewnością każdemu uda się co miesiąc wykonać tą jedną transakcję, co będzie jednoznaczne ze zniesieniem opłaty za tą kartę.

 

BNP Paribas Karta Otwarta na Dzisiaj

 

Inny wariant karty warto rozważyć, gdy już będziemy pewni że taka obsługa konta jaka jest w BNP Paribas, a nie inna, nam odpowiada. Nie twierdzę tutaj, że w banku tym jest coś nie tak z obsługą kont bankowych – wręcz przeciwnie – jednak warto najpierw zapoznać się możliwościami danego konta bankowego, aplikacji mobilnej banku i ogólną obsługą bankową, a dopiero gdy jesteśmy pewni że to jest to czego szukaliśmy wśród kont bankowych, wtedy dopiero iść dalej, wybierając kartę debetową bardziej dopasowaną do naszych potrzeb.

Zachęcam więc do tej promocji, do wypróbowania darmowego konta w banku BNP Paribas i do zgarnięcia 250 zł przy tej okazji:

BNP Paribas - Przedwiośnie z kontem - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Przedwiośnie z kontem”

Tabela opłat dla kont bankowych w BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x