Konto bankowe za darmo

zostań w domu i skorzystaj

z promocji całkowicie online !

Program antywirusowy za darmo dla aktywnych posiadaczy Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

„Bezpiecznie z kontem” to najnowsza odsłona promocji organizowanej przez spółkę Ad Astra, gdzie za założenie Konta Optymalnego – darmowego konta osobistego w banku BGŻ BNP Paribas – możemy otrzymać profesjonalny program antywirusowy ESET Security Pack (na 1 komputer i na 1 smartfon) z licencją na 2 lata. Ma to z pewnością zachęcić nie tyle do samego konta bankowego, ale do uświadomienia, że nadal korzystając z internetu posiadanie takiego oprogramowania jest niestety niezbędne. Jeśli więc nie masz konta osobistego w tym banku (i nie miałeś od 24 miesięcy) a jednocześnie ukończyłeś 18 lat, to taki program antywirusowy może być twój – i to za darmo.

 

zyskaj antywirusa w promocji Bezpiecznie z Kontem

 

Jak to zazwyczaj bywa w takich promocjach bankowych, również i tym razem nagroda czeka na pierwsze 1500 osób, które zarejestrują się do tej promocji. Link do strony promocyjnej poniżej:

 

Bezpiecznie z kontem - formularz promocji

 

Przystąpić do promocji musimy w okresie między 21.01.2019 a 15.02.2019 roku.

W formularzu podajemy swoje podstawowe dane, po czym zakładamy sobie konto osobiste w banku – Konto Optymalne. Jak już co niektórzy wiedzą, takie konto bank prowadzi dla nas całkowicie bez opłat. Za darmo jest też karta bankomatowa którą otrzymamy do niego. Nie musimy się więc martwić o żadne opłaty związane z posiadaniem takiego konta bankowego.

W promocji tej – jak wspomniałem – jest nagroda w postaci antywirusa. Jednak aby nie było za łatwo, musimy spełnić pewne wymagania, aby nagrodę w całej postaci otrzymać. Mówię tutaj „całej postaci”, gdyż jakoś sobie tak to organizator wymyślił, że podzielił tę nagrodę aż na 13 części!!!

Tak, też jestem w szoku jak to doczytałem. Niestety ale chcąc otrzymać program antywirusowy będziemy musieli wykonywać co miesiąc mały warunek. Spełniając go otrzymamy antywirusa z licencją na 1 miesiąc, potem na kolejny – i tak przez pierwsze 12 miesięcy. Potem już na kolejny rok otrzymamy licencję w całości. Łącznie więc promocja ta oferuje nam licencję na program antywirusowy na 24 miesiące.

 

ESET Security Pack 2019 promocja

 

A teraz o szczegółach:

  1. Na początku otrzymamy licencję programu ESET Security Pack na 1 miesiąc. Wystarczy że:
    • do 15.02.2019 złożysz wniosek o Konto Optymalne poprzez formularz promocyjny (link do wniosku na samym dole tego artykułu)
    • podpiszesz umowę o prowadzenie konta do 28.02.2019 roku
    • dokonasz aktywacji aplikacji mobilnej banku BGŻ BNP Paribas – Gomobile – do 10.03.2019 roku
  2. Kolejne 11 miesięcznych licencji programu antywirusowego otrzymasz, jeśli w każdym z miesięcy (od marca 2019 do stycznia 2020 roku) wykonasz minimum 5 transakcji kartą o łącznej wartości min. 200 zł (czyli w skrócie – rób co miesiąc transakcje kartą na kwotę min. 200 zł).
  3. Jeśli natomiast dodatkowo w okresie od marca 2019 roku do lutego 2020 roku otrzymasz co miesiąc wpływ na swoje nowe konto w kwocie min. 1000 zł, to dopiero spełniając ten warunek otrzymasz licencję na cały kolejny rok używania programu ESET Security Pack.

Wiem, że promocja ta jest dosyć mocno “pokręcona”, jednak nie mamy na to wpływu. Takie dzielenie nagród na drobne z pewnością wygląda niezbyt zachęcająco, jednak nie musimy się tym zrażać tak od razu. Wystarczy trochę pilnować swoich stałych comiesięcznych wpływów i starać się co miesiąc wydać te 200 zł kartą debetową, a z pewnością bezproblemowo otrzymamy wspomnianą nagrodę w całej okazałości.

Nadmienię jeszcze, że jeśli zdarzy się nam nie wydać pieniędzy w jakimś miesiącu kartą, to po prostu nie otrzymamy miesięcznej subskrypcji, ale nadal w kolejnym miesiącu wydając 200 zł kartą, taką licencję na kolejny miesiąc otrzymamy. Nie jest więc aż tak źle.

Gorzej, jak nie zapewnimy wpływu 1000 zł w którymś miesiącu (od 03.2019 do 02.2020). Wtedy niestety nie dostaniemy licencji rocznej (tej która będzie aktywna po pierwszych 12 miesiącach). O tym więc warto pamiętać. Wpływ taki nie musi być wpływem z tytułu wynagrodzenia. Wystarczy że przelejemy na nasze konto 1000 zł z innego banku.

Jeśli masz w sobie trochę samodyscypliny i myślisz, że dasz radę pilnować swoich comiesięcznych wydatków i wpływów, to zapraszam do zapisywania się do tej promocji:

 

Bezpiecznie z kontem - formularz promocji

 

Regulamin tej promocji “Bezpiecznie z kontem”: tutaj

Tabela opłat dla Konta Optymalnego: tutaj

 

 

Promocja ta skończy się za:

 

To ci się może spodobać:

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o