Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Przedświąteczny szał z bankiem BNP Paribas i z nagrodą 300 zł

I mamy kolejną promocję związaną z założeniem konta bankowego w BNP Paribas. Od dzisiaj (11.12.2019) aż do końca roku za założenie Konta Otwartego na Ciebie (wraz z kartą debetową) i za spełnienie warunków przez kolejne 4 miesiące, można otrzymać nawet 300 zł premii. Promocja „Przedświąteczny szał” może  nie będzie wydawała się aż tak prosta, ale za to nagroda może wszystko zrekompensować. Jak zatem przystąpić do tej promocji i co wykonać w każdym miesiącu, o tym dowiesz się w tym artykule.

 

Przedświąteczny szał

 

Dla kogo ta promocja?

Jak to w tego typu promocjach jest, zawsze są jakieś wymagania odnośnie osób, które mogą brać udział w tego tupu akcjach promocyjnych. Ta promocja również nie jest dla wszystkich. Przede wszystkim trzeba mieć ukończone 18 lat, konieczne jest bowiem posiadanie dowodu osobistego. Kolejnym warunkiem jest okres karencji. Jeśli posiadasz już konto w BNP Paribas lub posiadałeś w ostatnim czasie (w ciągu ostatnich 9 miesięcy) to również nie możesz brać udziału w tej promocji bankowej. Wszystkich pozostałych zapraszam do akcji 🙂

 

Jak otrzymać nagrodę 300 zł?

Na początek należy zarejestrować się na stronie promocyjnej. Jest ona dostępna pod linkiem poniżej:

"Przedświąteczny szał" w BNP Paribas

Na rejestrację mamy czas do końca roku (do 31.12.2019), chyba że wyczerpie się wcześniej limit wniosków jaki jest dostępny – 3000 sztuk.

Po rejestracji otrzymasz możliwość założenia konta w banku. W promocji tej zakładasz Konto Otwarte na Ciebie w banku BNP Paribas. Załóż to konto od razu lub klikając później na link otrzymany w emailu. Na podpisanie umowy z bankiem masz czas do 14 stycznia 2020 roku.

 

BNP Paribas przedświąteczny szał

 

I teraz zadanie…

Jako że nagroda 300 zł jest podzielona na dwie mniejsze (100 zł – nagroda pierwsza i 200 zł – nagroda druga) otrzymasz je w różnym terminie, tuż po tym jak wykonasz określone zadanie. I tak:

  1. Pierwsza nagroda 100 zł – otrzymasz ją gdy:
    • w styczniu 2020 roku wykonasz 5 transakcji bezgotówkowych kartą oraz
    • w lutym 2020 roku wykonasz 10 takich transakcji kartą oraz otrzymasz wpływ na swoje nowe konto w wysokości min. 1000 zł
  1. Druga nagroda 200 zł – będzie tobie przysługiwała, gdy w każdym z miesięcy – marzec i kwiecień 2020 roku – wykonasz to co w lutym czyli:
    • zasilisz swoje konto kwotą min. 1000 zł oraz
    • wykonasz min. 10 transakcji kartą debetową

Pierwszej nagrody będzie można się spodziewać już w marcu, a ta druga wpadnie na konto dopiero w maju – o ile oczywiście powyższe zadania wykonasz w odpowiednim czasie.

 

Ważne

Wpływem nie jest wpłata gotówki w kasie banku. Należy otrzymać przelew na swoje konto (od osoby trzeciej, instytucji czy ewentualnie z innego twojego konta ale w innym banku)

 

Opłaty związane z kontem

No właśnie… Przecież taka informacja jest tutaj chyba najważniejsza. Za co i ile trzeba będzie płacić posiadając konto w BNP Paribas?

Już wyjaśniam, że za samo prowadzenie konta osobistego – Konta Otwartego na Ciebie – nie trzeba płacić nic – jest całkowicie darmowe.

Karta debetowa natomiast, ta również może być darmowa, jeśli podczas wnioskowania będziesz wnioskować o Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy że co miesiąc wykonasz jedną dowolną transakcję tą kartą. W przeciwnym razie zapłacisz 3 zł. Zresztą te 3 zł to też w sumie niedużo i aż takiej straty by nie było gdyby kiedyś zdarzyło się o tej transakcji zapomnieć. W idealnym położeniu są dodatkowo osoby które nie mają ukończone jeszcze 26 lat. Dla nich ten warunek nie istnieje i mają one taką kartę zawsze bez opłat – bez żadnych warunków.

 

Obecnie na stronie Banku podczas składania tego wniosku można zamówić bezpłatnie limitowaną wersję karty debetowej, wydawanej do Konta Otwartego na Ciebie. Jest to Karta Otwarta na Dzisiaj z wizerunkiem kobiety (patrz niżej), zaprojektowana przez artystkę Agatę Nowicką, która dedykowana jest oczywiście wszystkim Paniom. Zachęcam do jej wyboru.

BNP Paribas karta z kobiecym wizerunkiem

 

Można oczywiście w ramach tej promocji wybrać sobie inną kartę debetową do konta, jednak wtedy musimy już liczyć się ze stałymi kosztami miesięcznymi – 6 zł za Kartę Otwartą na eŚwiat i 10 zł za Kartę Otwartą na Świat. Mają one obie jednak ten plus, że posiadając je możesz sobie wypłacać za darmo z każdego bankomatu w Polsce, nie tylko z bankomatów BNP Paribas jak to jest w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj. Wybór karty zależy oczywiście od ciebie. Poniżej krótka tabelka porównująca wszystkie te karty debetowe, a jak chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to zapraszam na stronę banku: tutaj.

 

 

Jeśli więc od 9 miesięcy nie masz żadnego konta osobistego w BNP Paribas, to zapraszam do tej promocji:

 

"Przedświąteczny szał" w BNP Paribas

 

Regulamin promocji „Przedświąteczny szał”

Tabela opłat dla kont bankowych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o