Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja z Inteligo – 150 zł w postaci bonów za założenie konta wraz z kartą

 
PKO BP zaprasza swoich klientów do promocji bankowej o nazwie “Intersport za 0”. Każdy kto w okresie od 24.07 do 14.09.2017 założy sobie konto Inteligo wraz z kartą bankomatową będzie miał szansę na otrzymanie nagrody w postaci bonów zakupowych o wartości 150 zł. A dlaczego tylko “szansę” – o tym dalej…
 
 
 
Inteligo - promocja konta bankowego
 
 

Nagrody – czyli to co najważniejsze w promocjach

Nagrodami w tej promocji są bony zakupowe do sieci Intersport do wykorzystania zarówno w sklepach stacjonarnych Intersport jak i na stronie www.intersport.pl. Każda nagroda to 3 bony o wartości 50 zł każdy. Co ważne bony takie możemy za jednym zamachem wykorzystać w sklepie stacjonarnym, ale już na stronie internetowej podczas jednego zakupu wykorzystamy tylko jeden taki bon. Dobre jest to że bony te są ważne do końca 2017 roku więc jeszcze trochę czasu jest.
 
Zaznaczyć trzeba że nagród takich jest tylko (albo aż) 2000 sztuk więc – kto pierwszy ten lepszy – jak to mówią. Jednak bank będzie informował na swojej stronie gdy pula takich nagród zostanie wyczerpana.
 
 

Warunki uzyskania nagrody

Bony zakupowe dostaniemy gdy spełnimy łącznie poniższe warunki:
 
 
  1. Otworzymy wniosek o konto Inteligo wraz z kartą w czasie trwania promocji czyli do 14 września 2017 (np. tutaj)
  2. Wyrazimy zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od Bank
  3. Do 14 września dokonamy kartą przynajmniej jednej operacji bezgotówkowej
  4. Najważniejsze i zarazem najbardziej oczywiste – zgłosimy się do promocji do 14 września na stronie www.inteligo.pl/intersportza0
 
 
 
Inteligo - Sport za zero
 
 

Bony zakupowe otrzymamy w postaci kodów najpóźniej do 29 września 2017 roku. Przyjdą do nas w postaci wiadomości w serwisie internetowym Inteligo. Aby je odebrać wystarczy się tam zalogować i odczytać wiadomość.

Jak widać nagród jest sporo i większość z zakładających takie konto Inteligo z pewnością otrzyma te bony bez żadnego problemu.

Zapraszamy zatem do zakładania konta Inteligo i wzięcia udziału w tej promocji bankowej PKO BP.

 
0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x