Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja “Buduj z kontem” – klocki LEGO w nagrodę z Kontem Optymalnym

Zabawki w nagrodę za założenie konta bankowego – tego jeszcze nie grali. Jednak jak widać każdy sposób jest dobry aby przyciągnąć do siebie nowych klientów. Tym razem jest coś dla tych którzy lubią budować z klocków LEGO lub też mają dzieci lub młodsze rodzeństwo, bowiem mamy na horyzoncie promocję z Kontem Optymalnym w której za założenie sobie konta i spełnienie prostych warunków otrzymamy 3 różne zestawy tych klocków. Coś dla fanów tych dobrze znanych zabawek.

 

BGŻ Buduj z kontem

 

Promocja ta o nazwie „Buduj z kontem” przeznaczona jest dla osób które ukończyły 18 lat i od 2 lat nie posiadają żadnego konta bankowego w banku BGŻ BNP Paribas. Co prawda trwa ona tylko do 31 marca 2019 i nagrodzonych zostanie zaledwie 500 osób które jako pierwsze przystąpią do promocji, jednak póki co formularz promocyjny jest jeszcze dostępny, więc osoby chętne nadal mogą do tej promocji przystąpić.

Zacznę od nagród, bo to z pewnością dla większości będzie najciekawsza informacja. Otóż w tej promocji możemy otrzymać 3 różne zestawy LEGO:

 

Zestaw 1 – Kosmiczna drużyna Benka – zestaw nr 70841 (wartość 44,99 zł)

Lego zestaw 70841

 

Zestaw 2 – Policyjny patrol powietrzny – zestaw nr 60206 (wartość 42,99 zł)

Lego zestaw 60206

 

Zestaw 3 – Przygoda w kajaku – zestaw nr 60240 (wartość 42,99 zł)

Lego zestaw 60240

 

Nie są to zestawy jakoś specjalnie drogie ani też skomplikowane. Są idealne po prostu dla tych co raczej zaczynają przygodę z LEGO niż dla tych którzy takie klocki składają z zamkniętymi oczami. Wszystkie zestawy są dla dzieci od 4-5 lat więc stopień skomplikowania tych klocków będzie raczej niski, aczkolwiek jeśli mamy w rodzinie osoby którym te klocki mogą się spodobać to warto wziąć udział w tej promocji.

 

Co musimy zrobić?

Każdą nagrodę otrzymamy osobno za wykonanie określonego zadania. Trzeba też pamiętać że niewykonanie jednego zadania dyskwalifikuje nas do otrzymania kolejnej nagrody. Postarać się zatem trzeba i pilnować dokładnego wykonania każdego zadania.

Aby zgarnąć Zestaw nr 1 musimy:

 1. Zarejestrować się na stronie promocyjnej https://budujzkontem.bnpprofi.pl w terminie do 31.03.2019 (pamiętając przy tym że jest tylko 500 wniosków promocyjnych). Po rejestracji w kolejnym etapie należy założyć darmowe Konto Optymalne wraz z kartą debetową do tego konta. Formularz jest czytelny a samo konto można założyć zaraz po otrzymaniu informacji o tym że zostaliśmy objęci tą promocją.
 2. Podpisać z bankiem BGŻ BNP Paribas umowę o prowadzenie konta do dnia 14.04.2019 roku.
 3. Do 30.04.2019 wykonać 3 rzeczy:
  • dokonać aktywacji aplikacji mobilnej GOmobile
  • wykonać 1 przelew z tej aplikacji GOmobile
  • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł

Aby zdobyć nagrodę „Zestaw 2” musimy w miesiącu maju 2019:

 1. Wykonać min. 1 przelew w aplikacji GOmobile
 2. Wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł

Ostatni zestaw klocków “Zestaw 3” dostaniemy gdy w czerwcu 2019 roku wykonamy to samo co w maju, czyli:

 1. Minimum 1 przelew w aplikacji GOmobile oraz
 2. Dokonamy 5 transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 300 zł

Nic więcej do wykonania nie ma. Każdy zestaw klocków otrzymamy osobną przesyłką na adres korespondencyjny najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu każdego zadania. Jeśli więc lubisz składać klocki LEGO lub masz komu podarować taki zestaw zabawek, to ta nietypowa promocja jest właśnie dla Ciebie.

 

"Buduj z kontem" - formularz promocyjny

 

Konto Optymalne w tej promocji prowadzi bank BGŻ BNP Paribas, a najważniejsze informacje na temat opłat związanych z tym kontem znajdziesz w poniższej tabelce:

 

 

Regulamin tej promocji “Buduj z kontem”: tutaj

 

Do końca tej promocji pozostało:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o