zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja „Korzystaj i zdobądź 200 zł” dla nowych klientów Banku Millennium

Po dwutygodniowej przerwie w promocjach Banku Millennium wraca ponownie możliwość zarobienia 200 zł przy okazji założenia sobie konta osobistego. Konto 360° lub Konto 360° Student – te dwa produkty biorą udział w najnowszej promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł”. Załóż jedno z tych kont bankowych i spełnij proste warunki przez kolejne 3 miesiące, a kwota 200 zł w niedługim czasie wpadnie na Twoje konto – tak po prostu.

 

Bank Millennium promocja 200 zł

 

Promocja ta skierowana jest tylko do osób pełnoletnich, które jeszcze nigdy nie brały udziału w akcji promocyjnej Banku Millennium związanej z zakładaniem konta osobistego.

 

„Korzystaj i zdobądź 200 zł” – nazwa promocji mówi sama za siebie. Mamy założyć sobie konto, aktywnie z niego korzystać i w nagrodę zdobyć dwie stówki. Jednak aby tak się stało, należy zastosować się do poniższych wskazówek:

  1. Złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student (gdy nie masz jeszcze 26 lat), w terminie do 27.03.2020. Zrobić to należy na specjalnie przygotowanej stronie promocyjnej:

Bank Millennium - Korzystaj i zdobądź 200 zł

  1. Przy składaniu wniosku wyraź zgodę na marketing od banku, a umowę o prowadzenie rachunku podpisz do końca marca 2020.
  2. W każdym z kolejnych 3 miesięcy: w kwietniu, w maju i w czerwcu wykonaj 2 zadania:
    • zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł (w dowolny sposób)
    • wykonaj co najmniej jedną transakcję kartą lub BLIK-iem
  3. Do końca czerwca 2020 zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Banku Millennium na swoje konto (czyli przez smartfona).

Wykonując powyższe możesz być pewien, że otrzymasz od banku wspomnianą wyżej nagrodę – 200 zł. Zostanie ona tobie przelana na konto które tutaj założysz.

W promocji tej nie są wymagane żadne stałe wpływy, nie trzeba też wydawać określonych kwot pieniędzy. Transakcja o której wspomniałem może być wykonana na dowolną kwotę, nawet najmniejszą, ważne aby była co najmniej jedna w każdym miesiącu.

 

Zdobądź 200 zł w promocji

 

Konto w Banku Millennium

Zarówno Konto 360° jak i jego wersja młodzieżowa, są kontami osobistymi które Bank Millennium posiada w swojej ofercie już od dłuższego czasu. Obsługa obu tych kont jest bardzo prosta, zarówno przez przeglądarkę jak i aplikację mobilną. Pamiętać tylko trzeba o warunkach jakie trzeba spełnić aby takie konto nie przyniosło nam niepotrzebnego wydatku, bowiem za samo prowadzenie konta jak i za kartę debetową, może być pobrana opłata. Aby tak się nie stało zerknij na poniższą tabelkę i dostosuj się do wymogów jakie stawia bank.

 

 

Ogólnie pamiętać trzeba co miesiąc o dwóch zasadach:

  • wpływie 1000 zł oraz
  • wykonaniu transakcji kartą

Taki zestaw gwarantuje, że konto w tym banku będzie na pewno bezpłatne – niezależnie od wieku posiadacza konta. Oczywiście osoby poniżej 26 roku życia mają tutaj pewien przywilej z racji tego że mogą one nie posiadać jeszcze stałych wpływów. Dla nich regularny wpływ nie musi występować. Wystarczy że jeden raz zapłacą kartą.

Jeśli więc nie korzystałeś jeszcze z żadnej akcji promocyjnej Banku Millennium, to zapraszam na stronę:

Bank Millennium - Korzystaj i zdobądź 200 zł

 

Aktualizacja 5.03.2020 – 2 bilety do kina gratis

Uwaga! Składając wniosek o konto w banku Millennium do dnia 13.03.2020 i podpisując umowę do 17.03.2020 otrzymasz 2 kody które wymienisz sobie na 2 bilety do kina Helios. Jest to taki bonus dodawany do tej promocji z okazji Dnia Kobiet. Kody te otrzyma każdy, wystarczy że założysz konto w tej promocji.

 

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Korzystaj i zdobądź 200 zł”

Tabela opłat dla kont w Banku Millennium

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x