Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Promocja – 100 zł od Alior Banku zakładając Konto Jakże Osobiste

Idealna okazja czeka na osoby które od 2 lat nie miały konta bankowego w Alior Banku. Teraz za założenie Konta Jakże Osobistego w terminie do 31.03.2018 roku można otrzymać 100 zł. Warunki tej promocji są niezwykle proste do spełnienia, o czym można się przekonać w dalszej części tego artykułu. Ponadto w premii za polecanie konta można zyskać dodatkowo do 250 zł.

 

Alior Bank - załóż Konto Jakże Osobiste z Bonusem 100 zł

 

Organizatorem tej promocji nie jest sam Alior Bank lecz firma Rankomat Sp. z o.o. i to właśnie od zarejestrowania się na specjalnej stronie promocyjnej tej firmy musimy zacząć, chcąc otrzymać premię za otwarcie konta osobistego w Alior Banku (link poniżej).

 

załóż Konto Jakże Osobiste w promocji

 

Dopiero tam po zarejestrowaniu się (na stronie https://bonusalior.ebrokerpartner.pl) zostaniemy przekierowani na stronę Alior Banku i tam założymy sobie Konto Jakże Osobiste. Podczas zakładania konta trzeba pamiętać aby samo konto założyć na ten sam adres email co rejestrowaliśmy się przed chwilą na stronie promocji.

Ważne

Konto Jakże Osobiste będzie kontem darmowym jeśli co miesiąc wpłynie na konto min. 1500 zł (może to być wynagrodzenie a może to też być inny wpływ z innego Twojego rachunku w innym banku).

Jeśli nie ukończyłeś 26 lat to konto takie masz za darmo bez żadnych warunków.

W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 10 zł.

Karta debetowa natomiast będzie bez opłat gdy wykonasz nią transakcje na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie. Inaczej bank potrąci tobie 5 zł za kartę.

Po założeniu takiego promocyjnego konta bankowego musimy w terminie 45 dni od podpisania umowy z bankiem postarać się o dwie rzeczy:

  • zapewnić wpływ środków na to konto w wysokości min. 1000 zł (źródło wpływu nieistotne)
  • wykonać minimum jedną płatność bezgotówkową (kartą lub BLIKiem)

Dopiero taka sytuacja uprawnia nas do otrzymania premii w wysokości 100 zł. Pamiętajmy tylko aby nie zamykać konta w Alior Banku przed otrzymaniem premii na to konto (a będzie to najpóźniej do końca czerwca 2018).

Poza samą premią możemy jeszcze zarabiać na polecaniu konta znajomym. Za każde polecenie otrzymamy 50 zł. Ważne aby osoba polecana skorzystała z linku polecającego który będziemy mieli dostępny po zalogowaniu na stronie promocyjnej https://bonusalior.ebrokerpartner.pl. Takich poleconych osób możemy mieć aż 5 i jak łatwo sobie policzyć – łącznie możemy na polecaniu zyskać 250 zł. Warunkiem jest aby osoba polecana również zapewniła wpływ 1000 zł i również wykonała jedną płatność. Wtedy i ona na tym zarobi 100 zł (jeśli zmieści się w czasie z założeniem konta do końca marca 2018).

Jak widać promocja ta jest wyjątkowo prosta i czytelna, a perspektywa zarobienia 100 zł przy tej okazji z pewnością przyciągnie uwagę osób poszukujących premii przy zakładaniu konta bankowego i zachęci do posiadania konta w Alior Banku.

 

Więcej szczegółów na temat tego Konta Jakże Osobistego znajdziecie na naszej stronie: tutaj

Regulamin tej promocji “Konto Jakże Osobiste z Bonusem”: tutaj

 

załóż Konto Jakże Osobiste w promocji

 

Promocja kończy się za:

 

 

0 0 głos
Ocena tego artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Co o tym myślisz? Skomentuj...x
()
x