Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja w BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie z premią 300 zł

„Premia z kontem” to najnowsza odsłona promocji związanej z kontem osobistym w banku BNP Paribas. Wystarczy założyć sobie takie konto z kartą debetową, otrzymywać, a raczej zapewniać regularne wpływy przez 3 miesiące i wydawać pieniądze korzystając właśnie z tego konta, a premię taką zobaczysz na koncie jeszcze w tym roku.

 

BNP Paribas premia z kontem

 

Jeżeli od przynajmniej 9 miesięcy nie posiadałeś konta bankowego w BNP Paribas a jednocześnie masz ukończone 18 lat i chciałbyś przetestować zalety posiadania takiego bezpłatnego rachunku bankowego, to zapraszam do założenia Konta Otwartego na Ciebie. Wraz z nim otrzymasz w tej promocji kartę debetową, którą wykonując przynajmniej jedną transakcję płatniczą w miesiącu pozbędziesz się opłaty za jej posiadanie. A jak masz mniej niż 26 lat to nawet tego nie musisz robić. W tym wypadku karta i konto są bezpłatne bezwarunkowo.

 

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj
Rodzaj czynności Opłata
Miesięczna opłata za kartę gdy wykonasz min. 1 transakcję kartą miesięcznie lub masz mniej niż 26 lat 0 zł
w pozostałych przypadkach 3 zł
Wypłata gotówki z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash w Polsce 0 zł
Pozostałych w Polsce 5 zł (0 zł gdy masz 26 lat lub miej)
BNP Paribas i Global Alliance za granicą 0 zł
Pozostałych za granicą 10 zł
Wypłata BLIK-iem z bankomatu 5 zł
Sprawdzenie salda w bankomacie 0 zł
Transakcja Cash Back 1 zł

 

Poza tymi zaletami posiadania konta, otrzymasz tytułową premię – całe 300 zł. Jednak, aby tę kasę zobaczyć na koncie musisz po kolei spełnić poniższe warunki:

  1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej, a następnie założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj. To wszystko należy wykonać w terminie do 25.08.2019. Link do strony promocyjnej poniżej:

BNP Paribas - Premia z kontem

Ale pamiętaj !

W promocji tej jest tylko 2500 wniosków promocyjnych. Jak liczba ta zostanie osiągnięta, promocja się skończy przed czasem.

 

  1. Podpisać umowę o prowadzenie konta do 31.08.2019
  2. W każdym z trzech kolejnych miesięcy: wrzesień, październik i listopad 2019 wykonać:
    • transakcje kartą na łączną kwotę 300 zł oraz
    • otrzymać wpływ na swoje konto w kwocie min. 1000 zł

Za wykonanie zadania we wrześniu, otrzymasz pierwszą część nagrody – 150 zł. Drugie tyle zostanie tobie przekazane na konto gdy wykonasz zadanie w kolejnych 2 miesiącach. Razem więc można w tej promocji zdobyć 300 zł w gotówce – wydasz to na co tylko będziesz chciał.

 

Korzystaj aktywnie odbierz 300 zł

 

Podsumowując, nie jest to promocja zbytnio skomplikowana. Comiesięczny wpływ na konto – 1000 zł – może być podzielony na mniejsze wpływy, nie musi to być wpływ jednorazowy. Źródłem wpływu może być zarówno wynagrodzenie jak i przelew z innego banku (nawet z innego twojego konta w innym banku).

Same zaś transakcje płatnicze mogą być zawarte zarówno przez internet jak i w sklepach stacjonarnych. Ważne aby były one wykonane przy użyciu karty debetowej którą otrzymasz od banku. Google Pay czy Apple Pay również są do nich zaliczane. Wydanie 300 zł każdego z tych miesięcy nie powinno być problemem dla większości z Was.

Jeśli więc od przynajmniej 9 miesięcy nie posiadasz konta w banku BNP Paribas, to zapraszam do rejestracji w tej właśnie promocji.

BNP Paribas - Premia z kontem

 

Regulamin promocji “Premia z kontem”

Tabela opłat dla Konta Otwartego na Ciebie

 

 

Do końca promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o