zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja “Jeszcze wygodniej” i 200 zł na Allegro z kontem osobistym w PKO BP

Czy masz już konto osobiste w banku PKO BP? Jeszcze nie? To świetnie! W banku tym pojawiła się bowiem ciekawa promocja z nagrodą w postaci bonu 200 zł do wydania na Allegro. Otrzymasz go gdy założysz sobie darmowe Konto dla Młodych lub Konto za Zero i wykonasz łącznie co najmniej 6 transakcji płatniczych przy użyciu karty oraz BLIK-a. Jeśli więc taka nagroda Ciebie interesuje to zapraszam do zapoznania się z warunkami promocji „Jeszcze wygodniej”.

 

PKO BP Jeszcze wygodniej

 

Z promocji tej możesz skorzystać jeśli od początku 2019 roku nie posiadasz żadnego konta w PKO BP (w tym Inteligo) oraz jeśli masz ukończone 18 lat.

 

Promocja „Jeszcze wygodniej” jest naprawdę bardzo prosta i wymaga od uczestników jedynie wykonania kilku transakcji płatniczych na dowolną kwotę. Żadnych konkretnych wpływów czy płatności na wysokie kwoty. Prosto, szybko i nieskomplikowanie – to główne zalety tej akcji promocyjnej. Pamiętać tylko trzeba aby zmieścić się w puli dostępnych nagród – 3000 sztuk. Tyle bowiem PKO BP przeznaczyło nagród na tą akcję promocyjną.

Wykonaj poniższe kroki, a karta podarunkowa w postaci kodu elektronicznego do Allegro o wartości 200 zł trafi na twoje konto:

 1. W terminie do 18.09.2020 roku złóż wniosek oraz załóż konto osobiste wraz z kartą debetową w banku PKO BP. Do wyboru mamy 2 konta: Konto dla Młodych, gdy jesteś w wieku 18-26 lat, oraz Konto za Zero, gdy jesteś starszy/a.
 2. Wyraź zgodę marketingową od banku (np. podczas składania wniosku).
 3. Zarejestruj się na stronie promocyjnej (do 18.09.2020) pod adresem: https://www.pkobp.pl/wygodniej, podając podstawowe dane osobowe.
 4. Do 9 października 2020 roku wykonaj:
  1. 3 transakcje kartą oraz
  2. 3 płatności BLIK-iem

I to wszystko. Jak to wykonasz to otrzymasz wspomniany wyżej kod do Allegro. Wysokość każdej transakcji może być dowolna, kwota nie została tutaj określona. Liczą się więc płatności nawet te najmniejsze, a ich łączna suma jest nieistotna. Bank po prostu chce, aby każdy nowy klient po prostu zaznajomił się zarówno z samą kartą debetową, jak i z aplikacją mobilną IKO, bez której płatność BLIK nie może być zrealizowana. IKO, czyli aplikacja mobilna banku PKO BP oraz jej instalacja na smartfonie jest również warunkiem koniecznym, aby wykonać ww. zadanie.

 

PKO BP na horyzoncie

 

Jeśli powyższe zadanie wykonamy w terminie do końca sierpnia 2020 roku, to nagrodę otrzymamy już we wrześniu. Natomiast osoby, którym w sierpniu nie uda się wykonać tych 6 transakcji, to na wydanie nagrody będą musieli trochę jeszcze poczekać – najdłużej do 6 listopada 2020. Warto więc trochę się postarać z tymi płatnościami i wykonać je raczej wcześniej niż później.

Konto osobiste w banku PKO BP – opłaty

W promocji tej do wyboru można założyć jedno z kont:

 • Konto dla Młodych – gdy mamy mniej niż 26 lat lub
 • Konto za Zero – gdy jesteś w wieku 26 lat i powyżej

Oba te konta są całkowicie darmowe, bezwarunkowo. Opłata będzie pobrana jedynie za kartę debetową i to tylko w przypadku gdy tą kartą nie wykonamy w miesiącu wymaganej liczby transakcji.

Aby nie było takiej opłaty za kartę debetową musimy w każdym miesiącu:

 • w przypadku Konta dla Młodych – wykonać 4 transakcje kartą lub BLIK-iem
 • w przypadku Konta za Zero – wykonać 5 transakcji kartą lub BLIK-iem

Więcej szczegółów na temat podstawowych opłat dla obu kont znajduje się w poniższej tabeli:

 

 

Jeśli więc nie posiadasz w tej chwili konta osobistego w banku PKO BP, a chciałbyś za darmo otrzymać kartę podarunkową o wartości 200 zł do wydania w serwisie internetowym Allegro, to zapraszam na stronę banku. Otrzymaną nagrodę będzie można wykorzystać aż do 30.06.2021 roku, więc czasu na wydanie 200 zł będzie sporo.

Rejestrację do promocji oraz założenie Konta za Zero wykonasz na stronie banku:

Załóż Konto za Zero w promocji "Jeszcze wygodniej"

A gdy masz mniej niż 26 lat, to zapraszam do założenia Konta dla Młodych:

Załóż Konto dla Młodych w promocji "Jeszcze wygodniej"

 

Przydatne dokumenty:

Regulamin promocji „Jeszcze wygodniej”

Tabela opłat dla Konta za Zero

Tabela opłat dla Konta dla Młodych

 

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x