zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja “Wracamy do nauki” i nawet 400 zł do Biedronki i na Allegro

Najnowsza promocja z kontem osobistym od banku BNP Paribas ewidentnie chce nam przypomnieć o nieuniknionym końcu wakacji i rozpoczęciu nowego roku szkolnego. W promocji „Wracamy do nauki” jest jednak też i dobra nuta, gdyż można w niej uzyskać bony o łącznej wartości aż 400 zł, które wydać będzie można zarówno w Biedronce jak i na Allegro. Wystarczy założyć sobie darmowe konto bankowe i dobrać do niego kartę debetową (w tym również w wersji bezpłatnej pod pewnym warunkiem), wykonywać określone czynności na koncie, a po 2-3 miesiącach używania można już wydawać otrzymane bony we wspomnianych sklepach.

Zapraszam do zapoznania się z promocją, która tym razem potrwa do 6.09.2020 lub do wyczerpania puli 3000 wniosków promocyjnych.

 

Wracamy do nauki promocja BNP Paribas

 

Promocja „Wracamy do nauki” jest przeznaczona dla osób, które ukończyły już 18 lat oraz od ostatnich 15 miesięcy nie posiadają żadnego konta w banku BNP Paribas.

 

W promocji tej za założenie konta oraz spełnienie określonych warunków otrzymasz następujące nagrody:

 • kod o wartości 100 zł do wykorzystania w Biedronce oraz
 • kod o wartości 200 zł do wykorzystania w Biedronce oraz
 • kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro

Aby zdobyć je wszystkie, należy po kolei wykonywać poniższe zadania. I tak:

 1. Zarejestruj się do promocji na stronie promocyjnej:

BNP Paribas - "Wracamy do nauki" - strona promocyjna

Na rejestrację masz czas do 6.09.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli wniosków – 3000 sztuk.

 1. Po rejestracji kliknij w link który otrzymasz na email lub który pokaże się bezpośrednio po rejestracji. Będzie to link do założenia konta osobistego w banku BNP Paribas.

W promocji tej należy założyć sobie Konto Otwarte na Ciebie, a do konta należy dobrać kartę debetową.

Jeśli chcesz uniknąć jakichkolwiek opłat, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wykonując tą kartą zaledwie jedną transakcję miesięcznie, unikniesz opłaty 3 zł.

Zakładając sobie konto bankowe podaj te same dane które podałeś podczas rejestracji do promocji, w szczególności ten sam adres email i dane osobowe.

 1. W terminie do 21.09.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta oraz nadaj sobie PIN do karty debetowej.
 2. Pierwsze 100 zł do Biedronki otrzymasz, gdy we wrześniu wykonasz 5 transakcji płatniczych przy użyciu karty debetowej.
 3. Kolejne 200 zł do Biedronki – tę nagrodę dostaniesz za wykonanie zadania w październiku:
  • 7 transakcji płatniczych za pomocą BLIK-a
  • 4 dowolne przelewy ze swojego konta
 4. Ostania nagroda to 100 zł – do wydania na Allegro. Tę zaś otrzymasz, gdy zarówno we wrześniu jak i w październiku 2020 otrzymasz na swoje konto wpływ w wysokości min. 1000 zł. Nie musi jednak to być wpływ z tytułu wynagrodzenia czy jakiegokolwiek świadczenia. Może to być dowolny przelew od kogoś bliskiego, a nawet z innego Twojego konta w innym banku.

I to wszystko, jeśli chodzi o wykonywanie zadań związanych z tą promocją. Teraz już wystarczy tylko czekać na wiadomość od organizatora, w której to będzie informacja związana z samymi kodami do Biedronki czy Allegro, oraz z tym, jak takie kody można będzie wykorzystać i do kiedy.

 

Wracamy do nauki

 

Co do samego konta, które będzie zakładane w tej promocji, to podpowiem, że jeśli chcesz, aby zarówno konto jak i karta debetowa była bezpłatna, wybierz Kartę Otwartą na Dzisiaj. Wystarczy że tą kartą wykonasz w miesiącu jedną płatność, a 3 zł standardowej opłaty zostanie zniesione. Nie ma więc żadnych obaw o koszty prowadzenia takiego konta. Pozostałe karty płatnicze, które oferuje bank mają niestety stałą miesięczną opłatę, której nie uda się pozbyć w żaden sposób.

 

 

Zapraszam więc chętnych do uczestniczenia w tej promocji. Nie jest ona skomplikowana, nie wymaga od nas wydawania dużych i określonych kwot podczas dokonywania transakcji płatniczych. Każda taka transakcja może dotyczyć dowolnej płatności w sklepie, nawet tej najmniejszej. Z BLIK-iem też chyba każdy sobie poradzi, bo to nie jest już żadna nowość i większość z nas posiadając smartfona, wie co to jest BLIK i jak z niego korzystać. Płatność BLIK-iem jest niezwykle prosta i nawet bardziej bezpieczna niż samą kartą.

Jeśli więc jesteś chętny na zdobycie 400 zł na zakupy, to zapraszam do rejestracji na stronie organizatora tej promocji:

 

BNP Paribas - "Wracamy do nauki" - strona promocyjna

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Wracamy do nauki”

Tabela opłat dla kont osobistych w banku BNP Paribas

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x